Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Bułeczkę zakupiłam...Na jutro nagotuję kaszy i będę miała do obiadku:D Do serka na drugie śn. będę dorzucać jakieś płatki (ows, jęczmienne). Do podwieczorku zjem parę orzchów...Włoskie też mogą być? Bo mam mnóstwo w piwnicy;) Nie mam za bardz oz czego rezygnować - słodycze jeśli jem, to rzadko i w małych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurak duży - ponad 200g cyca;) Marchewki z groszkiem pół pojemniczka, a na śniadanie były 2 jaja z dipem z wczorajszego obiadu, więc na I śn. wyszło ok. 450 kcal. Więc na kolację zrezygnuję z jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus rozklad skladnikow w moich posilkach nie ulegl zmianom;) Tzn trzymam sie zasady ze wraz z uplywem dnia, zmniejszam podaz wegli . Kolacja to samo bialko plus tluszcz. Treningowe sa takie jak byc powinny, czy wiesz b+w...;) Kochana ale Ty masz ladne jadlospisy i idealny rozklad w/t/b;) Nie ma sie co wzorowac na kims bo jestesmy rozni i mamy rozne potrzeby, upodobania i aktywnosci;) A jesli chodzi Ci o zaczerpniecie jakis pomyslow na cos nowego, to ja niestety stanelam w miejscu z jakakolwiek inwencja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Ani Wam nie pisze ile dziś na wadze zobaczyłam.Jestem po @ i nigdy ostatnio tyle nie miałam...:( Chyba przesadzam ostatnio ze słodkościami ale nie jem ich naprawdę tyle co mi zdarzało kiedyś. Naked ja to jednak chyba jem za dużo i za mało mam ruchu.... Dziś zamierzam biegać więc jak masz chwilkę to napisz o co kaman w tych ćwicz po.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przesadziłam z tym 200g... 100-150 było. Czyli jak jem za dużo białka to też tyję?:) Moze tu leży cały problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam do pracy ogromny kawał bananowca i... oddałam znajomym;) Nie mam pomysłu na te podwieczorki...Co mogę oprócz orzechów dodać do serka homo? I czy nie będzie za późno na trochę płatków ows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ale Ty na tym zdjęciu wyglądasz szczuplutko:) Chyba że masz tak jak ja - problem z nogami:/ U mnie boczki do tego straszne... A szkrab przesłodki:) Ile ma? Bo mój 21 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cwiczonek to te dwa, ktore CI wcozraj opisalam i dwa kolejne: stojac robisz jedna noge krok do przodu , stajesz na niej i ja prostujesz, zginajac automatycznie ta co masz z tylu. stopa w tej prostej idzie do gory a Ty pochylasz swoje cialo z prostymi plecami i sie troszke znecasz nad soba:) musisz czuc udo z tylu i lydke;)..to samo z druga noga;) a nastepne jest na posladki: kucasz( na Malysza:P) i jedna noge zakladsz zgieta na kolano drugiej i naciskasz na to kolano ktore masz zgiete. powinno sie czuc poslady;) ten facio w paski robil to samo tylko na lezaco- to sobie przylukaj jak moj nie zbyt idealny opis jest niezrozumialy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Naked;) Wiem o co chodzi.:) Aga ja mam problem z nogami głównie.Może kiedyś mi schudną.:P Mój mały latem będzie miał 3 latka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje menu dziś takie : I śn - 2 kroki razowca z szynką i papryczką II Sn - owsianka z pomarańcza o - zupa jarzynowo-pieczarkowa z 1/2 piersi z kurczaka P - Jog nat z nerkowcami K - jajecznica z 2 jaj.:P Tylko chcę się przebiec jak się ściemni więc chyba coś zmodyfikować muszę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(...Doti tylko nie Ty :( az mnie serce zabolalo. nie zmniejszaj- zrobisz sobie krzywde. i tak jadlas