Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej laski dzidzi23uk kup ty lepiej normaly test ciazowy plytkowy a nie elektronike, mi ten test o ktorym mowisz wykazal ciaze dopiero tydzien po spodziewanym @ wiec nie panikuj i kup normalny tescik i zrob rano z pierwszego moczu. a u mnie dzis jakos dziwnie..... od rana mam tyle bialego sluzu ze szkoda gadac, normalnie sie leje ze mnie. nie wiem od czego to bo nigdy nie mialam takiej ilosci po owulce. chyba ze znow sie mi uplawy zaczynaja od mojej nadzerki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie bede robic testow poczekam co bedzie to bedzie tak mi smuno ze hej: nie wiem przejdz sie do lekarza ztymi uplawami bo jakich tak duo to moze cos nei tak ale zapewne dobrze bedzie:*:*:* aco myslisz o tym to juz 2 dzien keidy okres nei nadchodzi aja nawet plamien zadnych nei mam no tlyko we wtorek sekudowne krwawienie chwile trwalo i do dzis nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale dzis pogoda beznadziejna :( dzidzi kup normalny test i go powtórz - 3mam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIDZIUK jestem tego samego zdanie co dziewczyny, kup tescik i go powtórz w kolejnych dniach jak @ nie przyjdzie! BERBELKU dziekjue!!!!!!!!!!!!!!!! Następne wazenie w niedziele, a narazie spalam to co zjadłam w urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidz23uk wedlug mnie udalo ci sie:) tylko stezenie hormonku jest za niskie i test jeszcze nie wykryl. wiec nadal trzymam kciuki. a mi zostalo jeszcze 12 dni do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys wiesz co jest najgorsze ze ja sie sama nakrecam a pozniej dostane@ i bedzie koszmar rzymam za ciebie kciuki a teraz staraj sie staraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonca;) Nie dosc ze pogoda do d... to tak mnie dzis boli podbrzusze z prawej strony ze az do plecow promieniuje:/ masakra Justys moze tym razem sie udalo;) Dzidzi kup normalny test plytkowy bo te elektroniczne sie do d... nadaja mialam taki i pokazal - a plytkowy pokazal jasniutka kreseczke;) Trzymam kciuki:* A co u reszty dziewczynek? Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabeleczke abby sie znow nie zgubiła kurcze jeszcze tyle do 11.07:/ Nawet nie wiem ktory u mnie dc bez kitu:P nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) mam małe pytanko, co testów owulacyjnych. To po krótec moja historia. Mam 33 dniowe cykle. Ostatni cykl mam dość ciekawy ;), wyliczyłam sobie, że ok 19/20 czerwca będę mieć owulację. Testowałam to testami HL i rzeczywiście dwie kreski pojawiły się wieczorem 18 czyli w ciągu 24-36 h (wg instrukcji na opakowaniu) powinnam mieć owulacje. Więc sex oczywiście był :). Temperatura wzrosła o dwie kreski czyli 36,7 i po owulacji utrzymywała się do 21 czerwca po czym spadła o jedna kreskę. A wczoraj i dzisiaj wzrosła do poziomu 36.9, Ja nigdy podczas owulacji nie miałam wyższej niż 36.9 czasami 37.0 ale rzadko. Tak się zastanawiam czy czasami nie miałam drugiej owulacji ;), ale to chyba niemożliwe. Trochę szczypia mnie sutki, ale piersi się nie powiększyły. Od niedzieli kuje mnie w podbrzuszu, trochę ból w jajnikach. Jak myslicie czy można mieć dwie owulacje w ciągu cyklu, czy test mógł sie mylić i dopiero 23/24 czerwca miałam owulację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca to dzis u Ciebie moje ulubione danko;) Ja robie fasolke po bretonsku:) Fasola sie moczy jescze z godzinke i za dwie bedzie jedzonko a na przekaske robie zaraz pieczywko czosnkowe z serem M mial chec i tak ladnie poprosil;) ze odmowic nie moglam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzi no pewnie;) A co do testow u kolezanki to raczej Justysia sie wiecej wypowie bo ona uzywala :) Wiem ze jak jest wzrost spadek i wzrost temp to ten spadek jednodniowy oznacza wlasnie dzien w ktorym byla owulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzidz23uk wpisuj sie smialo moze zasilisz niedlugo tabelke brzuchatek:) a jesli chodzi o testy to owulke napewno mialas kolo 19/20 dc bo tak jest przy cyklu 33 dniowym bo sama mam zawsze takiej dlugosci i tez stosowalam testy dla potwierdzenia:) a pozniejszy jednodniowy spadek moze oznaczal zagniezdzenie zarodka bo wtedy tempka spada na 1 dzien i potem wzrasta pononie. a owulacja jest tylko jedna i nie ma mozliwosci zeby wystapila 2 razy i to w takim odstepie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław dzidzi23uk...........23...........11...................26.05....uk Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi23uk ale tam gdzie masz termin @ to trzeba wpisac kiedy spodziewasz sie @ a nie kiedy mialas ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław dzidzi23uk...........23...........11...................23 .06....uk Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli u Ciebie tej co miala byc 2 dni temu:) ***************************************************************************************** nick...............wiek...........cykl starań......data@..........miasto ***************************************************************************************** _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek dzidzi23uk...........23...........11...................24 .06....uk karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław ***************************************************************************************** ....................................Brzuchatki.......................................***************************************************************************************** nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć.............. ***************************************************************************************** NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. **************************************************************************************** Juz poprawiłam:) I zrobilam tabelke bardziej tabelkowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli u Ciebie tej co miala byc 2 dni temu ************************************************************************************** nick...............wiek...........cykl starań......data@....... ...miasto ************************************************************************************** _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek dzidzi23uk...........23...........11...................23 .06....uk karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław ************************************************************************************* ....................................Brzuchatki.................................... nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć........... ************************************************************************************* NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×