Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

witam dziewczyny, Ciesze sie z u Berbelka poprawa. Sama nie wiem co mam napisac dziewczynom z dołu tabelki, tej starającej się, chyba tylko tyle, że trzymam kciuki za wszystkie ;D Karten i Justys wy jestescie na clo tak jak ja, dobrze pamietam? U mnie 7dc, 3 z clo i powiem, że mnie jajniki oba zaczely dzis bolec, dodatkowo strasznie boli żylak, i ogólnie senna jestem. Śluzu brak, chyba jeszcze trzeba poczekac na działanie wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysia u mnie tez 7 dc i zero jakichkolwiek dolegliwosci:) dzisiaj byla juz 3 tabletka clo, wiec jeszcze dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest taka ewentualnosc pierwszy raz chyba mi sie zdazylo ze mialam prawie bezbolesna @, prawie bo w pierwszy dzien bolał brzusio bardzo, skurcze mialam takie cholerne, ale w drugi juz nic, i nie lało sie ze mnie jak z kranu, to pewnie dzialanie uphastonu i clo. Karten, to ty pisalas ze twoja szawgierka czy tez bratowa zaszla przy podwojnych dawkach z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys mi sie wydaje ze teraz jak zaczelas brac clo to powinno sie udac a pranko moze byc czesciej niz co dwa dni bo Twoj M raczej problemow z facecikami nie ma;) Czytalam w necie o tch bolach berbelka i podobno jest to normalne na poczatku ciazy bo macica sie rozciaga i jajniki zmieniaja swoje polozenie. Nie wiem jak u Niej to wyglada bo nie napisala ale jezeli jest to tj klucie( jajnika lub jajnikow) i bol troche przypomina ten owulacyjny lub przypominajacy ten przed @, to nie ma co sie przejmowac bo podobno to normalne. Oczywiscie powinna powiedziec o nich lekarzowi ale raczej to jeden z objawow wczesnej ciazy znaczacy ze rybcia rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam, kłade sie spac, M ma dzis nocke, :( dobrej nocki wszystkim karaluchy pod poduchy Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten pisala ze chyba przyjaciolka bedzie miala po clo blizniaki. Ale bedzie numer jak Mysia Justysia i Karten zajda po clo i każda bedzie miala parke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a ja jeszcze na nogach bo M dopiero za jakąś godzinkę będzie....:(niestety...więc jeszcze przy garach....zmyłam sie wieczorkiem do koleżanki potem ona do mnie...wszystko żeby tylko nie mysleć za dużo.....bo juz naprawdę siły mi sie wyczerpują....:( Naprawdę mam wrażenie że ciąża to dla mnie niedoścignione marzenie....:(:(:(:( @ się rozkręciła....nie boli mnie wprawdzie brzuch jak zawsze tylko kłuje....ale w nocy będzie gorzej bo zawsze mam silne bóle nocą....pocieszam się że M jutro nie idzie do pracy ,a rano muszę z córą gnać na konie, potem mamy znów wyprawę motocyklową......i liczę na to że M mnie zabierze......i nie zapomniał.....muszę się jakoś odprężyć i zapomnieć......inaczej nie wyrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko gdybym mieszkala blizej to bym przyszla i Cie kochanie przytulkala❤️ myslami jestem z Toba skarbie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka kochana jesteś naprawdę:(:(:(szkoda że nie mieszkamy blizej....przydałby mi się ktoś blisko kto się stara tyle co ja....:(:(:(a mamy tak daleko do siebie:(....wiecie ja bym i mogla kilka lat czekac na dzidzię byle by wiedzieć że na 100 % będzie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze marudze ale nie wiem co mam robic tak mnie strasznie bola sutki ze siedze bez koszulki a i tak je czuje:( nawet koszulka mnie drazni juz nie mowiac o staniku:( do @ jeszcze troche czasu zostalo mam nadzieje ze jak przyjdzie to przestana, oby wytrzymac do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla to jest takie kucie tego jajnika :( nie wiem co mam myśleć o tym a plamienia mam ale biorę luteinę i mam nadzieje że niedługo już mi znikną jutro wizyta ale się denerwuję ;( chyba spać aż nie będę ;( ciekawe co mi jutro powie czy da mi nadzieję na to że będzie dobrze?? 3majcie kciuki za mnie jutro bo ja już z nerwów nie mogę wytrzymać :( byłam zanieść L-4 i nawet spokojnie a może i bardzo spokojnie sprawa załatwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) chyba dzisiaj u Was nie byłam, ale sprzątałam ten bałagan, jakby tornado przeszło :( jestem padnięta ! berbelek te kłucia sa normalne, mnie napierdzielał brzuch jak nie wiem na początku tez sie denerwowałam... teraz juz mniej to odczuwam... także nie denerwuj się, u Ciebie to wszystko tak wygląda bo pewnie jest to bardzo wczesna ciąża !