Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Naked, ja tez jestem obzartuch, bo jem z 30-40gr owsianki rano ;) Ja tez sie pozegnam, bo oczka mnie bola. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych ;) Ja też jeszcze wczorajszy temat pociągnę: Ewelina a jak zapach sobie wybrałaś ? Ja ostatnio uwielbiam CALVIN KLEIN EUPHORIA:D A aktywa i pasywa też mnie nie są obce.;) Nawet to lubiłam swego czasu.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC - JAK JUTRO MI SIĘ NIE UDA TO BĘDĘ W PONIEDZIAŁEK NA POSTERUNKU.:P BYBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus STO LAT, STO LAT...HIP HIP HURAA :D:D Kochana wszystkiego najlepszego:zdrowia, szczescia, pomyslnosci, sukcesow samych, radosnego powrotu do PL, wymarzonej sylwetki, zolozenia konta na A. (:P), prawa i ogolnego spelnienia marzen :) badz zawsze usmiechnieta i pozytywnie walnieta :D tysiac dziewiecset osiemdziesiat piec cmokasow :* (ale 25 chyba wystarczy, co?:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dzisiaj mam 25te urodziny i dostalam najlepszy prezent mozliwy a mianowicie duzy spadek wagi ;) Waze juz 75,9kg :) Prawie 10 kg za mna :) Dzieki Naked, to dzieki Tobie zaczelam sie normalnie odzywiac zamiast glodzic i ciagle chudne :) Dori, wybralam kilka zapachow na wypadek,gdyby pierwszego wyboru S mama nie mogla znalezc na lotnisku. Pierwszy wybor- Gucci Floral Drugi wybor- Chanel Coco Mademoiselle Trzeci wybro- Dior Miss Dior Cherie Generalnie lubie zdecydowane, slodkie zapachy, ale mam tez sporo zapachow lzejszych letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus to super!!!!!! Do zyczonek automatycznie dorzucam jeszcze - wiecej kontaktu z NakedTruth skoro tak dobrze wyplywa na Ciebie :D:P (Kochana ale Ty wiesz, ze to Twoja zasluga;) ) Bardzo sie ciesze i oby tak dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń, no i oczywiście miłego świętowania:) I gratuluję takiego wspaniałego wyniku wagowego:) Oglądałam Twoje zdjęcia na nk, kwitnąco wyglądasz, masz bardzo proporcjonalną sylwetkę:) Ja wczoraj troszkę przesadziłam na imprezie - po prostu nie umiem jeść wieczorem i po spróbowaniu kilku sałatek i tortilli miałam kompletnie pełny brzuch:/ Ale dziś bieganko i może wreszcie sztanga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za zyczenia :) S wczoraj chodzil i powtarzal ,,Bedziesz stara jutro,, :P Poniewaz mowil to po polsku w bardzo slodki sposob nie moglam sie na niego gniewac ;) Naked, to ja postaram sie wygrac w europejskiego lotka ( nagrody wynosza nawet czasami 150milionow euro ;)) i zatrudnie Cie jako osobistego trenera ;) Co Ty na to ? ;) Aga, no to malutko zjadlas jak na tyle pokus :) Powinnas byc z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, jak kiepsko się czuję po wczorajszym wieczornym jedzeniu:/ No i piwo było i dwa kieliszki winka i naleweczki też dwa... Zwykle nie piję alkoholu - tzn. jakoś tak od roku (z małymi przerwami typu Sylwester). Muszę zacząć unikać imprez...Jestem bardzo towarzyska, ale na drugi dzień mam jedzeniowego moralniaka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialabym uslyszec to po polskiemu, bo na pewno czadowo brzmialo:D Ewus ja moge byc Twoim trenerem za free ;) to bedzie czysta przyjemnosc dla mnie, szczegolnie ze Ty pewnie nie wymieklabys po tygodniu ;) Agus ale tak jak pisze Ew., nie zjadlas duzo;) A jak dzisiejszy plan zywieniowy? Dzieki za