Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Mnie się najbardziej podoba właśnie ta z tapety w dole z prawej no i pupa od tej w białych majtasach.:P No i to męskie ciacho the best.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez chce wygladac jak ,,ta blondyna,,. ktora tak na marginesie jest jedna z najlepszych modelek i najbardziej pozadanych kobiet swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daje sobie czasu w ogole :) Wszystko powolutku..nie cche sie pozniej zawiesc gdy np. nie wyrobie sie w czasie..poza tym z nikim sie nie scigam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus, to ona jest modelka? szok, bo modelki to raczej chude, otluszczone szkapy... a pamietasz jak sie zwie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygooglalam ja :P...ale czy Wy tez widzicie ze na tym w bikini jest jakos lepiej umiesniona? photoshop? :| ale badz co badz- brzusio mmmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zesmy sobie przed snem obrazki zafundowaly :P ja tymczasem lece snic :P milej i do spisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ja wlasnie tez zauwazylam,ze na innych zdjeciach jest taka bardziej ,,wychudzona,,. Ale i tak seksi :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj kurcze:D masz Doti racje :P jeszcze tak na dochodne- faktycznie pyknelo Nam millenium :P ah caluski Dziewczynki :P i wypijmy za same sukcesy i spelnienie marzen :D Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana16
dziewczyny pomozcie, jak zrzucic troche z ud i posladkow bo troche mi ostatnio przybylo, macie jakies skuteczne sprawczone cwiczonka?? :) prosze was pomozcie mi bo juz nie wytrzymie, pomalu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, na czym polega u Ciebie dzień podkręcania meta? Ja sobie dałam dziś spokój z aero... Wczoraj jak biegałam to czulam każdy mięsień...Jutro basen, a potem codziennie przez cały tydzień planuję jakąś aktywność fizyczną, więc odpoczynek jest konieczny. Byłam na zakupach; kupiłam jasnoszary płaszczyk w Orsayu i białą koszulkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunka, plaszczyk bardzo ladny :) A ja dzisiaj sie nachodzilam po perfumeriach, bo S mama powiedziala,zeby powiedziala jej jakie chce na urodziny :) Mila mam przyszla tesciowa ;) Az mnie glowa rozbolala od tych zapachow i stracilam zmysl wechu ;) Ale znalazlam kilka fajnych zapachow, ktorych nigdy przedtem nie wachalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus u Ciebie te perfumy to pewnie za bezcen w porownaniu do Naszych cen, co? Aga plaszczyk ladny, ale czemu szary? :P w kolory trza bylo pojsc:P..ja smigam we fioletowym i w zielonych kolczykach :D CO do meta to czasem jem wecej niz potrzebuje - trzymam sie zasady ze to nadal sie zdrowe i raczej od rana..i wsio;) czasem takie cos fajnie wplywa na podkrecenie :) W ogole to myslalam ze sie upilas Ewus po wczorjaszym swietowaniu Naszym ..bo weslzam tu przed chwila-patrze a caly dzien ani Ty ani Doti ani slowa..:P Ja mialam dzisiaj takie kociolowaty dzien, ze nawet nie sikalam za duzo bo wszystko wypacalam na biezaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ja mam ,,expensive,, gust ;) Ale S mama leci na Wyspy Kanaryjskie i tam na lotnisku perfumy sa duzo tansze. Jak poszlam do perfumerii w Polsce to sie przerazilam cenami. Na szczescie mam takie zapasy perfum,ze pewnie do konca zycia nie bede musiala juz kupowac ;) Ja bylam przez kilka godzin w miescie, pozniej obiad, pozniej sklep i tak jakos wyszlo... Moze, gdybym sie upila wczoraj w nocy to lepiej bym spala, bo obudzilam sie o 5.30 na siku :P i pozniej nie moglam zasnac. Zasnelam dopiero o 7.30 i spalam do 8.00 :( A dzis mialam pyszne sniadanie, owsianka z borowkami (oni to nazywaja jagody,ale to tak naprawde borowki ;)) Moze podzielisz sie z nami informacja co tak absorbuje Twoj czas ostatnio ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh z tym sikaniem to czasem mam podobnie..gorzej gdy sie budze chwile po tym jak zasnelam bo narazam swoje zycie w drodze do wu-ce :D Ewus ja mam nadzieje ze Ty zalozysz to konto na A. :D i od razu mozesz mnie zapisac na liste klientek :D Co do zajecia- wstydze sie :P no dobra... pewnie mowia CI cos bilanse, aktywa, dekrety blebleble :D ( na razie tyle znam :P ale wyslali mnie na kurs wiec bede wiedziec wiecej a w przyszlosci zajme sie Waszymi PIT-ami :D) no i procz tego szkola i jeszcze cos dorobnego o czym nie warto pisac :P..wiec cale dnie cos przez caly tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, a wiesz,ze dzisiaj mi przemknal pomysl o sprzedazy perfum na allegro przez glowe :) Ja bylam tutaj w collegu przez pol roku studiujac ksiegowosc,ale okazalo sie,ze to nie to ;) S sobie poszedl do kolegi wiec spedzac wieczor na kafeterii...Zaraz sobie poszukam jakiejs zadymy i sie dolacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus ja jestem ZA i w ogole przeciw :P dzialaj w tym kierunku, dzialaj ;) No wlasnie pamietam jak pisalas o swojej przygodzie z rachunkami;) ale wiesz- moze to przez to ze mialas to po ang.. jak ja slucham po polsku to jest jakos obcojezycznie :P Jesli chodzi o moje odczucia to sie dopiero wdrazam i poznaje..ale poprzednio w kadrach-placach pracowalam i tamto bylo fajniejsze :(:P hhehe..ale chodzi o to by sie ksztalcic, nie ?:D Mowisz- zadyma :D hmmm lece bo bejsobola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze po prostu nie jestem stworzona do numerkow ;) Dzisiaj mi sie tak podnioslo cisnienie, bo weszlam na forum macierzynskie i te niektore matki to naprawde ograniczone sa. I to one wychowuja przyszle pokolenie... Chyba musze sie zabrac z S za masowa produkcje dzieci,bo my bedziemy cudownymi rodzicami ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Kochana faktycznie daleko dochodzisz :D ja ograniczam sie do 'diet' i czasem na fitness lukam:P...ale cos dzisiaj spokojnie tutaj i nie ma sie kogo/czego uczepic :( Ja mysle, ze skoro uwazasz ze spelnisz sie w roli matki i zapewnisz im godne dziecinstwo ....:) ja tam nie mam takich zapedow na ten moment zycia . :) zreszta, za bardzo nie mam z kim o tym myslec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, z tym rozmnazaniem to oczywiscie byl zart, bo na razie wyczerpalam caly swoj instynkt macierzysnki na Anne ;) Nie chce miec dzieci przynajmniej przez kilka lat,moze nawet dluzej jak sie uda odciagnac S od tego pomyslu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×