Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miodowniczkaa

jak kupicDOBRY miód,niecyganiony?

Polecane posty

Gość gość15
A ja lubię miód nawłociowy. W mojej rodzinie mam pszczelarza, więc mam miód z dobrego źródła i jestem go pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz słyszę o miodzie nawłociowym - nigdy się z nim nie spotkałam, a szkoda, bo lubię próbować nowości. Ostatnio kupiłam miód w aptece - z pyłkiem kwiatowym, w połowie już skrystalizowany - i tak ma byc o tej porze roku, to świadczy o tym, że jest prawdziwy. Nie kupujcie miodów w marketach - w 90% pochodzą z Chin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalna nie będę - najlepiej w aptece albo u pszczelarza. Nie kupuj w marketach, bo te miody z prawdziwymi miodami nie mają wiele wspólnego! Słyszeliście kiedyś o miodzie z pyłkiem kwiatowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi się krystalizowac jak sie nie krystalizuje to nie jest naturalny. Ja na wielu się zawiodłam ale bardzo dobre są miody http://www.miody-huzar.pl/ :) Firma dba o jakość i są to tylko miody naturalne z polskich pasiek a nie chinskie podróbki. Ja uwielbiam ich wielokwiatowy i akacjowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujq
Interesujesz się pszczelarstwem, nie wiesz od czego zacząć? Tutaj fajne pakiety przygotowała marka Łysoń dla początkujących https://lyson.com.pl/176-zestawy-startoweznajdziesz tam pełny zestaw wyselekcjonowanego asortymentu. Sklep także posiada sprzęt dla doświadczonego pszczelarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry miód zamówiłam ostatnio w Aptece pod Smokiem- słoiczek kosztuje ok. 23zl i mam pewność że jest organiczny i prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama postanowiłam zacząć wytwarzać swój miód. Zakupiłam plastry hodowlane i pudełka wylęgowe od firmy www.pszczelinka.pl Polecam ich produkty również wam jeżeli planujecie wytwarzać własny naturalny miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×