Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za szybko tooooooooooo

2 miesiące urodziłam synka ,właśnie dowiedziałam się że znów jestem w ciązy

Polecane posty

do tej co kochała się w szpitalu...a gdzie wtedy było wasze maleńkie dziecko kiedy wy uprawialiście seks? i gdzie w szpitalu znaleźliście takie ustronne miejsce żeby móc się kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
co do hormonu,to on zaczyna już opadać przed porodem ! do tej co miała podwyższony poziom hormonu przez kilka miesięcy:-na jakim był poziomie? ja w grudniu poroniłam(poronienie zatrzymane) dopiero 5 stycznia dowiedziałam się,że jest prawdopodobieństwo,że zarodek obumarł,15.1 miałąm zabieg,nawet nie dostałam kolejnego okresu bo byłam w kolejnej ciąży,dodam,ze miałam zabieg czyszczenia macicy. Organizm po poronieniu cy też porodzie jest nastawiony na ciąże,więc wtedy najłatwiej zajść w ciąże. Miałam cesarke w 2 ciąży i współżyłam 3 tygodnie po niej i prezerwatywa pękła,co to był za stres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
ja jestem 3,5 mc-a po cesarce w dodatku drugiej i lekarz mi po usg powiedzial ze albo widzi pecherzyk z krwia albo to wczesna ciaza ale testy 2 wyszly negatywnie i co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ANITKA a może jednak krwiak jak test negatywny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
no tez o tym myslalam napewno jak bym byla w ciazy to test by wyszedl ok jak nie jeden to drugi.za tydzien mam isc do lekarza.a okres mialam nieregularny wiec tym ze narazie nie mam sie nie kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ametyst_
jeśli to nie prowo, to módl się autorko, żeby macica wytrzymała. mnie lekarz powiedział, że po cc to o kolejnej ciąży mogę myśleć najwcześniej dopiero za ok rok. wcześniej jest ryzyko, że blizna się rozejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
WIEM BO MIALAM JUZ 2 CESARKI ROZNICA BYLA 1,5 ROKU I POWIEDZIAL ZE 3 TO JUZ NIEBEZPIECZNE.ALE MAM NADZIEJE ZE LADA DZIEN OKRES SIE POJAWI A TESTY CHYBA NIE KLAMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
ZASTANAWIAM SIE CZY JUTRO NIE JECHAC NA OSTRY DYZUR I ZOBACZE BO TA NIEPEWNOSC JEST NAJGORSZA.SCIEMNIE ZE BOLI MNIE BRZUCH WIEC MNIE PRZYJMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja słyszałam,zę rana goi sie pół roku nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre wypowiedzi to dno
Temat uważam za prowokację albo test wyszedł pozytywny, bo poziom hcg utrzymuje się jeszcze. Ale nie w tym rzecz, tylko w niektórych wypowiedziach o uprawianiu seksu niedługo po porodzie. "mąż-kurwiarz", "jak zwierzęta", "fuj" itp. Powaliło was, prostaczki? To wy jesteście obrzydliwe, że wam się seks z mężem kojarzy z czymś obrzydliwym. Okres połogu jest po to, by kobiece narządy wydobrzały po porodzie. Ale to kobieta sama określa, czy to już, czy się dobrze czuje. Jeśli była cc, pochwa nie jest naruszona, to dlaczego się nie kochać? Żeby nie być "jak zwierzęta"? :O Kochałam się z mężem w noc po powrocie ze szpitala, po poronieniu. Potrzebowałam tego psychicznie i fizycznie. I wara wam do tego. Oczywiście NIC mi nie było, za to pomogła mi ta bliskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
mi na szczescie testy wyszly negatywnie ale jutro jeszcze podjade do szpitala dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA TAM BYM SIĘ CIESZYŁA NA
TWOIM MIEJSCU! :) ZA JEDNYM PODEJŚCIEM BY SIĘ JEDNO PRZY DRUGIM WYCHOWAŁO I BYŁOBY SUPER. MAŁA RÓŻNICA WIEKU WIĘC BYŁY BY PRZE SZCZĘŚLIWE. JA SIĘ WYCHOWAŁAM Z ROK MŁODSZYM BRACIAKIEM (Z CIĄŻY W 4 MIESIĄCE PO PORODZIE) I BYŁO EKSTRA! :D MIELIŚMY DUŻO LEPSZY KONTAKT NIŻ DZIECI Z 3-4 LATAMI RÓŻNICY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA TAM BYM SIĘ CIESZYŁA
DODAM ŻE MAMA BYŁA PO CESARCE I MIAŁA SZCZĘŚCIE ŻE NIE CHCIAŁAM PIERSI BO MIAŁABY NIE LADA PROBLEM Z KARMIENIEM W 3 TRYMESTRZE. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
ona uprawiała seks z mężem w szpitalu, jakby nie mogli poczekac az wrócą do domu. Zwierzęca chuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
i szpital będzie bulił za badania bo chcesz sobie sprawdzić czy jesteś w ciąży. Do le3karza sobie idź normalnie a nie do szpitala łgać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy głupi jesteście
