Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Mam juz wynik 642.54 mlU/mL z tego co patrzylam w necie to wychodzi 2-3 tydzien przed wynikami zrobilam trzeci test i wyszedl na tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka widzę justys że ty to jak ja pochłonięta w nauce :( tez mam pełno egzaminów teraz i siedzę i zakuwam ale tak mi się nie chce potwornie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Gosia przy wynikach powinnas miec normy wiem ze jezeli beta wyjdzie powuzej 5mlU jest ciaza;) Gratuluje Buziaki dla rteszty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie na badaniu nie ma norm ale sprawdzalam w necie... jutro lece do lekarza bo dzis niestety na 14 do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w koncu przyszla @ juz sie balam, ze cos nie tak :-) bede parzyc dalej ziolka i licze na testy owulacyjne, 7 lipca na podgladania do gina :-)nie wpisuje daty @ bo wczesniej mialam cykle 26 dni a teraz 34 buziaki nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23...........6....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................18 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis byłam na pobraniu krwi, pare hormonków do zbadania. wyniki w czwartek i wizyta i ginka,. U mnie 17dc, od srody luteina przez 7 dni. Słabo sie dzis czuje, pewnie przez to pobieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie napewno w tym cyklu znow nie udalo bo czuje ze puchnie mi lewy jajowod czyli ten z wodniakiem:( w tamtym cyklu bylo tak samo. wkurza mnie to ze pomimo podwojnej dawki clo prawy jajnik nie chce sie ruszyc do pracy i owulka juz 6 miesiac z rzedu idzie z lewego jajnika.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu gratuluje!!u mnie 3 dzień pozytywny test:)dzis jest nasza 2 rocznica slubu:)wiec czeka nas romantyczny wieczór przygotuje rybke i fryteczki:)a potem spłodzimy dzidzie w rocznice:P:) wczoraj byłam na koncercie budki suflera:)Ale była zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czekająca, spokojnie, nie kazda ma tyle czasu zeby codziennie pisac i zagladac. Moniczka, widze że zmienilas nastawienie. Ciesze sie, że jestes wesoła i cieszysz sie życiem. Justys, moze zmien lekarza? Chodzisz do specjalisty od nieplodnosci czy zwyklego gina? Ja zmienilam lekarza i jestem bardzo z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia tylko ze mi zmiana lekarza nic nie da. bo tego mojego wodniaka konsultowalo juz 4 lekarzy. a jesli ten zdrowy jajnik sie nie ruszy po clo to pozostanie mi tylko in vitro na ktore mnie nie stac:( kurcze nadal boli mnie jajnik i nic nie moge zrobic.... w dodatku mam guza na tym jajniku 5cm wiec mam dodatkowa obawe czy czasem nie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi , kurcze nie ma innych leków tylko to clo? Moze te wodniaki inne robia ci sie po clo wlasnie? Zastanawialas sie nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie clo biore po to zeby jajeczka byly silniejsze i zeby pobudzic ten zdrowy jajnik. a co do wodniaka to on nie jest przez tabletki tylko to pamiatka po ciazy pozamacicznej. a torbiele mi sie tworza bo mam taka sklonnosc do nich poprostu i mialam je zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca dziękuje:) zmieniłam nastawienie i czuje sie cudownie:) jesli nie uda mi sie zajsc w ciaże to wezmiemiemy dziecko z domu dziecka i tyle:)) kochane a jak długo testy owulacyjne wychodza pozytywne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie 3 dzień pozytywny:) to owulacja jest 24 h po pierwszym tescie pozytywnym czy po ostatnim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my juz od potoraroku staramy sie o dzidziusia i nic , bylismy u lekarza to jak nei torbiel to co iinego kiedy juz wyleczylam sie z torbieli moj maz sprawdzil nasienie wsyztsko jes ok mialam wszytskie adania porobione co do tego czy ejstem plodna wychodzi na to ze tak okres mam regularny od jakis 2 lat .28-dniowy co miesiacz czekam z nadzieja ze nei nadejdzie. 3 miesiace temu robilam badania na chlamydie wyszedl wynik pozytywny wiec leczylismy sie oboje w klinice dostalismy antybiotyki przyjelismy dawke 4 antybiotyki naraz zero sexu przez tydzien zrobilismy koeljne badania po chorobie ani sladu... wiec dla zego nie moge miec dziecka staramy sie i straamy a tu nic wiec jestemz toba trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi23uk widze ze masz podobna sytuacje co ja, wiecznie cos jest nie tak. jak wylecze jedno to pojawia sie drugie az szkoda slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio ja jzu nei mam sily po prostu mowia nie mysl tyle ze chcesz dziecko al ejak tu nei myslec jak chcesz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciezko jest.... w sumie to ja nie potrafie nie myslec o dziecku bo tak bardzo go pragne. teraz jestem juz po starankach i czekam...... co ja bym dala za to zeby sie udalo wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam @ dostac za dwa dni i ciekawe bo strasznie sie czuje senne glowa mnei boli juz tydzien czasu zawsze peirsi mnei bolaly przed okresem stasznie ateraz nic nawet triche nei bola i dzis cos mneiw dole brzucha delikatnie boli wiec nei wiem mam nadzieje z enei dostanetej@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×