Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NERWUSKU gołabki mniam, mniam! Ja bede robic w weekend ala gołabki :P Takie pulpety z ryzem, bez kapusty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest z tymi testami owulacyjnymi??trzeba robić je o tej samej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. tak testy trzeba robic codziennie o tej samoej porze, najlepiej miedzy 10 a 20 i dwie godz przed testem nie pic duzo. a zdjatka zaraz wkleje:) dzis tescik znow pozytywny i czuje ze jest owulka bo mi jajniki napieprzaja:( teraz czekam kiedy tempka wzrosnie bo chce byc pewna ze juz owulka byla i mnie nie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) wpadlam na moment i zaraz lece dalej:) Berbelku trzymaj sie skarbie jestem z Toba:) Buziaki dla wszystkick👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze slabo widac.... ale nie mam aparatu w domku i robilam telefonem. nie wiem czemu to tak rozmazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac widac:)czyli ja musze czekac do 18 z testem:( wczoraj jak robiłam to jedna kreska była mocna a druga słaba, a dlaczego ta druga wychodzi jak nie ma owulacji jej obecnosc oznacza że owulacja sie zbliża? mnie boli brzusio sluz płodny ale mało go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie slabe kreski wychodzily od 3 dni a potem 4 dnia byla mocna. slaba wychodzi dlatego ze w moczu znajduje sie juz mala ilosc LH a z dnia na dzien wzrasta az do momentu jak wyjda dwie krechy to wtedy jest szczyt LH. my sie starankowalismy juz od momentu jak slabe kreski wychodzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski 🌼 witam wszystkie laseczki ,wiem wiem że nie pisałam,ale ja też podobnie jak sat zaczęłam unikać tego topiku niestety ,już chyba z 3 tygodnie nie śledzę co się tutaj dzieje.... kiedyś to był mój ulubiony topik.... ;-( nie będę przepraszać (bo nie mam za co) przestałam czytać i pisać topik,właśnie ze względu na kamillę23 ja jestem dość cierpliwa,ale do czasu ;-) nie lubię osób toksycznych, a takie mam odczucie co do kamilly23 (mogę się mylić...) po za tym denerwowało mnie takie szczucie topiku typu : odchodzę z topiku itp. już nawet nie pamiętam dokładnie.... nie chcę wszczynać żadnych awantur czy co innego,chciałam żebyście wiedziały, no i może kamilla23 spojrzy na to inaczej.... Ps. brakuje mi was i tego topiku Wiolkcia buziak 👄 dla ciebie. justyś słoneczko (jak zawsze trzymam kciuczki) szarlotka wytargam ci uszka za ten przepis na szarlote od mamy ;-) sat dla ciebie i maleństwa gorące buziole , nowa tu o tobie i fasolce też pamiętam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malva:) brakuje cie tu slonko:( a jak tam twoje staranka? mam nadzieje ze wszystko jest na dobrej drodze kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malva :) miło ze zajrzałas do nas :) pytałam o Ciebie, bo termin minął ale nie odzywałaś się. mam nadzieje, że wszystko ok. Byzuaki dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys widze ze szalejesz :) no i bardzo dobrze, super nastawienie, więc mocno trzymam kciuki za Ciebie :) Monika nie znam sie na testach owulacyjnych, nie stosowałam ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nerwusku szaleje pozytywnie:) moze wkoncu mi to los wynagrodzi bo nadzieje mam wielkie:) monika czasem jest tak ze u niektorych kobiet niski poziom LH jest w calej pierwszej fazie i wychodzi blada kreska, a np potem nie wzrasta LH bardziej i nie ma owulki. wiec to sprawa indywidualna. ale jak kreska bedzie ci ciemniala to znaczy ze owulka jest na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam teraz test bo juz nie mogłam wytrzymac i kreseczka jest delikatnie ciemniejsza niż wczoraj:)jak wyschnie to bedzie pewnie jeszcze ciemniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli owulka sie zbliza slonko:) to lap swojego M i korzystaj:) ja zrobilam tez tescik przed chwila i juz ta druga kreseczka slabiutka wiec juz po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz korzystam z takich testów i jestem ciemna:( ale ta kreska nie jest dużo ciemniejsz tylko tak jakby była grubsza i o ton ciemmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku,staram sie doczytac,ale jakos nie moge...co sie dzieje? ostatnim razem byl problem ze znalezieniem pecherzyka...czy juz sie wyjasnilo co z dzidzia? trzymam za ciebie kciuki kochana,nie bede ci pisac"nie denerwuj sie" bo jak chodzi o nasze dzieci to nioe mozna sie nie denerwowac...czekam na wiesci... malva jak milo cie "widziec" jak staranka? powoinnas byc juz zaciazona...chyba musze jakies silniejsze ciazowe wiruski rozpylic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat teraz to ty trzymaj kciuki za mnie bo juz po starankach:) i teraz czekanie zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys mordko...mam obawy co do ciebie,bo zgrzeszylas w tym cyklu...jakie jest 1 prawo staranek? co 2-3 dni...a ty jak czesto sie staralas? kochanie,wiem,ze krew nie woda,ale i tak masz ode mnie klapsa w dupke :P bedzie dobrze,ty plodna jak rola jestes...nie bedziesz miala zadnych problemow z zajsciem,jak nie w tym cyklu to na 100% w nastepnym :) wierze w ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny :):):):) hejo malvus co tam u Ciebie- powiedz chodz troszku :):):) usciski :):):) u mnie bez zmian- czekam na ten sądny dzien i jeszcze sobie troszk poczekam. justys szalejesz ostro w tym cyklu, szarlotka zresztą tez :):):):) Kamilko jak tam Twoje samopoczucie?? zaproszonka wszystkie rozwiezione?? czekająca jak tam sprzdaz kolczyczków?? uściski dla wszystkich staraczek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg madziek1983.......27..............4..................30.0 4 IRL malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.26.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........????? no wiolkcia a ty juz niedlugo masz termin @, oby nie przylazla tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby oby justys- narazie wszystko bez zmian więc widoki marne. ale co tam jakoś to przetrwam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kama wiolkcia bedzie dobrze:) ja tez nie wiem czy sie udalo a czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×