Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No czarne mysli sa nie powiem ze nie.... zastanawiam sie czemu tak sie dzieje..... :( a co u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadac no dzialke widzialam bociana;) A co do Twojej bratowej to bardzo mi przykro ze tak sie stalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Bog wie dlaczego tak sie dzieje wazne ze Ty i Rybcia dobrze sie czujecie ciekawe co u berbelka?? no i ciekawa jestem co z malwa bo na sobote miala termin? Wyjazd nam pomogl a M nie moze rak ode mnie odczepic;) Zobaczymy czy @ 17 przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze z M juz jest dobrze ... ja tez miałam kryzys, bardzo powazny , ale dalismy rade :) Teraz jestem najszczesliwsza osoba na swiecie :):):) Wyjazdy zawsze dobrze robia :) no mam nadzieje, ze nie musisz sie juz martwic o @ :P a dziewczyny mało sie odzywaja, pewnie świętują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś lalka!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka pogoda do kitu w ten weekned a i tak cały czas leże i spię nadal mam plamienia jutro po pracy jeszcze raz na usg lece ciekawe czy będzie dobrze strasznie się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku pecherzyk jest widoczny a plamienia mogo byc bo za malo progesteronu pewnie jest. Gin powinien przepisac Ci luteine lub duphaston wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę ale jeszce mam pytanko jeśli byłaby to ciąża pozamaciczna jak on na początku twierdził to widziałby to na usg w sobote prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze tak. Jak sama nazwa wskazuje pecherzyk byl by widoczny po za macica slonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie nie moge doczekac kiedy zajde w ciaze. Obiecalam sobie ze jak kiedys mi sie w koncu uda to nic nie bede sobie wkrecala tylko cieszyla sie rybcia:) a jak bedzie naprawde to sie okaze;) Ale ja Wam brzuchatki zazdroszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobitki! Berbelku cieszę się, ze wszystko oki. Oj biedaku nieźle się strachu najadłaś:) ale będzie dobrze. U mnie 8 dc. Skończyłam CLO i zero skutków ubocznych. Biorę oeparol i pierwszy raz widziałam dzisiaj śluz płodny:) ale się cieszę:) wiem, ze to jeszcze nie owulka, gdyż śluzu jest jeszcze malutko, ale pierwszy raz taki mam a to chyba dobrze wrózy. No nie:) Pozdrówki dla całej ekipy staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi to moze ten cykl okaze sie udany;) U mnie jak zbliza sie owulka to mam straszna chec na przytulanki;) Dzis mam 11dc i b. duza chec wiec prawdopodobnie na dniach bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie Kamillko! Ja się modle, żeby moja owulka poczekała do 14dc, gdyż mój M wyjechał i wraca dopiero w piątek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli przed owu "cos" bylo to jest szansa na rybcie;) berbelek tez za duzo sie nie przytulala i jest rybcia wiec z tym nie ma reguly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz rację, ale wiadomo, że jeśli trafimy w te dni, to zwiększamy szansę:) dzisiaj zrobiłam pierwszy test owulacyjny i jest negatyw:) zobaczymy co pokażą kolejne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na dzialeczce poszalelismy i nic nie myslelismy o rybci. Dopiero dzisiaj zaczelam sie zastanawiac czy mglo nam sie udac i czy wredna @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciukasy aby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillko a jakie masz objawy owulki? Zawsze wiesz kiedy była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja za Ciebie tez slonko:) Wszystkim nam sie uda i nie ma to tamto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×