Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

w tv : House, kryminalne zagadki, agenci NCIS :) lubię morderstwa, żadnych obyczajówek, wyjątek house ale on to w ogóle cholera wie co to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ci powiem że wkurza mnie to że niejedna stara baba wygląda lepiej ode mnie w miarę młodej ale cóż, każdy ma na co zasłużył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 kilka... i super mocne rajstopy wyszczyplajace:) Kochane wystrczy pot, ktory z siebie dacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że się nie otwiera i wkleiłam jeszcze jeden link z spacją na początku.:P Ja to chyba od zawsze mam grube nogi...ALe Naked masz rację - pot i łzy i latem też wyskoczę w krótkiej kiecce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArzenka ja też kiedyś nie lubiłam ćwiczyć ale niedawno to się zmieniło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych :) Wpadnij jutro na cafe latte albo capuccino.:D Ja też zaraz mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wstaw kilka ćwiczonek wyszczuplających nóżki :) i błagam powiedz że nie trzeba sie katować bo wymięknę mięczak ze mnie i w żadnym razie nie masochistka :) spadam :) sen urodzie służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w szortach na bajka:P marzenko nie ma za co:) pisz czesto. ..niedobre, bo mnie zostawiacie;]. milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i Borsuku- (jakbys kiedys jeszcze wpadl na wloskie espresso:P) robiles kiedys HIIT-a? jak nie wpadniesz to spytam przy okazji;)... o ile nie zapomne:P (nie no musze pamietac;])... ( tak Naked pisz sama do siebie ..:P) Dziewczyny przypomnicie mi jak coś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wlasnie skonczylam skypowanie z Polska i jak zwykle nie moglismy sie nagadac :) Ja dzisiaj skromniutko pocwiczylam tylko 35 minut na orbim, ale zjadlam za to chyba z 2500kcl :P Musze sie zaczac kontrolowac z tymi nerkowacami, bo jak leza w szufladzie to tak co chwile ide i biore garstke i za chwile znowu wracam ;) Wina za obzarstwo obarczam okres :P Jednak pomimo ,,obzarstwa,, ciagle nie rzucam sie na slodycze czy chipsy czy tez frytki wiec i tak zaliczam to do sukcesow. Ja tez obejrzalam wszystkie odcinki ,,Sex and the city,, :) Chyba nie znam serialu ,,Diabli nadali,, a przynajmniej nie pod polskim tytulem. Ja mam jeden serial ,,Criminal Minds,,,ktory po prostu uwielbiam, ale nie wydaje mi sie,zeby byl emitowany w polskiej telewizji. Dostalam na Gwiazde trzy sezony od S i juz wszystkie odcinki obejrzelismy i jestesmy juz na szostym sezonie. Teraz niestety musze czekac na kazdy odcinek tydzien :( Jest jeszcze jeden serial amerykanski ,,Glee,,, ktory bardzo,bardzo lubie,ale tez jeszcze nie jest emitowany w Polsce a jest naprawde swietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Śmigam do Decathlona, a potem na basen:D Śniadanko obfite zaliczone;) Odezwę się później. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa koleżankę:) cześć Marzenka:D dziewczyny, to siedzenie przed kompem cały dzień i gryzdanie pracy to w boczki mi chyba idzie:/ a końca pisania nie widać. Czytam, was czytam, ale ostatnio coraz mniej myślę o naszej diecie i ćwiczonkach, przez te pisanie. a ja jak coś robie to na maksa, czyli od rana do nocy... więc tak siedze i póbuję coś pisać :( wiecie dziewczyny co mi sie podoba... nawet jak dużo jem to nie tyję, a przynajmniej waga nie wzrasta mi ponad 60kg. fajnie. ciekawe ile tak potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka criminal minds jest po polsku w kablówce na axn jako zabójcze umysły :) oglądałam parę odcinków to trochę mnie przeraziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Marzenka, wlasnie mi sie to podoba,ze niektore odcinki tak trzymaja w napieciu ;) Po obejrzeniu tylu odcinkow stwierdzilam,ze nigdy nie chcialabym mieszkac w Stanach, bo tam wlasnie mieszka jakies 70% wszystkich seryjnych mordercow i psychopatow :P Ja wlasnie jem wielka miseczke owsianki z jablkiem i cynamonem. Dzisiaj jade na zakupy, ale chyba juz nie kupie nerkowcow, bo ostatnio sie im oprzec nie potrafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację ewelinka, czego oczy nie będą widziały tego sercu (i żołądkowi) nie będzie żal :) ja do sprzątania muszę się zagonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:D Ew. 'diabli nadali' to 'king of queens' :D a i jeszcze mi sie przypomnialo, ze 'cold case' lubie:P i z mojej strony to byloby na tyle chyba w tym temacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, S oglada czasami ,,Diabli nadali,, Tez lubie,,Cold case,, ale ogladam to rzadko, bo puszczaja ten serial w jakis dziwnych godzinach. Czasami nie moge sie nadziwic jakie dziwne tytuly w Polsce wymyslalaj dla seriali,filmow zagranicznych. Pozniej niedziwota,ze musze sie pytac co to ,,Diabli nadali,, ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. jesli chcecie to moge Wam wkleic dwa filmiki z naprawde fajnymi cwiczeniami. Po 25 minutach jest sie wykonczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- ja jestem ciekawa Twego jadla..jak znajdziesz chwilke to bez oporow mozesz wlepiac;) Ew. odpowiem za Doti (:P) -wklejaj;) ...a Doug jest de beściak :D (wiesz, z 'king..' ;) ) marzenko-okeeeej. i chyba zaluje ze sie zapytalam :P milego dzionka Kochane. do spisania nocą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×