te 'laleczke' ale z Ciebie to 'niezly kasek' prawniczki dopiero:D Swoja droga, w rudych wlosiskach musisz wygladac extra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak sobie wyglądam, bo to raczej rudy blond, taki trochę spłowiały po kilku wizytach na basenie:P A plan na dzisiaj: Sniadanie - 3 kromki chleba z twrogiem i trochę dżemu II śn - opuściłam, bo mnie coś męczyło po wczorajszym jedzeniu:/ teraz rosół potem - ok. 15 - kurczę pieczone z marchewką i groszkiem na podwieczorek wiejski z nerkowcami/albo homo kolacja - 2 kromki z szynką ok.21 pobiegam po bieganiu...hm...może zrobię placka z białka i sypnę trochę platków owsianych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus czy Ty kiedys bylas u jakiegos psychologa? Zastanawialas sie kiedys nad przyczyna swojego jedzeniowego problemu? ...bo sama chyba nie jestes w stanie sie z tym uporac:( Poza tym- bylas u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S zamiast tortu nakupowal mi dzisiaj owocow: truskawki, borowki, winogrona i ananas :) A jutro poniewaz obydwoje mamy wolne pojdziemy sobie gdzies na mily lunch :) Dzisiaj juz zaliczylismy milutki spacer i bylo tak cieplutko...prawdziwa wiosna :) Naked, nie wiem czy Ty juz to pisalas, ale jesli nie mialabys nic przeciwko to podalabys swoja wage i wzrost? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN 101 LAT :):):) I gratulacje, że już tyle kg za Tobą.:) A Ty wcześniej jakieś diety stosowałaś że już 10kg straciłaś ? I w jakim to czasie w ogóle ? Na pewno fajnie to wyznanie ze strony Twojego S brzmiało po polskiemu heheh :D:D:D Super, że nakupował Ci owoców bo wnioskuję że wspiera Cię w twoich zmaganiach z odchudzaniem co ?:P Z tych 3 perfum co podała to lubię też tą chanelkę.;: ( bo nr 5 to w ogóle) Aga przejrzałam twoje foty i Ci kochana powiem, że Ty naprawdę nie musisz się odchudzać.Laska z Ciebie i już.:)A synek słodziutki.:) Już Ci wysłałam fotkę.:) To ja tu z Was najstarsza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Doti :) Zaczelam 4 stycznia i zanim spotkalam Naked ;) jadlam okolo 1200 kcl,ale to bylo tylko kilka pierwszych tygodni a pozniej zastosowalam sie do rad Naked i teraz jem okolo 1500kcl, czasami w dni treningowe dobije do 1800-2000. Postanowilam juz nigdy nie stosowac zadnej ,,cudownej,, diety, bo zawsze u mnie konczy sie to jojem. S bardzo mnie wspiera,bo widzi,ze sie staram. Przedtem na ogol bylam na diecie przez dwa a trzeciego dnia sie obzeralam wiec wtedy moje niekonsekwencja go irytowala, ale teraz jest naprawde cudowny i bardzo mi pomaga. W ogole to jestem z siebie bardzo dumna ;) Dzisiaj z okazji urodzin pozwalam sobie na ,,rozpuste,, jedzeniowa,ale i tak mam nadzieje,ze zamkne sie w 2000kcl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus, mam niecale 170 cm a co do wagi to przypuszczam ze 5 nie osiagnelam;) zreszta nie mam takich zapedow bo mam grube kosci wiec jak drobna Miranda nie bede wygladac :(:P no i moje muly swoje maja :D:D:D z czasow 'madrego chudniecia' zrzucilam ok dychy -glownie miesni afkors. Jesli nie przesylalam Ci fot (?), to przesle;) Doti, mialam CI napisac te cwiczonka ale dzisiaj to juz nie dam rady chyba :( z tego co pamietam ten kolo w paski (:D) robil bareczki i robil czworoglowa (na stojaco zgina sie jedna noge i stopa dotyka posladka, z tym ze kolano ma byc przy kolanie..)Dwa pozostale sa bardziej opisowe wiec Kochana sklece