malutko ... pytania: -maslo bylo? -owsianka na wodzie z 4 lyzek? -zupy szklanka? poczulas w ogole warzywa? -jogo 180gr? nerkowcow kapka? -jajka tylko? moja rada- nie biegaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz musze leciec. wejde tutaj poznym wieczorem i mam nadzieje ze cos sie zmieni. nie chce by naszym topicu goscily jakies glodowki, katowania, zaburzenia... Kochane przeciez chodzi Nam o zdoriwe prawda? Doti jesli Cie urazilam to so sorry ale chce Twojego dobra tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie na pewno nie nalezy sie obawiac, bo nie gloduje ;) Poszlismy odwiedzic dzis S babcie i oczywiscie probowala mnie nakarmic takim a la keksem, ale sie nie dalam ;) S musial za to zjesc dwa kawalki :D I jeszcze dostal nastepne dwa kawalki na droge ;) Babcia tez obdarzyla nas siata slodyczy pomimo,ze tlumaczyla,ze u nas w domu jest pelno slodyczy i i tak nikt ich nie je. Powiedziala mi,ze duzo schudlam wiec milo mi sie zrobilo ;) Dzisiaj ide na moje zajecia,ale to chyba juz przedostatnie. Zaczne niedugo biegac z siostra, bo ona tez chce zrzucic kilka kg po zimie. I postaram sie to robic interwalowo,zeby osiagnac lepsze rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tymi interwałami...Też muszę spróbować:) wczoraj na joggingu umierałam, spocona, czerwona jak burak, ledwo dawałąm radę...To pewnie po alkoholu sobotnim...Albo jestem zbyt ciężka żeby się ruszać;P Mój jadłospis zmodyfikowany został - zjadłąm na podwieczorek jajo sadzone i marchewkę z groszkiem, a na kolację twaróg z 2-3 orzechami wloskimi i łyżką Activii:) Nic nie poradzę na to, że kocham jajka...Idę robić coś dobrego na jutro:) Naked, myślisz że jem za dużo białka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ugotowałam owsiankę na drugie śn, a na obiad kuraka z kaszą jaglaną i warzywami. Połączenie niestandardowe, ale pysznie pachnialo:) Dobrze się dziś czuję - nawet nie przeszkadza mi to rosnące dupsko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus masz buziaka za podejscie:* ;) co do interwalow- to racja. bardzoooo poprawiaja wytrzymalosc;) Aga 2-3 orzechy? ja nie mam sily do Ciebie:( Ty w ogole malo jesz... Posluchaj- tak nigdy nie schudniesz- dobijesz tylko swoj i tak juz zjechany metabolizm. Katujez sie nie czujac tego. A co z okresem? Masz 26lat tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllooo Naked kochana wymiarów nie mierzę jakoś ale spodnie takie jedne które już fajnie leżały to się bbb.upięte zrobiły.... Wczoraj przesadziłam z jedzeniem i bezruchem więc jak zobaczyłam dzisiejszą wagę to się wzięłam.Na obiad prawie dziś zupa była ale zwykle mamy 2 danie;) - masło było i jest zawsze do kanapek, - owsianki było dziś 30gr ale tak na wodzie - zupy pełny talerz i nawet się nią najadłam - jog 180 gr i 30gr nerkowca Menu uległo małej modyfikacji : O 19.00 zjadłam 1/2 piersi z kurczaka i kromkę razowca.;) O 19.40 poszłam pobiegać 2/2 - 15 min - plus trochę rozciągania.:) o 20.00 - banan i jajecznica z 2-jaj. 22.00 - plaster twarogu i ogórek kwaszony.:P No i jestem pełna teraz.:) Miałam dziś dużo ruchu.Umyłam 3 okna,dużo prasowania było, z młodym byłam na spacerze.Jakbym zawsze miała taki aktywny dzień jak dziś to by było superrr.Ale nie zawsze tak jest.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked a czy takie 15-20 min 2/2 to coś daje znaczy spali tłuszczyk ? Bo ja więcej nie dam rady. Chyba wolę basen czy rower od biegania.