Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

One Kiss mam nadzieje ze nie dostaniesz @ na slub !!!!!! Musiałabys sie wycierpiec ze hohoho.... Nerwsuku ładodnej @ zycze !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja takie pytanko a dlaczedo nadziejka zlikwidowała tamte forum co się stało o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze w skrocie co sie dzialo wczoraj, otoz Monika24 napisala, ze odebrala wyniki i ma w moczu bialko i leukocyty. nagle pojawila sie nadzieja i z grubej rury do niej, ze co ona robi w domu, bo z takim wynikiem to tylko na pogotowie bo to moze byc zatrucie ciazowe. monika na to, ze dzwonila do swojego lekarza i kazal jej jesc zurawine i do kontroli we wtorek, to nadzieja na to, ze ona wyobrazni chyba nie ma bo nadziei przez to zmarl syn... Nie trudno sie domyslec, ze monika spanikowala, poplakala sie i napisala, ze takich rzeczy sie nie pisze kobiecie ciezarnej no to nadzieja zaczela jechac z koksem jeszcze bardziej i napisala, ze to wszystko juz ja wkurza i ze zamknie forum. Kiss i ja stanelysmy w obronie Moniki a ja dodalam, ze wielka kierwoniczka sie znalazla i ze niech sobie zamyka bo mamy kafe... to wpis kokotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca obyś miała racje. kochana ale teraz wazniejszy jest Twój piekny pęcherzyk :-) karten no stało sie co sie stało. dla mnie zachowanie Nadziei to dziecinada - zreszta napisałam jej to. zamknęła i juz. jej sprawa. duzo przeszła i pewnie to dlatego tak sie zachowuje. czekająca ja pisalam dzis do Kamili ale nic nie odpisała. czekamy, moze sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jezzy masakira a ja się zastanawiałam o co kaman ale nadziejka chyba troszke dowaliła ale dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi badzo przykro ze zamknęła, bo to forum było moim miejsce, azylem takim... tyle wspomnień, wydarzeń, łez i usmiechów. jednym kliknieciem zlikwidowała . . .eh :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wisz one kiss dziecinada to mało powiedziane mogła napisać to co myśli i każdy mógł powiedzieć swoje zdanie co o tym myśli ale żeby odrazu likwidować forum tosz to żenada sama nie jest bo jesteśmy jeszcze my więc jeżeli nie chciała się udzielać to mogła się nie wypowiadać takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba w 100%. brak słów normalnie. to az strach sie jej bac :-) kcohana najwazniesze ze nas nie rozdzieliła a zapewne o to jej chodziło, tak po złosci pewnie. wiec spotykamy sie tu. a jak kama załozy nowe forum to sie tam przeniesiemy i juz. no chyba ze czekająca załozy :-D w kazdym razie JESTESMY RAZEM i dalej trwamy ❤️ karten a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten my to rozumiemy, ale ona uwazała ze to jest jej forum, wiec jesli ona nie pisze to forum zamyka....! załosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja generalnie czuje się ok dopadła mnie jakaś depresja i sama nie wiem o co mi wogóle chodzi a ty one kiss co u ciebie ? chyba już niedługo twój wielki dzień tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten troszke ustały ale na noc musze wziasc tabletki, chciałabym przespac jakos..... jutro musze do pracy ... strasznie mi dało dzisiaj :( a czemu masz depresje? co sie dzieje? kisss wiem co czujesz ja tez nieraz sie napisze i potem cos wcisne i wszystko znika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku bardzo dobre słowo na tą całą sytuacje... ajwazniejsze zeby teraz monika ( xmonikax) nie czuła sie winna. monia jestes NASZA ❤️ i my wszystkie za toba murem stoimy. kochana miałas pełne prawo sie zdenerwowac po słowach Nadziei a zreszte nic złego jej nie napisałas, to ona rozkręcila afere. Monia czekam tu na ciebie ❤️ karten derpesja... jejjjj ona zawsze przychodzi z kazda kolejna @. i choc nie wiem jak bardzo mówimy ze tym razem bedziemy twarde i sie nie damy złym myslom to i tak sie pojawiają, bo zawsze przy @ pojawia sie rozzalenie "dlaczego znów sie nie udało?" kochana pamietaj : wiesz co jest najlepsze na depresje? PRZYJACIÓŁKI :-) i jestesmy :-) nam zawsze mozesz napisac wszystko co siedzi ci w główce, serduszku, w myslach . . . przelanie negatywnych mysli na papier ma zbawienna moc - NAPRAWDE! karten ja za maż wychodze za 17 dni :-) oj nerwy są :-) pisalam własnie nerwuskowi ze kupilam dzis sobie włosy i bede przedłuzac swoje na slub, zeby piekne loki były :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku nadrukowałam od nowa :-) kochana a mi jakby połaczenie z kafe znikneło. dałam wyslij i wyskoczyło ze nie mozna wyswietlic strony. nauczka na przyszło, ze jak juz sie napisze to trzeba dac KOPIUJ i dopiero wyslij :-D tak na wszelki wypadek :-D przezorny - ubezpieczony :-) nerwusku bóle bede juz ustepowac. pierwsze dni sa najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . i znów poznikały wszystkie :-) kochane ja juz musze uciekac. jeszcze prysznic i lulac. jutro znów pobudka o 5.45. eh . . . dorosłe życie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana napisze ci jeszcze tak szybko, ze ja miałam kiedys tak strasznie bolesne @ ze szooook. ja umierałam i zwijałam sie bólu, a zdarzało mi sie tez slabnąc. i poszłam wtedy do ginka i on mi powiedział , ze takie bolesne będą i ustaną jak urodze dziecko. wiec pomyslałam ze niezle, bede sie tak męczyc. ale wiesz, jak mi sie wyregulowały cykle to i @ przestała byc tak bardzo bolesna. i juz nie trwa 7-8 dni, tylko 3 dni i boli zazwyczaj pierwszego dnia tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to tylko dzis tak ce wymęczy a jutro juz sie lepiej poczujesz. a jesli nie mialas tak wczesniej to moze to dlatego ze tak ci sie spozniła @ w tym cyklu? kurcze juz sama nie wiem . . . ale nie chce zebyz cierpiała... ❤️ kochana zmykam. d❤️o❤️b❤️r❤️a❤️n❤️o❤️c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też wszystko zniknęło nawet przez chwile nie mogłam wejść na strone one kiss miłych snów kochana nerwusku czasem tak jest że bardzo boli i chyba nic na to nie poradzimy zostają nam tylko tabletki ale wiesz jak ja mam takie bóle to biore tabletki i jeszcze termofor i ból jest łagodniejszy może i ty powinnaś spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisss oni zawsze tak mowia, a moja mama urodziła dwojke i nadal bardzo cierpi :( kisss widze ze wstajemy o tej samej godzinie :) ja tez zmykam spaku :) do juterka Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinseska
hej dziewczynki tez bede miała dzidzi mam juz 8 tydzien ahhh ale sie ciesze :):) hehe buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) prinseska to Ty Słońce ...????????????? Gratuluję :* ja juz w poracy, całe szczescie noc przespałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekqajaca dobre wiesci nie sa zle :D Jeszcze raz mi powiedz kobito ile ty masz wzrotu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×