Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Bajka3136
Rączka Anna ul. Zagórska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O NIE ! TYLKO NIE PANI DOKTRO RĄCZKA! ONA MOIM ZDANIEM SIE NA NICZYM NIE ZNA! CHODZIŁAM DO NIEJ ROK JAK W TG CHODZIŁAM DO SZKOŁY! A PRZEDTEM DO DR. CHMIEL I BROZYNOWEJ... ZADNEJ NIEPOLECAM....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Ba, ja z natury jestem strasznie niecierpliwa, wręcz nadgorliwa, ale fajnie mieć nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
no to jestem w szoku, bo same super opinie słyszałam o Pani Rączce, poza tym wizytę oceniam też super: zero stresu, dokładny wywiad, badanie gin i usg-dokładnie i z sercem na dłoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz mila to ona jest... Niezaprzecze. Ale jakos tak nie jest za dobrym lekarzem... Mnie nie za dobrze leczyła... Zadna ani dr. CHMIELOWA ani dr.Raczka nie wiedziały co mi jest! I leczyły na slepo... Ach szkoda gadac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Teraz masz 97 dz. c.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Oczywiście, ja też już wielu lekarzy odwiedziłam i z reguły nie mam do nich zaufania, a Pani R. wzbudziła ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka to jak czekasz do jutra to zrob go rano z pierwszego moczu bo wtedy bedziesz miala 100% pewny wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Co na to dochtory? na 97??? PS Hormeel sama sobie zapodałam, bo na forum wyczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 11 dc starana zaczete:) własnie czekam na męzusia bo poszedł sie wykąpać no i bedziemy działać:P kiedy idziesz do gina?? bajka ale zobacz jak zrobisz dzis test i wyjda II kreseczki to bedziesz sie już cieszyc:)ja tam cie nie namawiam ale zrób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca skarbie ale juz niedlugo piatek i wizyta u pani doktor;) bedzie ok slonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka a tego Hormeel to napewno juz nie ma na slasku? No ja chce kupic OEPAROL na poprawe sluzu. Ja mam Bajeczko Pcos i mi sie poblokowały znowu jajniki.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no monika to dzialaj:) ja 12 dc i jutro rano ostatnie staranka bo owulka i tak juz dzis byla wiec jutro to tak dla pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA no to udancyh staranek :P Bedzie pewnie gorąco :) Trzymam kciuki! Tak wizyte mam w piatek na 18.30 i juz czekam niecierpliwie! Az boje sie co powie! KAMILKO dziekuje ! 😍 No mam nadzieje ze cos sensownego mi powie ta nowa lekarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
xmonikax24 : życzę owocnej nocy :) wiem, że chcesz dobrze, dziękuję :) czekająca: mnie chyba 4 lekarzy pieprzyło o PCOS, ale żaden nie był pewien, jak go dopytywałam. Pani R. wykluczyła na szcęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca trzymam kciuki za wizyte:):*ja i tak nigdy nie zajde wiec staram sie tylko dlatego że brałam clo ale nadzieji nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Kochane Kobitki! Uciekam pod prysznic-dobrej nocki życzę :) Do miłego klikania znowu:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr martwie sie! Z jednej strony sie ciesze ze ta wizyta juz w piatek! A z drugiej sie denerwuje ! Co mi powie......... Oby mi nie kazała jeszcze robic badaniach ani nic tym podobne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×