Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nadi a moze nie wszystko stracone?;) nie ma @ wiec nadzieja ze sie moze udac;) a nie widzial nic np. cialko zolte lub plyn w zatoce duglasa? Gosiu gratuluje🌼 Dobrze ze bralas lureinke;) hej wernus jak sie slonko czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat macie jeszcze troszke czasu na zastanowienie;) mojemu M podoba sie np Anita lubN Nadia ;) z reszta ani plec ani imie nie jest az tak wazne jak to zeby dzidzia byla zdrowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamilko, dzisiaj mam chyba najgorszy dzień..... :O nic nie jem, bo ciagle wymiotuję. Masakra. Jeszcze 10 min w pracy i zmykam do domu sie położyć. A Ty co, starasz się tam ? :) Teraz po ślubie to już legalnie przecież mozna, więc nie przepuszczaj! :D Po plecach mi trochę wieje w tej tabelce, a gosia nie wiem czy się zechce wpisać :) (Gosieńko ,ogromne gratulacje ode mnie 🌻 🌻 🌻 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wernus ja to ci normalnie zazdroszcze tych mdlosci:( mam nadzieje ze mi sie tez wkoncu uda i bede miec dzidzie pod sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wernus to wspolczuje:* czesto mysle co tam u Was o tak malo klikasz;) ale ze wzgledu na stan jestes slonce usprawiedliwiona;) a u mnie czy sa staranka hmmm cyba raczej czeranie przjemnosci z sexu bez zabezpieczen;) Troszke sie u Nas pokomlikowaa i moze bede zmuszona zawiesic starania i wrocic do tasow:( do 11.07 powinno sie wyjasnic). np ale na razie staram sie o tym nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama a co sie takiego stalo ze chcesz wracac do tabsow??? bo to oznacza rezygnacje z dzidzi na dluzszy czas prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys niestety tak:( mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie ale sama slonce wiesz jak zycie potrafi sie pogmatwac:( Musze znalezc nowa prace bo w obecnej zmniejszyla mi sie znacznie ilosc godzin a pensja M tez nie jest zbyt wysoka. Mam juz cos na oku ale jezeli nie wypali to bedzie trzeba zrobic przerwe :/ oby nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak na razie to szukam czegos na wakacje:) w sumie my zyjemy tylko z wyplaty M ale dajemy rade i niczego nam nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nam tez nie brakuje ale z malenstwem bedzie ciezko. Jezeli praca wypali i podpisze umowe to bedziemy dalej sie starac, po porodzie bedzie mi sie nalezal maciezynski i latwiej bedzie niz tylko z pensja M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane powiedzcie mi prosze tak na szybko jak długo moze utrzymywac sie hormon beta hcg we krwi po poronieniu?? skoro 13 czerwca miałam nie całe 50 to mozliwe żeby jeszcze cos miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak ze pierwsze bylo 150 dwa dni pozniej 75 a po ponad tygodniu mialam 2.75 wiec jakas mala wartosc byla ale podobno u niektorych beta spada bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o tym dzis rano maialam an papierze toaletowym krew no a okres jutro i zalozylam podpaske i juz tyle godzi a zadnego sladu po tej krwi na papierze rANNEJ NIE MA o co chodzi czyzby okres sekundowy he nigdy tak nei mialam co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi23uk a moze to plamienie zamiast okresu, w ciazy sie czesto zdarza wiec testuj jutro bo cos mi sie wydaje ze ci sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy zagniezdzeniu test nie bedzie jeszcze pozytywny...ale szanse nadal sa na 2 kreseczki i to duze :) kamilla masz racje,najwazniejsze,by dzidzia sie zdrowo rozwijala :) a imie...moze ona sama nam "powoie" :) werna na wymioty i poranne