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, noooo troszke sie poprawilas ;] Kochana bede Ci to powtarzac i powtarzac- wage olewamy.;) Mam dla Ciebie propozycje- jedz przez dwa dni tyle ile potrzebujesz (dokladnie tyle..i odpowiednio duzo do aktywnosci-tak zebys na '0' z nia wyszla) - rozbudzisz meta. Nastepnie obiecaj sobie ze zaczniesz cwiczyc intensywniej (i najlepiej silowo)i odejmij od tego co jadlas 10-20%. Wtedy zacznie sie dopiero prawidziwe, zdrowe odchudzanie. Dziewczyny to co teraz robicie.. to mozna sie tak bawic do konca swiata. Po co caly proces: chudniecie-tycie, chudniecie-tycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti najlepsze w interwalahch jest to, ze podkrecaja meta, spalana jest podobna ilosc kcal jak w aero a trwaja zdecydowanie krocej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze sie przyznac do jednej rzeczy,ktora wiem,ze robie zle a mianowicie w poniedzialki koncze te zajecia o 20.30 wiec przychodze do domu jem pol banana (dzis zjadlam ananasa) okolo 21 pije sheka proteinowego i juz nie jem kolacji, bo po prostu nie mam nawet miejsca w zoladku, bo pije tez duzo wody. Mam nadzieje,ze to nie jest az tak wielki grzech,ze nie jem kolacji... Dzisiaj nam pan instruktor dal niezly wycisk, juz przy ktoryms tam z kolei podskoku myslalam,ze sie przekrece :P Ale bylo fajnie :) Agus, wiesz,ze wszystkie sobie tutaj dobrze na topiku zyczymy i ja nie chce Cie straszyc, ale naprawde to jest bardzo zle jak 26letnia kobieta nie miesiaczkuje. Jesli nie zaczniesz znowu miesiaczkowac to naprawde szybko sie zestarzejesz i zadne cwiczenia wtedy nie pomoga. Nie wiem czy chcesz miec wiecej dzieci w tym momencie, nawet jesli nie chcesz ich teraz, to moze za kilka lat Ci sie odmieni i wtedy bedzie dramat jak nie bedziesz mogla zajsc w ciaze... Naprawde postaraj sie umowic do ginekologa jak najszybciej. Wiesz,ze zadna z nas nie krytykuje Ciebie tylko po prostu martwimy sie o kolezanke z topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Ty nie potrzebujesz maj Dir, spalania tluszczyk a modelingu;) Wiesz co ostatnio wymyslilam? Pamietasz o tych obciazeniach na nogi co pisalaysmy o nich? Wiec wpadlam na pewien pomysl i zalozylam dosyc dulugie stare skartpeki w ktore schowalam 2kilowki:D:D:D:D:D no i zaczelam wymachiwac kulosami:P...chcialam ciezej ale wiecej nie dalam rady wcisnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked ja sobie obiecuje codziennie że zacznę ćwiczyć intensywniej.;) I naprawdę nie jem mało.Nie chodzę głodna w ogóle.Pilnuję mniej więcej odstępów czasowych.A drugie śniadanie jem czasem na siłę.Zwykle owsiankę mam na I czy II śniadanie i zawsze z rodzynkami i orzechami.Dziś tak wypadło, że z pomarańczą.Bo jakoś tak nie umiem jeść owoców do kanapek na I śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus Ty tam aero robisz, prawda? po aero je sie wg diety;) generlanie (najlepsza wg mnie :P) zasade o uzulepnieniu glikogenu i wcieciu bialka spelniasz.....i przed snem troszke twarogowego;) (ja zazwyczaj jak biegam wieczorem tez nie jestem glodna pozniej..jedynie co to czuje jak mi cukier leci) Doti- wlasnie sobie pomachalaam na boki, do tylu, na stojaco, na podlodze;) sprobuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, no glownie aerobowe cwiczenia robimy choc tez troche takich silowych,ale z uzyciem wlasnego ciala. Dzisiaj juz nie jem tego twarogu, bo naprawde chyba by mi sie zaczelo ulewac ;) tak duzo mam plynow w zoladku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to jedynie mogę machnąć nogami w kierunku łóżka.:P Dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×