Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Hej ho hooo :) Ewelina gratki :) ( kurde a ja dalej nie umiem tych filmików otworzyć - klikam na ten lewy zegar ale nie rozumiem co tam dalej trzeba klikać...:() Naked a czymże tak się dziś styrałaś ? :D Ojjj a energiaaaa na poród to się przydaje bardzo...:P A my najprawdopodobniej jedziemy jutro w kierunku Ustroń - Szczyrk.W zasadzie teraz zdecydowaliśmy więc idę pomyśleć co by wziąć jak coś.:P Aga może się miniemy gdzieś na trasie.:P A mały jedzie z Wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti:) Swoj trening odbebnilam taki ze przedramion nie czuje- to raz:P..a dwa- pamietasz te Gwiazde, ktora chce sie odchudzic? ...tyrajac ja, chcialam sie 'pokazac' i siebie tez przetyralam aerbowo:P a trzy - to, moje sprawy zawodowe sie ladnie ukladaja, bo bede miala kolejna szanse na 'lizniecie' czegos zupelnie mi obcego i bardzo mnie interesujacego a cztery to- nie, nie jestem w ciazy::D A jak raczka?:) Kochane, fajowo, ze smigacie na wyjazd:) ja to bym chetnie wyjechala ale gdzies, gdzie mozna sie podpiec troszke:P jakas Majorka mmmm :P Ew. jak cwiczonka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, na Majorce pewnie nie jest jeszcze tak cieplo, ale za to juz na Wyspach Kanaryjskich pewnie bys sie opalila ;) Cwiczonka swietnie. Podobaly mi sie. Dzisiaj znowu zjadlam chyba z 1900kcl, bo po prostu ciezko mi sie zmiescic w 1500kcl w dni kiedy cwicze,bo kazdy wypijany przeze mnie shake zawiera 200kcl a pije dwa. Ale dzisiaj sie nalazilam z dzieckiem wiec pewnie cos tam spalilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus a jak Ty z grafikiem pracy stoisz? codziennie masz Dzidzie, czy tylko od przypadku do przypadku..w sensie, wtedy kiedy jest potrzba?:) Pytalas kiedys jak ja mam grafik- roznie:P Z ta Majorka to fakt:P alez ja skromna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, z dzidzia spedzam wiecej czasu niz z S, bo codziennie jestem z nia przynajmniej 9 godzin :) Poniewaz nie potrafi jeszcze wymowic mojego imienia mowi do mnie ,,mama,,. W taki oto sposob zostalam mianowana mama nawet o to nie proszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jakie to słit :) ja jak tylko sie kims opiekowalam ( a mialam kiedys zaciecie:P) to bylam tylko co najwyzej ciocia- niesprawiedliwe. a xo gorsza , teraz te dzieci mnie nie pamietaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niezły ten trening.:D A jak gwiazda daje radę ?:) No moja rana po pachą chyba ok choć odczuwam ciągnięcie szwa więc muszę ostrożnie jak coś na nartach.;) Kurcze muszę chyba odczekać parę dni i wtedy się biorę za porządny trening.:) Ewelina ja to dziś zjadłam dużo więcej kcal niż TY:( Spakowałam nas w sumie.:) Jeszcze rano wrzucimy resztę do wozu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda srednio sobie radzila i oszukiwala bo nawet tetna zbyt nie podniosla..ale to poczatki sese:P No no, Doti uwazaj na siebie;) i wroc cala i zdrowa:) jesli bysmy sie juz nie spisaly- milego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajecie czdu. nie podążam z czytaniem:) jestem mega szczęśliwa, bo wczoraj dowiedziałam się o siłowni, do której będę miała 5 min. Jutro idę:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked :) absolutnie nie do siebie :) ......tylko że jak czytam o tych waszych fitnessach i innych aktywnościach to się czuję taka nieruchawa..... wy takie sportsmenki a ja jak staruszka to się poczucie niższości włącza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka, to chyba Naked i Aga tak ciagle cwicza, bo my z Doti az tak czadu nie dajemy ;) Co mysliscie o rolkach? Czy sadzicie,ze to fajny sposob na utrate kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :P odchudzaczko super z ta silownia:) tylko uwazaj tam na siebie bo jest wielu 'pomocnikow' :) i koniecznie napisz jak było.:) marzenko- co Ty Kochana opowiadasz... jaka nieruchawa, jaka staruszka?:)...ja wiem , ze Aga napedza Nam 'machinalna renome' ale my tylko troszke cwiczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus ja na rolkach nie jezdze, ale domyslalam sie ze mozna sie zmeczyc:) jesli masz chetke to sobie kup i sie nie zastanawiaj sekundy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzilam sie pierwszego dnia wiosny :) W tym roku ani nie zjem zadnego ciasta ani nie wypije zadnego drinka, bo chce dotrzymac postanowienia wielkopostnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciagnie, choc jak mam slabszy dzien to wspominam smak czekolady ;) Choc i tak wole chipsy i chrupki niz czekolade. Niedlugo