Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teraz czas na mnie

definicja pantoflarza

Polecane posty

hmmm zastanawia mnie jaka waszym zdaniem jest definicja pantoflarza.. poruszam ten temat bo strasznie mnie irytuja koledzy mojego faceta.jasne ze jak mamy sprzeczke na jakis temat to wiadomo jakiemus tam bliskiemu sie wygada wyzali.oczywiscie kazdy czlowiek ma takie cos jak obrona wlasna i przekonanie o niewinnosci wiec jak przedstawia swoje zdanie na temat powiedzmy klotni sila rzeczy wyjdzie na niewinnego na ofiare bo w taki sposob to przedstawi.owszem nie jestem lagodna partnerka i lubie czasem porzadzic ale nie raz moj facet nie daje mi mozliwosci bo sobie stwierdza ze porzadzi dzis on.wkurza mnie to ze jego koledzy nie wiedzac wszystkiego jak wyglada nasze zycie twierdza ze on jest pantoflarzem tylko i wylacznie dlatego ze: -ma wkoncu stala prace -zadko przesiaduej na osiedlu(mieszka treraz ze mna na innej dzielnicy 15 min autobusem) -nie przesiaduje z nimi i sie nie upija -jak do nich pojedzie sam to wraca zawsze jak juz to wieczorem a nie po nocy i niewiadomo w jakim stanie -pomaga mi w obowiazkach domowych a zwlaszcza zajmowal sie domem wtedy kiedy nie mial pracy -czasem mi ustapi no przepraszam dla mnie jest wkoncu dojrzalym facetem ktory zaczyna roumiec na czym polega zycie i jest lojalnym partnerem. a tym bardziej twierdze ze nie jest pantoflarzem bo potrafi tez mi pokazac.owszem czasem dzwonilam i mowilam zeby wrocil "teraz" do domu i nie raz uslyszalam nie bede pozniej. owszem zmyje naczynia umyje podloge czy ogolnie zrobi porzadek w kuchni domu ale wtedy gdy np skonczy sie ten film.jest ugodowy ale zawsze z tego wychodzi kompromis.on mi cos da w czyms ustapi ale ja wtedy tez ide na jakis jego warunek... a kto dla was jest pantoflarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że jak
pantoflarz to taka małpa na drucie , twojemu trochę brakuje do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×