Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Czy spłaszczony pęcherzyk może w przyszłości wpłynąć na rozwój dziecka? Odpowiada ginekolog. Jestem w bardzo wczesnej ciąży (czwarty, piąty tydzień). To moje drugie dziecko. Na badaniu USG lekarz powiedział, że pęcherzyk ciążowy jest lekko spłaszczony. Dostałam Luteinę i No-Spę. Jak długo będę musiała je przyjmować? Wiem, że ciąża jest zagrożona i bardzo mnie to martwi. Czy spłaszczony pęcherzyk może w przyszłości wpłynąć na rozwój dziecka? Zrozpaczona Mama Wygląd pęcherzyka ciążowego nie ma dużego znaczenia. Nie wpłynie to na rozwój dziecka. Jeśli na badaniu ultrasonograficznym widać zarodek i bijące serduszko, to proszę się nie martwić. Leki, które przepisał lekarz, mają pomóc rozwijającej się ciąży na wypadek, gdyby ciałko żółte produkowało za mało progesteronu (hormonu). Zazwyczaj zaleca się przyjmowanie ich do końca pierwszego trymestru ciąży. Odpowiada: Renata Jaczyńska, ginekolog położnik, pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. To jest w tym artykule musialam skopiowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już mam:) Kurde niech ten berbelek zmieni tego konowała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde..... wiecie co, ogladalm teraz z M program o mlodocianych matkach na polsat cafe. byla tam 14 latka ktora zaszla w ciaze z 15 latkiem i urodzila zdrowe dziecko...... a tydzien pozniej okazalo sie ze jej siostra blizniaczka tez zaszla w ciaze bo stwierdzila ze fajne jest takie dziecko male i ona tez chce. poprostu rece opadaja, takie gowniary i za pierwszym razem maja dziecko a my to co...... ten swiat jest do dupy taki niesprawiedliwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys żebyś wiedziała....czasami się zastanawiam czy to jakaś kara czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to ze gin do mnie dzwonil zeby przypomniec mi ze mam jutro zaczac clo:) i mowi mi ze moze jakies blizniaki z tego wyjda bo clo czasem wplywa na to ze sa ciaze mnogie, nawet na ulotce to pisze. a w moim przypadku szczegolnie bo ja owulke mam, czyli moje pecherzyki rosna i pekaja a teraz przy clo moze byc tak ze pekna dwa pecherzyki:) ja bym chyba na kolanach do czestochowy poszla gdyby sie okazalo ze doktor mial racje:) bo pragne jednego dzidzika a tu by byly dwa slodziaki:) normalnie poprawil mi humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys bo swiat jest nie stety niesprawiedliwy i my na to nic nie poradzimy:( ja tez bym chciala powiedziec ze chce i miec ale nie stety tak nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to ze gin do mnie dzwonil zeby przypomniec mi ze mam jutro zaczac clo:) i mowi mi ze moze jakies blizniaki z tego wyjda bo clo czasem wplywa na to ze sa ciaze mnogie, nawet na ulotce to pisze. a w moim przypadku szczegolnie bo ja owulke mam, czyli moje pecherzyki rosna i pekaja a teraz przy clo moze byc tak ze pekna dwa pecherzyki:) ja bym chyba na kolanach do czestochowy poszla gdyby sie okazalo ze doktor mial racje:) bo pragne jednego dzidzika a tu by byly dwa slodziaki:) normalnie poprawil mi humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys to razem pojdziemy jak sie nam obu uda;) I zobaczcie gin Justysi dzwoni zeby jej przypomniec o tabletkach a gin berbelka doluje dziewczyne przy kazdej wizycie i chce przerywac ciaze nie wiadomo na jakiej podstawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ale się porobiło berbelku współczuje ale sprobuj jeszcze gdzie indziej najlepszy to bylby szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ale sie porobilo berbelku przykro mi ale jeszcze nic straconego sprobuj gdzie indziej najlepszym wyjsciem w tym przypadku byl by szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak bralyscie clo to mozliwe jest ze czuc jak pecherzyki rosną bo ja dzis 4 dzień biore clo i mnie cos lewy jajnik strasznie kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten ja co miesiąc bez clo je czuje także spoko:)znaczy że są i że rosną....:)u mnie koniec 25 dc i trzymac mi w nocy kciuki żeby tak przez 9 miesięcy było:):):):)buziaki i spadam luli...te moje obiecane zdjęcia firanek będą jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten jak kluje to znaczy ze owu jest;) Pranko dzisiaj obowiazkowo z M musisz zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co berbelkowi dziwić że jej nie ma...jak ja mam doła kiedy @ przylazi to nawet nie pytajcie jak wyglądam.....wspolczuje jej ale mam nadzieje berbelku ze zmienisz lekarza!!! Koniecznie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby wkoncu wszystko nam sie ulozylo i zeby nie bylo tylu problemow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×