Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Wg zapotrzebowania - chodzi ci o ilosc kalorii?? wydaje mi sie ze z moja praca itp wyszloby kolo 2000tys i nie wiem czy bym tyle zjadla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ale powinnas- jak nie wiecej (dzwigasz). rozbudzilabys to co uspione. pozniej, tak jak napisalam dwa razy w kilku wersjach:P, ucieloby sie i zaczelabys od nowa odchudzanie- tym razem takie, gdzie gubilabys tylko tluszcz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze jedzac 2000tys kalorii(zdrowo) musialabym jesc tyle, ze chyba bym pekla:/ za duzo ilosciowo chyab by bylo... chyba ze pomoglabys mi cos ulozyc:).... przykladowy jadlospis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku wezmy pod noz Twoje dzisijesze trzy posilki: rano owsianka, plus jablko na drugie ciemna bulka z ziarnami z szynka z indyka na obiad bede miala kasze, plus dwa jajeczka i salatke grecka... one sa zdrowe..wszystko ilosciowo odpowiednio dobierzesz, dorzucisz dwa/trzy posilki ( zaleznosci jak dlugi masz dzien) i gitaara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien mam dlugi, ale wiesz kolacje musialabym zjesc tuz przed spaniem, ale ok sprobuje od poniedzialku:)... a powiedz mi znasz jakis przepis, bo taki suchy cycek to juz mi sie znudzil... moze jakis sosik i cos do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie aż taka chudzinka:) mam troche tłuszczu, ale może zniknie przy okazji. Naked a co będziesz studiowała? staram się jeśc zdrowo i jem nawet sporo jak idę na siłkę. czasami jadam słodycz jakąś ale do II sn. a na siłce to na maxa ćwiczę, jest super:) Doti a ta Twoja waga dalej nie idzie w dół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):):) Ja wczoraj poszłam wcześnie spać i za to dziś czuję się b.dobrze.;) Jeszcze lepiej bym się czuła gdyby waga mniej pokazała.;) Odchudzaczko ta moja waga...ja już sama nie wiem... Po b.aktywnym tyg ( w tym 2x aerobik) i jedzeniu 5 zdrowych posiłków (praktycznie bez grama słodkiego ) to wczoraj na wadze miałam 68,6 z czego się cieszyłam a dziś już 69,7:( Wczoraj może miałam mniej ruchu bo się gorzej czułam ale nie objadałam się.:( Jestem krótko po @ więc powinno być mniej. Alvinku a w jakim jesteś wieku ? Bo waga obecna i wzrost jak u mnie ;) ( no waga to prawie.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked kochana dziękuje Ci za rady co do rynku pracy.;) Tylko tak się składa, że kończąc mój kierunek otrzymałam tytuł head hunter więc ten temat jest mi znany doskonale.;) Próbowałam swoich sił na lokalnym rynku pracy ale nie udało mi się dostać do miejsca do którego aplikowałam.( a tu potrzeba znajomości )Większe pole manewru na pewno miałabym w większym mieście.;) Myślałam też o kadrach bo też jest to związane z moim kierunkiem.(może uda mi się zmienić dział w obecnej firmie ) Albo o otwarciu czegoś własnego.;) Teraz wykonuję mniej więcej pracę o której odchudzaczka marzy.;) Tylko praca z klientami czasami też daje w kość bo klienci są różni.:) Naked a jak się bronisz na rozmowach jeśli potencjalny pracodawca pyta Ciebie o to dlaczego miałaś tyle miejsc pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Mialam wczoraj naprawde mily wieczor :) Jedzenie bylo przepyszne i naprawde sporo zjadlam i na pewno tam wroce, bo wszystko bylo takie dobre :) W ogole serwis tez doskonaly. Pani kelnerka nawet sama kladla nam serwetke na kolanach. W Polsce na pewno bedzie mi brakowac tego,ze ludzie tutaj pracujacy w