byc moze sobie pojedziemy na kilka dni pozwiedzac Irlandie i tak juz teraz sie zastanawiam co ja bede jadla. Bedziemy stolowac sie w restauracjach i roznych pubach a ja nigdy nie bylam dobra z wybieraniem zdrowszej opcji. Ja najchetniej to bym sobie wszystko co jest w menu zamowila ;) Mam chociaz nadzieje,ze bedziemy duzo chodzic i dzieki temu spale troche kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus, uznaj to za probe charakteru:) To Ty Kochana jestes z typu 'zajadaczy'..ale wiesz, wszystko jest w glowie:) Ew. a jak Twoja sila? czujesz sie silniejsza? Bo ja np. dzisiaj zrobilam bratu 'dzien pokazowy' ( bo chce na mase wejsc) i gdyby nie pompki, ktore ida mu duzo lepiej niz mi (eh:( ) , pograzylby sie po calosci. Nawet moj slabiutki tric, dal rade w podporze :D Obroslam w piorka..slabizna sesese:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeść:D Zmęczona... ale szczęśliwa byłam na siłowni 1,5 h prawie, do 19.30. Już zjadłam tak jak trzeba, a teraz się relaksuję. było super, ekstra i bosko :D najpierw wskoczyłam na bieżnie (super sprawa :) ), kolejno rowerek, orbitrek, muskuły (nie wiem jak sprzęt sie nazywa :P hehe), wiosła hehe - tez nie wiem jak to się nazywa. a później znowu orbitrek... no i mój M juz ciągnął n=mnie do domu. Kondycji to on nie ma :) Dodam, że statam sie odżywiać tak jak trzeba, a dziś się głównie do tego przyłożyła. jem troche dużo, bo ostatnio mam jakiś większy apetyt. pewnie 2500 kalori dziś zjadłam - przez duży obiad, bo z moim M ugotowaliśmy pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawa dla Ciebie odchudzaczko:) (a moge sie czegos uczepic?...dobra, dzisiaj CI odpuszcze ;) ) no i oklaski za te 2500 :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked dawaj:) możesz się czepiać:) wiem, że te ćwiczenia nie były pewnie w kolejności tak jak powinny. z reszta nie znam się, więc zekam na Twoją wypowiedz:) ćwiczenia na orbitreku to siłowe?? bo odczuwałam muskułki :D mam nadzieję, że dzięki niemu troszke tłuszczyk mi sie na rękach zmniejszy. Dziewczyny chyba za dużo zjadłam po tych ćwiczeniach :/ bo jeszcze jestem syta. a zjadłam aż 3 kwadratowe kromki + 2 jajka + 3 plastry szynki. Chyba przesadziłam. Podobało mi sie to, że na tych urządzeniach wyświetlało ile kalorii spaliłam. pewnie to mija sie z prawdą w dużym stopniu, ale fajnie tak popatrzeć jak rozną spalane kalorie, bo napewno rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że dziś nie zasiadłam ani na chwilke do pisania pracy:/ ale 1 dzień odpoczynku chyba dobrze mi zrobi. Dawno nie odpoczywałam, a teraz sobie siedzę z maseczką na buzi :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczo, masz racje- przyda CI sie taki dzionek intelektualnego relaksu:) No to jak juz moge sie uczepic to sie uczepie:P: -za dlugo -i same aeroby ( bez jednego na klate zapewne) Moja sugestia to zebys nastepnym razem zrobila sobie rozgrzewke, poszla sie posilowac na pol h i wrocila na orbiterek na 20 min:) uwierz mi Kochana, ze lepiej na tym wyjdziesz niz przy samych aerobach:) Te liczniki oszukuja w wiekszosci przypadkow;) a jutro pewnie bedziesz miala zakwasy na barkach od orbiego:) Odchudzaczko to normalne ze zglodnialas:) spalilas z milion kcal:) i wcale duzo nie zjadlas! pamietasz jak pisalam kiedys o swoim potreningowym calym worku kaszy i tunczykiem :D Weno Kochana sie opanuj hehe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam pamietam Twój wór kaszy:) to najpierw siłowe a później aeroby, tak?? a ja myślałam, że dzięki bieżni i orbitreku spalę dużo kalorii i tłuszczu. chciałabym się go pozbyć, naprawde. to mówisz, że lepiej pół godziny siłowych i 20 min na orbitreku szybciej zwalczy mój tłuszczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie. Silowe uszczupla Ci glikogen a pozniejsze aeroby zaatakuja tluszczyk:) (i nie dluzej niz CI napisalam) ciezarki wybieraj takie zebys zrobila kilka powtorzen ( mozesz stekac i jeczec..bo pocic to sie bedziesz :D) i pozniej np. na bieznie,na step:) ( tylko nie rob nic wtedy na nogi silowo) ( mialam CI napisac o orbim na obciazeniu ale po silowych na gorne partie to chyba nie ma sensu) Same aero spalaja i kcal i miesnie a silowe ochraniaja te ostatnie:) no i silowe podkrecaja meta swietnie:) Tylko ja CI jeszcze proponuje poczytac na ten temat, bo isc tak w ciemno na silke sie nie oplaca. ja dzisiaj widzialam jak moj brat sie gubil w tym wszystkim mimo tego ze mu trulam caly czas co i jak. Popytaj tez trenerow..no i moze Twoj M. zna sie troszke na rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×