Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za szybko tooooooooooo

2 miesiące urodziłam synka ,właśnie dowiedziałam się że znów jestem w ciązy

Polecane posty

Gość miła jak zawsze
Wiesz że masz 80% szans na poronienie?? i że możesz zaszkodzic sobie? Trzeba miec nierówno w głowie żeby po porodzie za 2 tygodnie znów byc w ciąży no ale to juz nie mój problem. Obyś ty i dziecko byliście zdrowi i nie było powikłań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja na pewno
temat z gatunku tych, co do końca ciąży miały normalną miesiączkę :):):) A potem jakies głupie małolaty wierzą w te brednie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joda1972
Mało realne ale i nie odpowiedzialne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwooooooooooooooooo
może to głupia prowokacja, ale z tego co wiem po porodzie długo utrzymuję się wysoki poziom beta hcg i może dlatego test wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może nie jesteś w ciąży
dowiedz się jak długo po porodzie hcg utrzymuje się na takim poziomie że można go wykryć testem. Mi po poronieniu lekarz mówił żebym nie robiła testów ciążowych bo jeszcze tydzień mogą być dodatnie ( a poroniłam w 7 tyg.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahauhaha
Dwa razy rodziłam i dwa razy po 4-5 tyg dostawałam okres a to znaczy że owulacja była jakieś 10-14 dni przed okresem więc zajście w ciążę 2 tyg po porodzie jest bardzo realne. Ja tak jak autorka karmiłam dzieci sztucznie. Jeśli chodzi o seks to u nas było to 8 tyg a za drugim razem 6 tyg (zaraz po okresie) jeśli chodzi o rodziny wielodzietne to nie uogólniaj. Wiele rodzin świadomie decyduje się na dużą ilość dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejvon818283
Ale dziecoiroby z was...fuj. Ale miałam koleżankę kiedyś która nie wytrzymała ze swoim kurwiarz....em mężem tego przepisowego ileś czasu po porodzie i nabawiła się takiego syfu, że rok sie chyba leczyła a jeszcze wstydu się najadła przed ginekologiem. Co za ludzie, jak bydło normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
karmienie piersią nie zabezpiecza przed zajściem w ciążę, podobnie jak nie ma wpływu na pojawienie się okresu po porodzie. ja obie córki karmiłam piersią i @ miałam po 11 i 6 tyg. nie ma reguł w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szpitalu
lezalam 2 tygodnie bo synek mial zapalenie uszka i podawano mu antybiotyk-ciemniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwooooooooooooooooo
hormon hCG utrzymuje się w moczu nawet do kilku tygodni po porodzie lub poronieniu. Wynik jest wiarygodny po odczekaniu 6 tygodni lub wcześniejszym uzyskaniu wyniku negatywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
wiesz "w szpitalu" ja też była z dzieckiem dłużej w szpitalu, ale nie przyszło mi do głowy, żeby bzykać się tam z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szpitalu
tak jakos wyszlo,po protu za dluga juz mielismy przerwe,bylo minelo,i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach cedru
ja tak miałam,jak syn miał 3 mies zaszłam w ciążę ,lekarz zaproponował zabieg bo 1 ciąża była zagrożeniem nie zgodziłam sie i urodziłam córkę,jest między nimi 11 mies i tydzien różnicy,rocznikowo rok,było ciężko ale dałam rade a mężowi i tak musisz powiedzieć sama sobie tego dziecka nie zrobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
ale jak to w przychodni prywatnej czy panstwowej zaproponowano ci zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow jak dobrze pójdzie
będziesz mogła posłać ich razem do szkoły, dzięki czemu mega dużo zaoszczędzisz! Na rzeczach dziecięcych, ciuchach i zabawkach w sumie też. :) Mało tego, oblecisz towarzystwo za jednym zamachem wykorzystując tylko jeden macierzyński. W sumie to fajnie ci się złożyło ...z praktyczno-finansowo-organizacyjnego punktu widzenia oczywiście, bo nie wiem jak tam twoje morale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