Ci to jutro jakos zeby bylo zrozumiale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, z checia zobacze zdjecie Twojej sylwetki :) Nawet wcale dzisiaj nie nagrzeszylam pomimo,ze mialam dobra wymowke ;) Zjadlam tylko tosta z serem i z szynka i ketchupem :) I troche pistacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ja sadzilam,ze to sa juz zdjecia ,,PO,, :) Naprawde :) Masz bardzo ladne nogi ;) I jaka opalona... :P W zyciu bym nie powiedziala,ze tam wazylas tyle ile wazylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Ewus, dobra Duszo:D to mi nastroj przed snem poprawilas:P dzieeeeki:) a co do opalenizny to nigdy jej nie zapomne:( pierwszy raz udalo mi sie tak ladnie i rownomiernie opalic (wlasnie na Krecie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, do psychologa chodziłam w wieku 17 lat, ale wtedy o co innego chodziło. Problemów z jedzeniem wówczas nie miałam (tzn. jadłam co chciałam, ale nie tyłam i nie miałam kompulsów). No a to wszystko później pewnie wynikało z obniżonego poczucia własnej wartości...W podstawówce byłam chuda, i myślałam że na zawsze taka pozostanę... Lubilam jeść i zawsze jadłam więcej niż inni, no i wstydziłam się tego. Wczorajszy plan żywieniowy wykonany - poza tym, że na podwieczorek zjadłam same orzechy, bez serka homo:P i plasterek bananowca. Dziśiaj: 07.00 - śniadanie - ciemna bułka z masłem, serem żółtym, wędliną drobiową i jajkiem 10.30 - II śn. - wiejski z orzechami i żurawiną 14.00 - obiad - pierś i marchewka z groszkiem 17.00 - podwieczorek - serek homo 19.00 - kolacja - jajecznica/lub twarożek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja bym zemdlala szczerze mowiac... po kuraku , sam homo a pozniej jaja..jeszcze po takim sniadanku. Kochana to ze nie cwiczysz nie oznacza ze masz glodowac. Tak meta nie rozkrecisz, niestety:( Moglas chociaz owsu ze 4lychy sypnac to tego wiesniaka...w ogole moglabys.. Aga ja nie chce Ci mowic co Ty masz jesc bo i tak mnie nie sluchasz, musisz sama zrozumiec ze to malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie naczynia tajin
zapraszamy do obejrzenia nowej kolekcji marokanskich naczyn do tagine ... Egzotyczne gotowanie marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Nam wczoraj w nocy odcieli gas, bo w jednym z mieszkan sie ulatnial wiec dzis w ramach cieplego sniadania mieszalam sobie mleko z goraca woda (dobrze,ze mamy czajnik elektryczny) ;) Razm z S mamy dzien wolny i mielismy go sobie jakos fajnie i aktywnie spedzic,ale musimy czekac na pana ,,gazownika,, ;) Mnie sie wydaje, ze czasami wrecz jem za duzo wegli, ale to moja ulubiona grupa produktow ;) Na kolacje na ogol staram sie ograniczyc do bialka i warzyw albo bialka i tluszczu w postaci orzechow. Ale chyba odzywiam sie w porzadku skoro chudne i nie chodze glodna :) Naked,moglabys wrzucac swoj jadlopsis z dni treningowych i beztreningowych i moze to ulatwiloby nam ukladanie naszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Naked, może dokupię sobie jakąś bułeczkę pełnoziarnistą do tego kuraka... Mam wrażenie, że jem za dużo węgli...Wczoraj przymierzyłam parę ciuchów i czuję, że są ciaśniejsze...Po prostu nic na mnie nie działa, ani zwiększenie aktywności fizycznej, ani więcej jedzonka... Postanowiłam, że w dni bez treningu do podwieczorku i kolacji nie będę jadła węgli niewarzywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×