mdlosci podobno najlepszy jest imbir...sa herbarki z imbirem..moze ci pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kopnie w brzunio jezeli imie sie spodoba;) A tescik moze juz wyjsc 2 dni po zagniezdzeniu bo po takim czasie jest juz w miare duze stezenie hcg i da rade wykryc go w pierwszym moczu. Nie wiem ile w tym prawdy no ale skoro tak pisza to cos w tym musi byc;) Sat leci ten czas cio? Juz nie dlugo bedziesz tulic corcie:) Robicie z M juz jakies przygotowania typu ciuszki czy pokoik czy na razie czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie nie szykujemy...mamy na to czas...trzeba tylko kupic kilka ciuszkow,lozeczko i wanienke :P pokoiku dla dzidzi nie bedzie,bo mieszkamy na wygnaniu i chwilowo nie zamierzamy wracac do kraju...poza tym nie wyobrazam sobie by dzidzia spala przez pierwszy rok w osobnym pokoju...co do ciuszkow,to robie malej kocyk na drutach,taki od serca,specjalnie dla niej :) co do testow to nie sadze by tak szybko mogly cos pokazac...u mnie zagniezdzenie bylo w poniedzialek,a pierwszy test pozytywny w piatek..ale to doslownie cien cienia byl i tak przez 3 dni ledwo co bylo widac,jak wzielam te testy do lekarza,to powiedzial,ze dla niego one sa negatywne...ale mozemy to sprawdzic...jakie sa normy hcg dla 1,2 i 3 tyg ciazy?ja w 28dc mialam 125,8 beta hcg...musze o tym poczytac,bo mnie zaintrygowalas...a teraz mykam lulu,kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam u was dziewczyny?? dzis chyba ktos mial testowac:) cos sie nam tu niektore dziewczynki nie odzywaja dlugo. a u mnie jak narazie wszystko dobrze idzie tzn. jajnik nie jest spuchniety i nie boli wogole:) to mnie cieszy ale zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie bo do @ jeszcze kupa czasu bo az 13 dni. moze wkoncu jajo sie przecisnie przez ten felerny jajowod:) pozdrawiam wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. wklejam zeby sie nie zagubila bo czas testowan sie zbliza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys zycze Ci tego zeby wszystko było dobrze! I zeby w końcu nawet ten chory jajowód zaskoczył! Jezeli chodzi u mnie to terazm mam 11 dzien yasmin albo 12, musze sprawdzic w kalendarzu :-) A tak to teraz jestem zajeta spalaniem jedzonka z urodzin! :) Wczoraj 90 minutek rowerka i cwiczenia na agrafce :-) Jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gosia gratulacje teraz uważaj na siebie :) 3mam kciuki :) a co tam u Was dziewczynki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja wasz czytam na biezaco, ale mam lenia na pisanie :P Kamila moze wszystko bedzie ok. Ja tez stralam sie i o nowa prace i o dziecko... I los tak chcial, ze dal mi prace, a zaraz potem dziecko :) Moze to byl znak, ze wszystko w woim czasie :) Sat gratuluje cory :) Mam juz 2 baby... cziekawe jak dalej bedzie :) Czujesz juz wyrazne kopniaki czy tylko delikatne ruchy. Justys mam nadzieje, ze zaskoczylas :) Czekajace super ci ta waga spada :D Gosia gratulacje. \Szarlotka no to powodzenia w organizacji slubu :) I wszystkim dziewuszkom buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajaca1984
NowaTu24 dziekuje bardzo!!!!!!!! W koncu odchudzam sie dla siebie i dla przyszłej dzidzi :) A TOBIE zycze duzoooooooo zdrówka!!!!!!!!!! :-) A wiesz KAMILKA ze i ja sie zastanawiam nad praca bo krucho jest, ale nie chce własnie odkladac decyzji o dziecku.... Wiec wiem z jakim dylematem sie borykasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sunia sie wlasnie oszczenila! jak narazie sa 4 maluchy ale cos mi mowi ze bedzie jeszcze jedno albo 2 tylko sobie przerwe zrobila:) ale sa cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×