Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

S jest starszy o 3 lata :) Wiec jego zegar biologiczny niedlugo zacznie cykac ;) :D naked, czyli jestem dobra ,,klamczucha,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz- ale Oni- Samce Alfa, w wiekszosci przypadkow sa cofnieci o 10 lat conajmniej wiec masz jeszcze 7 w zapasie :P Czy klamczucha- okaze sie w Spain :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jednak przyznac,ze S jest nad samcem ;) Czasami az mnie zaskakuje,ze taki ,,madry,, jest jak na faceta ;) A Ty masz jakas sympatie czy jestes singlem w pelnym znaczeniu tego slowa ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus- singlowy singiel:).. potrzebuje 'marines' przetyranego przez zycie :P..wcale nie chodzi mi o wyglad a 'zyciowa sile', ktora bedzie przewazala nad moja (mialam zly model rodziny)--ale nie bedziemy tego analizowac bo szkoda postow ;) To nic tylko Ci pozazdroscic, ze odnalazlas spelnienie w sferze uczuciowej;) i mam nadzieje ze sprawa powrotu zostala wyjasniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wyjasnilismy sobie to. Tylko,ze prawdopodobnie S dojedzie do mnie po jakims czasie, bo musi tutaj jedna sprawe zalatwic i moze to troche zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, bylo to stresujace :) Pewnie podswiadomie bede sie denerwowac dopoki on sie nie zjawi w Polsce ze wszystkimi swoimi rzeczami itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Ewus..takiego numeru to raczej nie odwali;) spokojna poczochrana Kochana :P spadam spac bo oczy mi mgla zachodza :) Spokojnej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Naked, trochę się boję eksperymentować z kolorami...:) Nie wiem do końca, w których mi dobrze, no i potem mi nie pasuje jedno do drugiego:/ Ale mam mnóstwo kolorowych dodatków, więc poszaleję:D Kurczę znów wstałam o 6.30...Mierzyłam się; wymiary ani w dół, ani w górę...No może leciutko w dół, ale co to jest 0,5 cm:/ Idę na owsiankowe śniadanko, a potem na basen. Zrobię sobie do południa podkręcenie meta...Chyba tego mi trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj:) Agus- ja tam sie kolorow nie boje:P ostatnio smigalam w kobaltowych rajstopach- CUDO :D jesli masz jasna karnacje to unikaj czarnego i pasteli i tyle;) mi nie pasuja jeszcze zolcie i pomarancze a w calej reszcie sie odnajduje :P nie wiem jaki masz kolor oczu ale jesli zielone to idealny bedzie fiolet i zielen wlasnie :)..to tak przynajmniej w moim odczuciu:P jak tam DOti zyjesz?Ewus wyspana?:) Kochane a jakiego koloru Wy macie slepka/wloski? Doti to zdaje sie ze 'czarnulka' (:D) a Ty Ewus?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szaroniebieskie oczka; włosy obecnie rudy blond, a z natury ciemny blond. Czarnych ciuszków mam trochę, ale zawsze je z czymś łączę. W mojej szafie króluje szary, fiolet, biel i róż:) Poszalałąm na basenie, potem jeszcze drałowałam przez pół miasta do przystanku...Po basenie wypiłam koktail z owoców leśnych, a na obiad omlet z dżemem. Przed obiadem zjadłam kawałeczek ciasta typu wuzetka. Malutki, bo tylko plasterek obkroiłam, ale nie powinnam...Zwłaszcza że nie przepadam za słodkim; w dżemie uwielbiam owocowy smak, a w jogurtach to, że są mleczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, jesli chcesz to wysle Ci na poczte link do nk i zobaczysz jak wygladam :) Wyspalam sie bardzo, usnelam kolo 23 a spalam do 8.40 :) Dzisiaj kupilam mojej siostrze perfumy w charity shop za 15 euro :D 100ml jadore,ktore w sklepie kosztuja okolo 80-90e :) Nigdy nie chodze do takich sklepow,ale chyba teraz zaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, mój mail to agacek24@gmail.com. Jeśli chcesz, wyślij mi coś, a ja Ci podeślę moje namiary na nk. Do Naked mam maila, więc wysylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, udostepnilam cala galerie wiec mozesz sobie zobaczyc reszte zdjec :) Ja nie wiem z czego Ty sie odchudzasz, naprawde :) Masz slicznego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to przyznajemy sie do twarzy ? :D Oblukalam Was z mojego 'lewego' konta na nk :D- sliczne jezdeśta obie :P szczupłe i eteryczne ;) .. swojego fejsa tez Wam moge podeslac..jesli wyrazacie checi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus poszlo;) Aga i DOti Wam tez wysylam- czy tego chcecie czy nie :D (ja za malo widac to znajde cos innego..;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo :) Ja włączyłam dziś lapsa po raz pierwszy teraz a wczoraj nawet nie zdążyłam.Miałam niespodziewanych gości wczoraj i byłam na dwóch spacerkach z małym i biegałam 20 min 2/2 i byłam mokra i zdyszana.:P Laski szacun jak Wy tyle potraficie przebiec.Ja więcej nie dałabym rady.;) Oooo Widzę że się poznajemy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked śliczna jesteś.:D A te oczęta węgielki przecudne.:)Jesteś szatynką ? Ja farbowaną.Mój naturalny to jasny brąz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti :):) Kochana biegalas!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D Brawo :) (interwaly duzo bardziej mecza niz normalny bieg bo bawisz sie tetnem wiec dla Ciebie szacun ze dalas rade ;) ) Co do twarzy- dzieki, kochana jestes ale wg mnie ...:P lubilam sie kiedys bawic zdjeciami i to jest zdziebko przyciemnione wiec oczy wyszly mi ciemne a w rzeczywistosci mam zielone:) wlosy to podobniez ciemnyblond ale ja zostaje przy jasnym brazie :P Wysle CI fote bez przyciemnienia;) Doti ale dostatlam wlasnie fotke od Ciebie :P tak sobie Ciebie wyobrazalam-radosna, szczera i sliczna buzia :) i jak masz nosek zgrabny :D ( a ta Twoja pociecha to model :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) Co do biegania ja nigdy nie lubiłam bo zawsze się szybko męczyłam...Nawet z Wf miałam 3 kiedyś o wf-istka się uwzięła na mnie....A Dziś to mnie trochę stawy bolą.. Naked a Ty robisz rozgrzewkę przed bieganiem i po rozciągasz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×