Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Naked, wlasnie tak sobie Ciebie wyobrazalam :) Jako taka wesola dziewczyne, z ognikami w oczach ;) Doti, wyslalam Ci link do mojej nk :) Chyba tez jutro pojde pobiegac. Doti wjechala mi na ambicje i czuje sie najgorszym leniuchem, bo od kilku dni oprocz chodzenia nic nie robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Naked to ładnie się pobawiłaś w programie.;) BEz obróbki równie piękna.:) To kolor nat włosów masz taki jak ja.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina dzięki.:) Też Ci wysłałam foteczkę.;) Ty w ogóle nie wyglądasz jakbyś miała jakieś kg do zrzucenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori, ale Ty opalona jestes :) Zazdroszcze takiej karnacji ;) A synka masz naprawde przeslicznego. Tez nie widze z czego Ty sie odchudzasz,bo po buzi w ogole nie widac,zebys miala jakiekolwiek kg do stracenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ale ja tam tylko przyciemnilam :P ..no ale mam nadzieje ze druga fota rozjasnila sytuacje :) co do biegu, to zawsze sobie poruszam kostka, barkiem ..i pozniej wyciaganie jest obowiazkowe;) Jutro napisze CI co robie dokladnie jak sie wyciagam po bieganiu- to sa doslownie cztery manerwy:P Ewus- do dziela..ja dzisiaj tez biegalam :P pomoglo?:D Borsuk- myslisz, ze Dziewczyny sie nabiora?;] i faktycznie tadzio byl sezonowy - teraz to diabelsko opalony Kaziu :D..czyzby jakies zmiany w zyciu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina "to śmy" podobnie pomyślały.:) Ale niestety mam dużoo do zrzucenia :) @ się kończy a dziś rano na wadze 69:( Powinnam zmienić stopkę ale zostawię bo lepiej mi się patrzy na 67.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczególnie jak będę miała tak często gości jak ostatnio.:P Bo dziś też miałam i ciężko do kawy odmówić mi sobie słodkości.... A jutro na rodzinny obiadek z cioteczką do restauracji idziemy.:) I kawa też tam mam być...I jak tu się nie dać takim pokusom.... Ale cioteczka mnie nie widziała z rok i była ( i jest of curse ) po wrażeniem że tak schudłam.To tooo lubię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, dzisiaj przyjaciele S pytali sie czy jestem w ciazy :P bo nie widzieli mnie od kilku miesiecy a na pytania dlaczego nigdzie nie wychodze S odpowiada,ze nie pije alkoholu wiec oczywiscie wszyscy maja jedno skojarzenie ;) Latwiej mi sobie odmowic alkoholu,slodyczy,fast foodow jak siedze w domu, wiem,ze gorzej byloby w towarzystwie, gdzie wszyscy pija i jedza smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked ... bez zmian ... czyli zmieniam maile jak ... rekawiczki ;) Ewelina ... ja np. nie jadam smieci, na pewno nie wprost z kubla!!! Za szybko tu u Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak mi jak nie widzę czy nie mam słodkości.:) Dziś wiedziałam, że przyjadą to kupiłam ciasto a w piątek goście przywieźli z sobą.;) A tak to nie kupuję ciasta a w barku tylko mamby , miśki itp to co mały lubi a ja na szczęście nie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borsuku, ja tez na ogol staram sie spozywac je z talerza ;) Doti, ja mam slodycze w domu najrozniejsze,ale mnie do nich nie ciagnie. Ale obawiam sie,ze po kilku drinkach czy piwach zachce mi sie kebaba, hanburgera czy tez chipsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mnie w ogóle znowu do takich rzeczy nie ciągnie... PAtrz a Naked ani jedno ani drugie....ALe my też do tego dojdziemy.:P Już jesteśmy ba dobrej drodze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus to nie pij nununu;] a ja sie napijesz to idz wytancz :P ja mam nadal ochote na..borowki :P kurcze, tesknie za nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak Was czytam i porbuje sobie przypomniec to ssanie na slodycze, co by Was zrozumiec troszke..ale to za dawno temu bylo- przepraszam:( ale jestem zdania, ze jak macie ochote to mozecie sobie wszamac do jakiegos posilku cos slodkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, no wlasnie nie pije :) I nie mam zamiaru przynajmniej do konca Postu. Moze poszukaj zamrozonych jagod albo borowek w supermarketach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Kochana dobrze wiesz, ze to nie to samo..zdaje sie ze wczroaj szamalas boroweczki :) Doti po ile u Ciebie papryka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zjem ciasto na Wielkanoc i juz nawet wiem jakie a do tego czasu ban na slodycze. Wytrzymalam juz dwa i pol miesiaca wytrzymam jeszcze dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeść:) Jestem Naked, jestem :) dziś się załapałam, bo jak wczpraj weszłam to się juz pożegnałyście. widzę, że się bliżej zapoznałyście dziś, prawie osobiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked nie wiem dokładnie ale drogo bardzo..dziś nie brałam nawet bo nieładna była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze to nie to samo. Ale pewnie te borowki, ktore ja jem to sama chemia choc smakuja wysmienicie ;) Dzisiaj na sniadanie tez jadlam owsianke z borowkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A często i dużo jecie orzechów ? Bo ja się tak zastanawiam czy przypadkiem nie jem ich za dużo.?:P Bo prawie codziennie sobie dosypuję do owsianki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko:D kiedy Ty masz ten bal? bo my z Dziewczynami chetnie zobaczymy stroj :P Doti wlasnie u mnie dzisiaj dobila do 16.50 :-0 lza mi sie w oku zakrecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ja dzisiaj zjadlam 20gr nerkowcow na podwieczorek i wczoraj tak samo. A na ogol jem okolo 5 na drugie sniadanie razem z kanpka i czasami kilka jeszcze na podwieczorek razem z jakims owocem. Ja zauwazylam,ze przesadzam z tymi nerkowcami to na jakis czas przestalam kupowac a teraz znowu umiem sie kontrolowac wiec kupilam kilka paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×