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak było w moim przypadku. wiec nie denerwuj sie będzie dobrze ! o ktorej masz wizyte, 12.30????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku tak jak czytalam na roznych forach to klucie jajniczka prawego, lewego lub obydwu ma wiekszosc dziewczyn ktore sa w ciazy u jednych klucie jest do 3 miesiaca a u drugich przez prawie cala ciaze i jest to objaw rozciagajacej sie macicy i tego ze jajniki musza zmienic polozenie zazwyczaj dziewczyny pytajace czym spowodowane jest klucie porownuja do klucia podczas owulki;) A plamienia masz z krwia? Dzieki tobie skarbie poszezylam swa wiedze ginekologiczna;) przyda sie na przyszlosc;) Szarlotko❤️ Ty moje nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala byc przy Tobie,przytulkac zebys mogla sie wyplakac i wyzalic🌼 Musimy sie naprawde spotkac i to tak na pare dni zebysmy mogly sie wygadac. Wiesz znam Ciebie kochanie i reszte dziewczyn tylko w necie a wasze smutki i radosci przezywam jak bysmy sie znaly od lat;) Jak bylam na dzialce to z komorki musialam sprawdzic wiadomosci od Berbelka, a jak wczoraj powiedziala ze jednak moze sie udac to cieszylam sie jak glupi do sera:D Szarlotko nie trac wiary bo wg mnie doczekasz sie rybci, podejzewam ze teraz strasznie cierpisz i psycha siada ale jak skarbie zobaczysz II na tescie to uznasz ze warto bylo czekac:) Kochanie Pan Bog dla kazdej z Nas ma ulozony plan, predzej czy pozniej kazda z Nas doczeka sie malenstwa ale podstawa jest nie tracic wiary i nadzieji. Nerwusek i Berbelek uznaly cykle za stracone i byly pewne ze @ przyjdzie i co psikus;) nie przyszla;) Wiec nie zalamuj sie kochanie, tulam Cie skarbie mocno i myslami jestem z Toba❤️ Mozesz liczyc na moje wsparcie slonko i reszta dziewczynek tez:) usmiechnij sie skarbie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dziś dzień spedzony na wysokich obrotach nie dawno wrociłam z pracy zdaje raport z tego co przeczytałam dzis widze ze tez sie dziewuszki rozpisałyscie czytaąłm i czttałam a więc kolczyczki bardzo łądne berbelku nie mam pojecia dlaczego tak Ciebie kłuje jajnik a co do clo tak to ja pisałam że teraz moja dobra znajoma zaszła w ciąże po clo brała podwójna dawke i właśnie przedwczoraj sie dowiedziała ze to bedą blizniaki :) a moja przyjaciółko niedawno tez urodziła blizniaki :) takze blizniaki za blizniakami :) mój dziś 13 dc i tez kłują mnie jajniki to chyba po clo a w poniedziałek ide do lekarza zobaczyc na usg co tam sie dzieje mam nadzieje ze wszystko dobrze i może sie w tym cyklu uda :) pozdrawiam wszystkie dziewczynki serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca ja dzis sobie pospalam:) domek posprzatany, jeszcze tylko obiad do zrobienia zostal:) pozdrowienia i buziaki dla wszystkich 👄 a u nas dzis nawet pogoda dopisuje poki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) to ja. No więc dzisiaj pospałam za wszystkie czasy : wstałam o 9.30 hehe. Za niecałą godzinkę jadę do dziadków sprzątać trawsko po koszeniu, bo normlanie można by było z tego kopki z sianem stawiać, tak jej dużo. Dziadek kosi bez kosza, wiec wszystko leży na ogrodzie... no i trzeba to jakoś zagrabić. A że to już moje, no to niestety muszę się poudzielać.... Jednak pogoda tak piękna, że chce się żyć!!! Wczoraj było pranko, ale niestety M się nie spisał :P wypił co nieco,no i żołnierzyki nie chciały wyjść hehe. Ale dzisiaj nie popuszczę. Ja już sama nie wiem kiedy mam owulkę. Uda się, to się uda, nie, to próbujemy dalej... Popołudniu jedziemy do teściów, bo juź tam długo nie byliśmy. A Wy co porabiacie? U Was też taka piękna pogoda? Ja zaraz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna no pogoda faktycznie piekna jest:) u mnie dzis tez wielkie koszenie trawska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc życzę Wam udanej soboty, bo nie wiem czy jeszcze mi się uda zajrzeć. :D ciao bellissimas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):):) ale ekstra ze pogoda się zmieniła na lepsze wkońcu- oby już tylko było cieplej :):):):) ja dziś na 15 do 21 w pracy bede niestety ale jutro wolneeeeeee i jade do teściów i pewnie jakiś gril bedzie :)):):):):):) uściski dla wszystkich :))):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynek dzisiaj nie bedzie jak taka pikna pogoda;) Ja w pracy do 18:( jak cos to jestem do ok 12:30 i ide z dzieciaczkami na spacer i pewnie po 14 bedziermy na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×