Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

to trzymam kciuki kamilko i przemyśl to wzystko nawet i setny raz ale przemyśl buziaki i do jutra jutro się odezwe buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten zobaczymy czy @ 11.07 przyjdzie jak nie to bedziemy myslec co dalej a jak tak to raczej tabsy zaczne bo juz sil nie mam:( Buzialek i trzymam kciuki za II kreseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)ale jestem chora przeziebiona:)już wiem kiedy powinna przyjsc i sie dopisuje do tabelki:) fajnie ze nas coraz wiecej:) pozdrawiam nowe koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* ***************************** nick...............wiek...........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* ***************************** _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek dzidzi23uk...........23...........11...................23 .06....uk karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra xmonikax24.........25........11-1 po poronieniu...04.07...ostrów wlkp justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław ********************************************************* **************************** ....................................Brzuchatki........... ......................... nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć........... ********************************************************* **************************** NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. ********************************************************* ******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kamilla głowa do góry :) Nerwusek ale faktycznie nie było cię sporo czasu ?? co tam ?? mój M ma dziś wolne więc muszę się nim nacieszyć bo od poniedziałku p[rzez 2 tygodnie po 12 godz będzie robił :( nawet mi śniadanko dziś zrobił do łóżka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz 2 dni był test owulacyjny negatywny a dzis znowu pozytywny, dziewczyny mój gin powiedział ze po poronieniu jest najwieksza szansa zajscia w ciąze to prawda?? berbelku jak sie czujesz? byłas już u tego lekarza? masz jeszcze te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie do tabelki dziewczyny. nick...............wiek...........cykl starań......data@....... .. romualda18......36................9................25.06.........wabrzezno _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek dzidzi23uk...........23...........11...................23 .06....uk karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra xmonikax24.........25........11-1 po poronieniu...04.07...ostrów wlkp justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław ********************************************************* **************************** ....................................Brzuchatki........... ......................... nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć........... ********************************************************* **************************** NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. ************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, u mnie jest źle, bardzo źle, wczoraj na wizycie gin stwierdził iż mam cyste wielkości 6 cm, do szybkiego usuniecia. Prawdopodobnie 9 lub 15 lipca będę mieć operacje laproskopie. Ta cysta jest jakas dziwna, endometrialna z czym tam. Wiec lewy jajnik w ogóle nie pracuje, a z prawego nie pekają mi pęcherzyki, nie było szanas żeby zajsc w ciąże. Hormonki na razie są okej, za tydzień robie nastepne. Gdyby nie zmiana lekarza, który kazał brać clo jeszcze dwa miechy to miałabym problem bo moglaby peknąc i trzeba byłoby usunąć jajnik! Boje się troche bo nigdy nie bylam w szpitalu i nie mialam zadnych zabiegów. M mnie uspokaja i jest przekochany.Nie mialam zadnych prawie objawów, tylko bolesne i obfite @, a bol po lewej stronie to nie był owulacyjny jak ja myslalałam tylko to ta cysta tak zapierniczała mi. W nocy się z bólem obudziłam, musiał ja gin ruszyc troche. Trzymajcie kciuki żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja ide na laparoskopie 14 lipca także jestesmy wedwie, nic sie nie matrw, wszystko bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS ! 🌻🌻🌻 Ja jakos za bardzo niepopisze bo mnie garło boli i chyba cos mnie chwyta za choróbsko, głos mam jak skrzypiace drzwi........ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia bedzie dobrze kochanie:* Dobrze ze zmienilas gina bo przez tamtego moglo by sie zle skonczyc:( Najwazniejsze teraz ze zaczniesz leczenie a szansa na ciaze jest i zanim sie obejzysz juz w niej bedziesz :* 🌼 dla Ciebie kochanie i wirtualne usciski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze zmienilas gina bo tamten co Cie leczyl to jakis konowal przez ktorego moglo cos Ci sie stac. Bedzie dobrze skarbie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, Kamcia, Monia dzieki za wsparcie,. Wierze ze teraz sie juz uda i bede mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo to uciekam. Obiadek gotowty, ciasto upieczone, musi tylko sie ostudzic i wyłoze krem i do lodówki. Narazie moje drogie! A kaszle jak niewiek i zaczyna mi schodzic z gardła , masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. ja wrocilam z ostatniego egzaminu i wkoncu mam wakacje:) ale jestem padnieta...... mysia a ja tez mam cyste na lewym jajniku i ma 4,7cm na 5cm i lekarze nie chca jej usuwac. no ale ty masz widocznie jakas o innej budowie bo ja mam taka wypelniona woda i ona sie wchlonie z czasem bo juz kiedys taka mialam na 7 cm i sie wchlonela. a u mnie z biologii jak narazie nic ciekawego. dzis troszke boli przy dotyku podbrzusze i oba jajniki..... dzis obliczylam i to moj 23 dc czyli jeszcze 10-11 dni do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys to w koncu mozesz odetchnac i do pazdziernika masz spokój ;) Malenka trzymam za Ciebie kciuki zeby wreszcie Wam sie udalo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys zobaczysz ze za nim sie obejzysz a minie te 10-11 dni zatestujesz i wyjda II kreseczki;) Trzymam mocno kciuki:* ********************************************************* ***************************** nick...............wiek...........cykl starań......data@....... ...miasto ************************************************************************************** _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek dzidzi23uk...........23...........11...................23 .06....uk karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra romualda18......36................9................25.06. ........wabrzezno szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra xmonikax24.........25........11-1 po poronieniu...04.07...ostrów wlkp justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław ************************************************************************************* ....................................Brzuchatki........... ......................... nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć........... ************************************************************************************* NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. *************************************************************************************** Dziewczynki jak tam testowanka? Wernusia plakala ze jej wieje po plecach wiec czekamy na dobre wiesci;) SZARLOTKO GDZIE SIE PODZIEWASZ??? BRAK NAM TUTAJ CIEBIE KOCHANIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze wyszla :P ************************************************************************************* nick..............wiek.........cykl starań......data@..........miasto ************************************************************************************* _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek dzidzi23uk........23................11..............23 .06.......uk karten.............28.................4...............24.06.......jelenia góra romualda18.......36.................9...............25.06.......wabrzezno szarlotka80.......29.................7...............29.06.......Gliwice nadi8...............23...............14...............03.07......Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp justys1818........21.................7................06.07.....Żywiec mysia owsia.......26................10...............05.07......Brzesko Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23...........23.................7................11.07.........Wawa wiolkcia............28................15................18. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................?????.......Wrocław ************************************************************************************ ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ************************************************************************************ NowaTu24.........24tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19tc...............14.11.2010.......dziewczynka Lajla_ie............?????...............?????????????.......?????? berbelek1 .........?????...............????????????........?????? werna26...........?????...............????????????.........????? *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************* nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ************************************************************************************* _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek dzidzi23uk........23................11..............23 .06.......uk karten.............28.................4...............24.06. ......jelenia góra romualda18.......36.................9...............25.06... ....wabrzezno szarlotka80.......29.................7...............29.06.. .....Gliwice nadi8...............23...............14...............03.07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp justys1818........21.................7................06.07. ....Żywiec mysia owsia.......26................10...............05.07......Br zesko Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23...........23.................7................11.0 7.........Wawa wiolkcia............28................15................18. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................???? ?.......Wrocław ************************************************************************************ ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ************************************************************************************ NowaTu24.........24tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19tc...............14.11.2010.......dziewczynka Lajla_ie............?????...............?????????????....... ?????? berbelek1 .........?????...............????????????.........?????? werna26...........?????...............????????????.........?????? ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×