Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czekajaca tez sobie wybralas pogode na chorobe tak fajnie cieplo a ty biedna w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nudze jak mops..... M w pracy do 3. jeszcze obiad musze zrobic. ale dzis zaczelam czuc pecherz czyli @ przyjdzie bo zawsze na tydzien przed @ mam zapalenie pecherza, taki moj urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie moge nacieszyc sie urlopem ze robie wszystko i na brak zajec nie narzekam. justys to wyjdz na sloneczko poopalaj sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus zamiast odpoczac to Ty w miejscu usiedziec nie mozesz;) Jak staranka Wasze slonko? Justys ja trzymam kciuki zeby u Ciebie @ nie bylo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na staranka wsumie tez nie bardzo jest czas :) znaczy nie to ze nie ma nic ale nie ma lezenia na brzuchu czy z nogami do gory. narazie odpuszczamy a od wrzesnia zabieramy sie do pracy. :P ja uwielbiam cos robic, nuda mnie zabija, nie umiem usiedziec w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy. Dlugo mnie nie bylo. Ale takie zalatanie. Z nowym autkiem, potem weselicho znajomych, na wsi... Nie mam czasu pomyslec hehe :P Ale patrze, ze u was i dni radosci i zlamania... Noromalka. U mnie humor ok, ale ciakwe na jak dlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina w dzien jest spokojna, ale w nocy daje jezzu :D mam nadzieje, ze jej to nie zostanie hehe. Na weselu po 12 juz mi chyba nozke w zebro wsadzila i juz nie mialam jak tanczyc... prosby, grozby nic nie daly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWATU witaj :) Oj to naprawde niegrzeczna ta Twoja Niunka :-) Bedzie z niej jakiś wulkan energii :):):) Ja spałam dziewczyny 1,5 godzinki i teraz zjadłam obiadek, ciut lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nowa to Patrysia pokazuje kto bedzie teraz najwazniejszy ;) A nie dala tanczyc bo spac chciala a Ty skakalas no to wsadzila noge w zebro;) Ale mnie ta glowa boli o ja pierdziele masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila mnie tez dzis bolala glowa z rana... Teraz juz jest ok. Moze to ta pogoda. Ladna, ale moze z cienieniem cos nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa tu moja kuzynka urodzila w styczniu corcie (tez patrycje) i tez kopala, wiercila sie w brzuszku a po urodzeniu istny aniol:) spi cala noc i w dzien grzeczniutka:) wiec moze twoja tez wyszaleje sie w brzusiu zeby potem dac ci odpoczac. a u mnie juz cykl przekreslony bo kilka chwil temu spuchnal mi jajowod znow.... tak jak w poprzednich cyklach..... czyli wodniak znow zwyciezyl i @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys nie mow taki puki @ nie ma jest nadzieja, mialas kochanie na luzie podchodzic pamietasz? Sciskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama ale juz sie nawet nie mam czym ludzic bo juz 3 cykl z rzedu tak jest ze puchnie jajowod czyli wodniak znow sie napelnil plynem i nic na to nie poradze. a owulka byla oczywiscie z niego bo czulam to mocno i nie mam juz nadziei bo mam powtorke z tamtego cyklu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×