Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a my dzidziuk 10 ty miesiac, w tym 4 pod kontrola lekarza, ale teraz mam innego gina i mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wiec wiem co czujesz mama to samo aj i zapewne wiesz jak teraz siedze na szpilkach i neiw eim czmeu okresu nie doastaje znadzieja ze wcale nie nadejdzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my miec nadzieje, tylkozez kolei czekanie jest takie denerwujace, chcialoby sie juz, natychmiast, nie da sie przestac myslec i wyluzowac, nie jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesuje sie troche astrologia i w horoskopach na ten rok pisze, iż zotane mama ale dopiero w drugiej polowie roku, tak bardzo bym chciala zeby to bylo na poczatku tej drugiej polowy roku. A co tam Kamciu u ciebie, cos o wyjezdzie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze szczęscia nie daja - ale bzdurne powiedzenie. Jak nie ma kasy to wiecznie sa problemy. My KAmciu nie planowalismy rok temu dzidziusia bo budujemy domek, ja studiuje jeszcze i to są ogromne wydatki, oszczedzamy, odkładamy. Ale gdy w zeszym roku myslalam ze jestem w cizy bo okres mi sie spozniał 2 tyg, chociaz sie zabezpieczalismy, ale nie tabsami, to gdy @ przyszła to strasznie sie rozczarowalam, bałam sie jak sobie poradzimy, ale bylam szczesliwa ze bedziemy miec taka niespodzianke. Wtedy zaczelismy starania. Juz nie licze kasy, najważniejsze jest dla mnie teraz zajscie w ciaze i urodzenie zdrowego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiu my dwa lata zwlekalismy i teraz mam nadzieje ze jednak wszystko sie ulozy i nie bedziemy musieli rezygnowac z marzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Mam 36 lat i tez staram sie o malenstwo.Jakos to slabo idzie ale mam wielka nadzieje ze sie uda.Nie mam z kim o tym porozmawiac bo wszyscy mowia ze to zly pomysl w tym wieku ale ja jestem zdania ze to wlasnie ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romualda18 no kazdy jest inny i w innym czasie odczuwa potrzebe posiadania dziecka:) najwazniejsze jest to zeby byc gotowym na przyjecie nowego czlonka rodziny a wiek nie ma znaczenia. ja mam 21 lat i ciagle slysze np ze jestem za mloda ze cale zycie przede mna i po co je marnuje i pakuje sie w dziecko, ale ja czuje sie gotowa i guzik mnie obchodza komentarze innych. a jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romualda dolacz do nas, bedzie raźniej, Trzeb atrzymać sie zawsze kupy, bo kupy nikt nie rusza , ( taki zarcik na rozluźnienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama a ty nie uciekaj bo ty tu robisz za etatowa pocieszycielke, daj sie zrewanżowac i nam. Głowa do góry słonce, usmiechy przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam takie pytanie. Zrobiłam dzisiaj test 2 dni przed spodziewaną @, wyszedł negatywny, jednak po jakiejś 1,5 h spojżałam na niego ponownie i dojżałam cienką, bladą drugą kreskę. Na ulotce pisze, że po upływie 5 minut wynik może być sfałszowany ponieważ w tescie zachodzą reakcje chemiczne, ale jak myślicie jakie jet prawdopodobieństwo że to jednak ciąża? Bardzo bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia widze jak na dziewczynki dziala moj wisielczy humor wiec wole wogole sie nie odzywac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romualda olej gadke innych jezeli czujesz potrzebe zostania mama to nie rezygnuj;) Moja mama miala 33 lata jak zaszla w ciaze z moim bratem a 34 jak urodzila miedzy nami jest 14 lat roznicy;) zwiazala sie z nowym partnerem i chcieli miec dziecko a opinie innych olewali;) Bedzie dobrze:* Migasiek powtorz test za dwa dni z pierwszego moczu i jezeli jestes w ciazy to powinien juz wyjsc;) Uszy do gory malenka jak nie teraz to nastepnym razem;) poki @ nie ma jest nadzieja pamietaj o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziuk przez pierwsze 3 miesiace nie zaleca sie latania gdyz moze to zdeformowac dzidzie i spowodowac poronienie...po 12 tc juz mozna latac...ja latalam do pl w 15tc i kazdy lekarz wyrazil zgode... nowatu mialam problem z ruchliwoscia dzidzi i ze skurczami(sadze,ze obie rzeczy laczyly sie ze soba)...ale od 2-3dni juz jest duza poprawa i z dnia na dzien wyrazniej czuje dzidzie :D a dzis po raz pierwszy niunia kopla tatusia...ale mu oczka sie zaszklily :) kamila teraz nie jest dobry moment na wyjazd z kraju,mieszkam w irlandii od 3,5 roku i powiem ci,ze tu rynek juz sie wypala...jak ktos juz tu osiadl,to se da rade,wie jak sie poruszac na rynku pracy i czego pracodawca oczekuje,dla nowo przybylych...nie wyobrazam sobie tego...jedyna opcja to tylko jak ktos cie wprowadzi do pracy,ale o to ciezko,bo wszedzie tna godziny...z miesiaca n miesiac jest gorzej,ale podobno ma sie poprawic po nowym roku...zobaczymy....w razie czego powodzenia zycze :) migasiek slyszalam o tym,ze po kilku godzinach testy zmieniaja sie z negatywnych na pozytywne....mi tez 2 dni przed@wyszedl pozytywny,ale doslownie cien cienia.dopiero w dniu @ pojawilo sie wyraznie "ciaza'...wiec nic straconego,nadal masz ogromne szanse...niektorym dziewuszka dopiero kilka dni po spodziewanej @ test wychodzi pozytywnie,wiec sie nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi5tam z samego rana:) musze wam cos poeidziec no tak wczoraj @ wsreciucha nie nadeszla dzis tez jeszczze nie ale zawze gdy z moim M sie przytulalismy przed @ to w te sama noc nadchodzila albo z samego rana a wczoraj sie przytulalismy i nic ani w nocy ani dzis ... nawet nie mam jak to czeto byla przed @ jkais uplawow nic kompletnie nic....ahhh jak tam moje panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslsiz zastanawiam sieczy isc do apteki po tes i jak przyjde w poludnie go zrobic???? hmm ale ja sie takkk bojeeeee:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam termin: )_ a w osyatnich czasach mialam jak w zegarku ja sie po prostu boje rozczarowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam ten cholerny tes i co wyszlo ?? kupilam taki tes co jest napisane albo pregnat albo not pregnant i wyszlo ze nei ejstemw ciazy to gdzie ta cholerna@ :(:(:::(::(::(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ja lgupia robilam ten etst zawsz ejaks nadziejea byla z enie ma@ to mzoe a teraz zrobilam i co placze ahh glupia ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×