przecież autorka napisała, że pierwszy raz kochała się po 2 tyg a nie, że wtedy w ciąże zaszłą, napisała też , że dzidzia ma 2 m-ce, równie dobrze mogłą zajść w ciąże 2 tyg temy czyli po półtorej miesiąca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
do a ja tam bym sie cieszyla.ja sie nie ciesze bo juz mam syna i miedzy nimi jest 17mc-y roznicy trzeciego dziecka nie moge miec bynajmniej na chwile obecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
czy w szpitalu czy w przychodni nie ma roznicy.place skladki i mi sie nalezy a dwa jesli too nie ciaza to moze sie cos tam dziac skoro boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wALERAINNNA
Po urodzeniu pierwszego dziecka okres dostałam po 19 dniach,a po urodzeniu drugiego-po 9 miesiącach bo karmiłam piersią.Zajscie w ciaze po 2 tyg.od porodu jest jak najbardziej mozliwe,ale dziwie Ci sie ze sie na to zgodziłas.Pewnie mąż sie domagał i mu uległas bo po porodzie kobieta nie odczuwa pożądania.Mogłaś mu loda zrobić,ale strzepać-ale stosunek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wALERAINNNA
Miało być albo strzepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
to chyba nie do mnie bo ja nie kochalam sie z mezem 2 tyg po porodzie tylko 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
14:57 [zgłoś do usunięcia] ANITKA300 (Anitkaa2591@wp.pl) ZASTANAWIAM SIE CZY JUTRO NIE JECHAC NA OSTRY DYZUR I ZOBACZE BO TA NIEPEWNOSC JEST NAJGORSZA.SCIEMNIE ZE BOLI MNIE BRZUCH WIEC MNIE PRZYJMA Więc nie kłam i nie pieprz, że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
zobacz tylko o ktorej to pisalam z minuty na minute moze sie zmienic teraz troche boli ale tak jak zawsze przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
teraz jest godz 20.20 wiec................akurat byla bym bardzo szczesliwa jesli to na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
zreszta co ja sie bede komus tlumaczyc nie odpowiada to mozna nie czytac proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA TAM BYM SIĘ CIESZYŁA
I Z TRZECIEGO. :D FAJNE SĄ DUŻE RODZEŃSTWA, TYLKO SZKODA ŻE SOCJAL TAKI DO DUPY - ALE TO JUŻ NIE WINA SZAREGO OBYWATELA TYLKO USTROJU W PAŃSTWIE, BEZNADZIEJNIE NISKICH PODATKÓW ZA KTÓRE NIC SIĘ NIE DA ZORGANIZOWAĆ I PRZEDE WSZYSTKIM NIEPROPORCJONALNYCH WYNAGRODZEŃ DO KOSZTÓW UTRZYMANIA. NIESTETY WSZYSTKIE NIERACJONALNIE ROMANTYCZNE SŁOWIAŃSKIE PAŃSTWA, W TYM POLSKA, MAJĄ NIEUDOLNE RZĄDY, KTÓRE NIE MAJĄ ZA GROSZ POJĘCIA O EKONOMII, KONSUMUJĄ PIENIĄDZE ZACIĄGNIĘTE W RAMACH DŁUGU PUBLICZNEGO I POZYSKANE Z PRYWATYZACJI KOLEJNYCH PRZEDSIĘBIORSTW PAŃSTWOWYCH ZAMIAST, PRZEZNACZAĆ JE NA REINWESTYCJE KAPITAŁU, CO AUTOMATYCZNIE ZWIĘKSZYŁO BY PODAŻ PRACY I ZMNIEJSZYŁO ODPŁYW LUDZI NA WYSPY. WSZYSCY NA ŚWIECIE SIĘ Z NICH ŚMIEJĄ A ONI TYLKO SIĘ GŁUPIO I POKORNIE UŚMIECHAJĄ (W CZYM TUSK JEST NIEZRÓWNANY). :O ALE OCZYWIŚCIE NIKOMU NIE WOLNO MÓWIĆ O TYM GŁOŚNO, WIĘC CIIIICHO SZA! TO 'KRAJ ŁUKASZENKI', JEDNO SŁOWO ZA WIELE I SIĘ WYCHODZI JAK KAMIŃSKI 'NA MYDLE'... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjj
Masz świętą rację!!!!!!!!!!!! W Skandynawii podatki są prawie 50% i dzięki temu na wszystko są pieniądze! Rodziny są super zabezpieczone socjalnie i prawie co druga rodzina ma 4-5 dzieci!!! Popatrzcie tylko - podaję stronę internetową szpitala w przykładowym szwedzkim mieście - dajmy na to Helsingborg - gdzie prowadzony jest dzienny rejestr urodzeń; przy każdym dziecku jest wypisane czy ma rodzeństwo i to rodzeństwo jest wymienione! zwróćcie uwagę na to jak liczne rodzeństwa mają te dzieci (o ile nie są pierwszym dzieckiem) i w jakim wieku (nieraz jest podany przy imionach rodzeństwa)! nieraz tylko rok-dwa lata różnicy i 5 dzieci!: http://www.helsingborgslasarett.se/patienterochanhoriga/webbisar/webbisarkiv.4.2ac9829d108e7756ad5800060535.html?start=20091201-00000000-AM&end=20100101-00000000-AM SYSKON to po szwedzku rodzeństwo. Wystarczy klikać kolejno na linki z imionami dzieci, żeby się przekonać. Średnio w każdym domu jest po 3-5 dzieci i biedy bynajmniej nie klepią, a raczej bardzo dobrze im się żyje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto na mydle
chyba Zabłocki!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjj
A i oczywiście 'Pojke' to chłopiec, a 'Flicka - dziewczynka'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×