Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nie wiem o co chodzi ale sa 2 możliwosci albo nie mam w tym cyklu jajeczkowania albo miałam zaraz po @ bo zrobiłam test owulacyjny i kreska jest prawie niewidoczna:(tak jakby hormon malał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem zawsze miłam jajeczkowanie po clo widocznie moje jajeczka już sie skończyły:(mam już dosty takiego zycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika nie mow tak.ty dzialaj a nie czekaj na kreski na tescie. ja mialam 2 dni z rzedu dwie mocne krechy. wczoraj byla juz slaba a dzis znow mocna wiec test sie mylil. ja teraz patrze na tempke bo test cos niepewny jest. wiec tobie tez radze obserwowac sluz i tempke bo to daje wieksza pewnosc niz testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika....ja testy olałam.....miałam monitoring i kreska wychodziła mi słaba...a na monitoringu ewidentnie była owulacja i tak miałam trzy razy!!!!! Więc testy olałam....ja proponuję Ci doprosić lekarza o monitoring.....a testy według mnie naprawdę strata kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja uzylam testow a one juz drugi raz owulke pokazaly wiec tak jak mowi szarlotka albo rob monitoring albo sie obserwuj. ja tez jestem skolowana bo teraz nie wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mnie odebrałam wyniki Androstendion 1,9 ng/ml......norma jest do 3,5 a według tego co mi Kamilka o hormonach wkleiła do 3,1 więc tak czy siak się mieszczę:):):)Z jednej strony się cieszę a z drugiej...skoro kolejne badania ok to co nie jest ok....:(:(:(:(.....no i na wyniki testosteronu czekam jeszcze do przyszlego piątku.....I jeszcze mój M sobie musi dobrze zrobić:):):):):) Monika dobrze Ci radzę olej testy!!!!!!!!!!! I bierz się za chłopa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz gupieje brzuch boli sluz płodny ale go mało:(a najgorsze jest to że mezus w poniedziałek wyjeżdza na cały tydzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika do poniedzialku daleko!!!! dzialajcie teraz....a poza tym plemniczki żyją do 3 dni w organizmie kobiety przy dobrych wiatrach...więc niech Cię w poniedzialek ładnie pożegna i da na przechowanie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisala ze ja bardzo cycochy bola wiec wg mni rybcia rosnie a plamienia miala bo byl maly krwiaczek i sie oczyszcza:) Bardzo duzo jet takich pzypadkow na necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachy...wlasnie odebralam swoja nastolatkę z tańca.....chyba się sama zapiszę na hip-hop....:):) Czekam na M i do lekarza z nim!!!!! Cholesterol ma taki że zawał murowany!!!! Berbelek daj znać co i jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamilla a jak u Ciebie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny stał się cud!! normalnie cud!! Jest pęcherzyk jest ciałko żółte bardzo wyrażne i jest serduszku i bije tylle ile powinno bić :):):):):):):):):) jestem w siódmym niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a mówiłyśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To teraz odpoczywaj ,ciesz się i nas zarażaj i wspieraj!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce Ty Nasze Kochane :):):):):):) nawet nie wiesz jak ja sie ciesze !!!!!!!! pisz co dokładnie powiedział gin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111 widzisz wszystko dobrze tak jak ci mowilysmy:) no to teraz zacznij sie wkoncu cieszyc swoim malym skarbem i nie stresuj sie juz nigdy wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mowilam slonko ze wszystko bedzie w porzadku??? Ciesze sie kochanie razem z Toba:) Pisz co powiedzial Ci ginek:) A tak na marginesie cuda jednak sie zdazaja;) Szarlotko jakos leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staranek jako takich nie ma bo ten miesiac glownie na przygotowaniach do slubu mija;) ale pranko dla przyjemnosci jak najbardziej;) i jestem w 21dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo ale fajnie by było ślubik i jakby coś tam już rosło....:)Raczej Ktoś....:):):).....oj zazdroszczę Ci ślubiku.....:):)A my wiecznie z tym mieszkaniem na głowie....już normalnie chce mieć spokój...koniec remontu i normalny porządek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie czeka rewolucja po slubie bo sie bedziemy wyproadzac od tesciow:) A w tym cyklu @ przylezie nawet sobie nadzieji slonko nie robie bo szczerze mowiac nawet nie wiem kiedy owu byla i jakos nie myslalam o tym. Super ze badanka wyszly ok:) Moze Ty skabie zmienisz w tym cyklu tableczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee mnie się coś wydaje że ja coś z jajowodami będę miala nie tak...:(albo z macicą ..jakieś zrosty czy coś....bo skoro owulka i hormony ok....to coś dalej musi być....:(...ale wizyta dopiero w przyszlym cyklu...:(czyli 7 .....i szpitak wstrętny......eee nie myśle narazie bo mi szkoda nastroju:):):):) A mój M jeszcze z pracy nie wrocil!!!! Cholerka a lekarz na 19.00!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca ann
Witam was dziewczyny postanowiałm dołaczyc gdyz ,mam pewne pytanie odnośnie tego czy może wiecie dokładnie kiedy sa te dni płodne mój cykl trwa 28,29,30 dni kazdego miesiaca inaczej i teraz nie wiem jak trafic na te dni wymarzone płodne,gdyz pragne miec dzidziusia dzis przytulałam sie z chłopakiem a jest 14 dzień cyklu.Jakie jest prawdoppodobieństwo ze mogebyc w ciazy?dziękuje bardzi za odp i pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://viggo.pl/dni-plodne/ oczekujaca wejdz w ten link i tam wyliczy ci dni plodne i owulacje. przy cyklach 28 owulacja przypada wlasnie na 14dc. ale mowisz ze masz rozne cykle wiec nie wiadomo czy akurat ten bedzie mial 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×