bo z tego co wiem zabieg mozna tylko zrobic gdy jest zagrozenie dla dziecka lub matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
chyba ze lekarz chcial sobie dorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szpitalu
wychowasz maluszki...jesli to oczywiscie ciaza anie podwyzszony hormon ciazowy jescze po ostatniej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkax5x
Tutaj autorka pisze o 2 miesiącach a nie o 2 tygodniach(od porodu dowiedziała się o ciąży).... nauczcie sie czytac ze zrozumieniem ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szpitalu
cytrynka ja mialam podwyzszony ten hormon kilka miesiecy po ciazy...to nie regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkax5x
Wiem wiem, rozumiem, tylko chce zwrócić uwagę że ludzie nie rozumieją o czym piszą ;) 2 tygodnie a 2 miesiące to niewielka ale jednak różnica. Miejmy nadzieje ze autorce test wyszedl pozytywnie tylko ze względu na podwyzszony po porodzie poziom hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za szybko tooooooooooo
Nie kochałam się z mężem w szpitalu tylko 2 tygodnie po szpitalu ,czyli zaszłam w ciąże miesiąc po porodzie,byłam dziś u gin i to ciąża oczywiście gin powiedziała żę to małe zagrożenie ale no stalo się ,dziś powiem mężowi nie będzie bzachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
będzie dobrze, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhssa
że tez ci sie zaraz seksu zachciało ja to ze 2 miesiace nie moglam sie ruszyc a tu u ciebie dupsko zaraz dajesz a fuj a on powinien myslec zabezpieczyc sie a co tu teraz ty sie zastawiasz jak mu powiedizec??????????????? a normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! jezeli to nie prowokacja to napisze male pocieszenie :) miedzy mna i moim bratem jest rok i miesiac roznicy moja mama ze mna miala cc a za chwile byla w ciazy z moim bratem, myslala ze karmiac piersia nie zajdzie w ciaze mojego brata urodzila juz sn, tam samo jak kolejnego po 3 latach w ciazy nie miala zadnych problemow, blizna sie nie rozchodzila itp na gazecie jest specjalne forum dzieci rok po roku, jest tez duzo mam po cc ktore zaszly szybko w ciaze kolejna pozdrawiam i gratuluje, maz moze nie bedzie na poczatku zachwycony, chociaz kto wie :) ale mala roznica wieku dla dzieci jest bardzo fajna :) bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyrenka
nie martw sie!!! moja kolezanka byla w podobnej sytuacji i wbrew obawom calkiem dobrze sobie poradzila! miedzy dziewczynkami jest 11 miesiecy roznicy rocznikowo rok. starsza ma teraz 3 lata i poszla wlasnie do przedszkola mlodsza do zlobka. ona sama wrocila do pracy ma duza pomoc z opieki wiec za przedszkole placi grosze i radza sobie :) teraz mowi ze nie zamienilaby sie z zadna inna ktora ma tylko jedno dziecko... a maz przezyje w koncu sama w ciaze nie zaszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za szybko tooooooooooo
Fakt szybko zaczełam współżycie ale ja miałam cc więc mnie krocze nie bolało,połóg też bardzo delikatnie sie ze mną obszedł,po za tym ja zawsze byłam nimfomanką lubię sex i już miałam orgazm więć jest ok tylko że lekkomyślnie podeszłam do tematu myśląc skoro jest połóg nie ma okresu jestem bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyrenka
nie martw sie moja kolezanka byla w podobnej sytuacji miedzy dziewczynkami jest 11 miesiecy roznicy mimo poczatkowych obaw calkiem niezle sobie poradzila teraz mowi ze nie zamienila by sie z zadna inna ktora ma tylko jedno!!! starsza z dziewczynek ma 3 lata i poszla wlasnie do przedszkola mlodsza do zlobka a ona sama wrocila do pracy. pomysl ze za nim urodzisz drugie dziecko pierwsze bedzie mialo prawie rok wiec juz nie bedzie takie malutkie bedzie ciezko ale napewno sobie poradzisz a mezem sie nie zamartwiaj sama przeciez w ciaze nie zaszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle macica po cc wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhssa
to jestes zdrowa jak kobyła moja szwgierka po cc miała przez kilka tyg bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×