Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Przy niskim progesteronie sa brazowe plamienia ale wiesz nie jestem lekarzem i nie mi dawac djagnoze. To jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest jeden z tych dni, kiedy nie mam sily, uciekam zeby sie komus nastrój nie udzielił Kamcia dzieki za wsparcie, wydawalo mi sie ze jestem twarda, a ja jestem mieciutka jak piorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja mysia, tez myslalam ze jestem twarda:( Ale nie uciekaj bo wsparcie pomaga;) 🌼 dla Ciebie❤️ nam tez sie kiedys uda miec rybcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia a wiesz ze jestes pierwsza dziewczyna z forum ktora zaczela do mnie mowic Kama tak jak w realu mowia do mnie;) mam nadzieje ze choc troszke moje slowa ciebie podbuduja ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słońca :) od razu widac ze weeeknd sie skonczył :P co tam Dziewczynki u Was ...? Berbelku jutro masz wizyty wiec o wszystko zapytaj gina a Twoj M ma racje, zakaz czytania czegokolwiek w necie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla czujemy sie dobrze... mam nadzieje, ze Niunia rośnie, za 2 tygodnie kolejna wizyta..... :) oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze:) Ale ja Ci slonce zazdroszcze;) Jestem ciekawa kiedy mi sie uda zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie :) my dziś wróciliśmy z nad morza pogoda była ładna ale dziś się zepsuła strasznie deszcz padał ale mimo wszystko było fajnie dzis mój 9dc i jeszcze dwa dni biorę clo apóżniej duphaston mam nadzieję że w tym cyklu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nagle teraz chcesz zrezygnować nie wolno sie poddawać ;) a ja mam takie jeszcze pytanie czy jak biore clo to czy mozna robic przytulanki bo coś tak się zastanawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klade sie bo czarne mysli zaczynaja krazyc ze nigdy mi sie nie uda bo jestem do niczego:( Do jutra buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kamila dziś jestes taka bez życia nie stresuj się tak bo to też nie dobrze wiem że nam jest ciężko ale wiesz przecież że raz jest z górki a raz pod górke i z tym trzeba się pogodzić a więc uśmiechnji się :) i głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień wizyta coraz bliżej i już się denerwuje :( plamienia są nadal takie ciemne brązowe nawet czarne czasami co ja mam robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek.....ja bym dzwoniła do tego profesora jeśli masz numer...według mnie wszystko jest Ok i wiadomo że takie plamienia czy nawet krawawienia na początku ciąży bywają normalne(tak mi powiedział mój gin)...ale ja jestem straszna i zawsze potrzebuję opinii kilku lekarzy....:)Dlatego też bym dzwoniła.... Mysia26....oj czasami nie daję rady...to już mój 5 cykl i niby owulacja jest,hormony ok,progesteron nawet wyższy niż powinien:)...szyjka ładna, macica ładna i jednym słowem chuj wie co jest nie tak.....i do tego te plamienia po praniu.... Zaraz zmienię tabelkę bo mi się pokićkało i nie mam mieć terminu spodziewanej @ 10 maja a 8 maja, bo dzisiaj mam 25 dc...piersi nadal obolałe ale żadnych innych widocznych czy odczuwalnych objawów, więc @ nadejdzie tym bardziej że była przerwa w praniu i to akurat w dniach owulki:(:(:(:(....Potem muszę jeszcze zrobić badanie testosteronu i andio....coś tam w 5 dc....mój M jeszcze ma badania swoje do zrobienia no i dopiero wtedy pojawię się na monitoringu..... Dziewczynki weekend nam przyjemnie minął poza końcówką, tzn . wczoraj byliśmy a Ojcowie na wycieczce, świetnie bylo....ale na sam koniec wycieczki zadzwonił wspólnik mojego M że muszą dzisiaj jechać do Włoch na 3 dni...no szlag mnie trafił....!!!!Nie dość że podział pracy jest nierówny bo M robi więcej i np.pracuje w każdą sobotę a jego wspólnik w żadną....to jeszcze ma z nim jeżdzić a umowa była inna.....ale się wczoraj wydarłam!!!!!!!!!!!!!!!Naprawdę aż mi się płakać chciało:(Tak strasznie boję się zostawać sama kiedy on wyjeżdża.....boję się o niego...nie wiem skąd mam taki strach...:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka u mnie 4 dc, od jutra clo. dzis zakupilam testy owulacyjne. niech ten czas szybciej leci bo chce juz zaczac starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a clo lekarz Ci przepisal z jakim wskazaniem???? Tzn. pytam bo myslalam ze to się tylko przy braku owulacji stosuje....a czy można to brać też wspomagająco???? Tzn, jesli owulacja jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY :) Bylam u rodziców tydzien, a weekend majowy nie za fajny bo deszczowy niestety :( Ale jakos mineło. Zaraz lece do sklepiku a jak wróce to Was poczytam :) U mnie 89 dc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czekajaca...ja już się za Tobą stęskniłam!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)....kurczę Ty to masz masakrę z tymi cyklami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotklo no ja mam clo na wzmocnienie owulki bo owulke mam zawsze tylko ze gin mowi ze jak jajeczko bedzie silniejsze to moze uda mu sie przebic przez ten niedrozny jajowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys.....dxięki za odp...to może mi też przzepisze....:(...bo jak następny stwierdzi ze wsio ok i kaze dalej sie starac to jak Boga kocham sama sobie wezmę ten CLO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :))) karten jak najbardziej można sie przytulankowac przy clo- nawet trzeba Słonko :):) więc działajcie :):):) szarlotko już coraz bliżej wizyty u ginka- mam nadzieję że cos mu te wyniki dadzą i zastosuje odpowiednia terapie. ja narazie nie mam plamionek po pranku, może to był jednorazowy wybryk- zobaczymy, jutro monitoring i tez się okaze czy coś tam rosnie- narazie nic nie czuję więc pewnie maleńki jest- jesli jest :) Kamilko nie poddawaj sie i mysl pozytywnie- uda sie napewno :) pozdrówka dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem z owulacją średni cykl to 31-36dni, choć zdażyło się równieź 43. Jednak ostatnio miałam 33dni. Ostatnią miesiączke miałam 14 kwietnia. Zgodnie z instrukcją zrobiłam test owulacyjny 29 kwietnia (o 18.30). Kreska kontrolna bardzo widoczna, natomiast testowa ledwo,ledwo. Taki sam wynik był 30.04, 01.05 i 02.05. 3 maja była tylko kreska kontrolna widoczna. Co to oznacza? Od 27 kwietnia współżyjemy z mężem codziennie. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko no mi dal clo bo ja mam malo czasu na zajscie w ciaze bo musze usunac jajniczek jeden a na drugim mam torbiele z ktorych najwieksza ma 4 cm wiec lekarz podejrzewa ze z czasem przerodzi sie to w pcos. no mam nadzieje ze po tym leku sie uda bo moja psychika siadzie przy tych co miesiecznych rozczarowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys moja psychika to już powoli pada....:(:(naprawdę....a jeszcze teraz M wyjechał...:(sama jestem i odbije mi zaraz....na 14.00 do pracy, po drodze jeszzce tylko do koleżanki po następne firany...kurczę nie wkleiłam wam linka...:(Zrobie to dzisiaj wieczorkiem bo wracam z pracy dopiero koło 21.00 a że M nie ma to czas całą noc mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×