urzedach,restauracjach, informacji sa zawsze bardzo mili i pomocni a w Polsce wrecz przeciwnie. I nie sadze,ze tylko ja mam w tej dzidzinie zle doswiadczenia ;) Dopiero niedawno wstalam i zjadlam sniadanie, chyba bede musiala jesc co dwie godziny jesli chce zjesc wiecej niz trzy posilki.... Odchudzaczko, ja mam sucha cere. Zauwazylam,ze jak mam odwodniony organizm to pojawiaja mi sie takie malusienkie zmarszczki na buzi,ale odkad pije duzo wody to ten problem calkowicie zniknal. Poza tym mam dobry krem na dzien i na noc. Na noc w sumie uzywam nie kremu a serum,ktore ma wiecej skladnikow i dziala intensywniej. Generalnie nie mam prawie zadnych zmarszczek i nie martwie sie,ze szybko bede wygladac staro, bo codziennie uzywam kremu z filtrami, nie opalam twarzy i mam okragla buzie a takie na ogol dluzej wygladaja mlodo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poprzedni post sienie wyslal:/... tak wiec wczoraj sobie wypilam dwa kielonki winka i dzis tez skosztuje ciastka:)... a od jutra tak jak radzila Nacked zwiekszam na dwa dni ilosc kalorie i potem obcinam... Doti, ja mam 19lat, a Wy dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poprzedni post sienie wyslal:/... tak wiec wczoraj sobie wypilam dwa kielonki winka i dzis tez skosztuje ciastka:)... a od jutra tak jak radzila Nacked zwiekszam na dwa dni ilosc kalorie i potem obcinam... Doti, ja mam 19lat, a Wy dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poprzedni post sienie wyslal:/... tak wiec wczoraj sobie wypilam dwa kielonki winka i dzis tez skosztuje ciastka:)... a od jutra tak jak radzila Nacked zwiekszam na dwa dni ilosc kalorie i potem obcinam... Doti, ja mam 19lat, a Wy dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina super że wieczór się udał.:) Z tego co piszesz obsługa pierwsza klasa.;) Oj tak polskie realia w tej kwestii są niestety inne.:( A Twój S przyjeżdża też do Polski ? Alvinku ja mam już 31 lat.:) Ale ponoć nie wyglądam na tyle.:P Miłego po południa. Lecę budzić moich chłopaków i jedziemy na cafee do znajomych.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) moj dzien przebiegl milo, pojadlam troche ciasta:) na jutro planuje zjesc: I ś 2 kromki zytniego z bialym serkiem plus pomaranczko. IIś jogurt naturalny z platkami owsianymi plus jabluszko o: kawalek piersi lub ryby z ryzem ciemnym plus warzywa(brokuly) biegam p:banan kolacja: ser bialy z surowym ogorkiem plus troche nerkowcow prosze o opinie i rady, wszystko jeszcze moge zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) moj dzien przebiegl milo, pojadlam troche ciasta:) na jutro planuje zjesc: I ś 2 kromki zytniego z bialym serkiem plus pomaranczko. IIś jogurt naturalny z platkami owsianymi plus jabluszko o: kawalek piersi lub ryby z ryzem ciemnym plus warzywa(brokuly) biegam p:banan kolacja: ser bialy z surowym ogorkiem plus troche nerkowcow prosze o opinie i rady, wszystko jeszcze moge zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) moj dzien przebiegl milo, pojadlam troche ciasta:) na jutro planuje zjesc: I ś 2 kromki zytniego z bialym serkiem plus pomaranczko. IIś jogurt naturalny z platkami owsianymi plus jabluszko o: kawalek piersi lub ryby z ryzem ciemnym plus warzywa(brokuly) biegam p:banan kolacja: ser bialy z surowym ogorkiem plus troche nerkowcow prosze o opinie i rady, wszystko jeszcze moge zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria cos szwankuje i post sie nie wyslal, wiec jeszcze raz:P jutro planuje zjesc: I ś 2 kromki zytniego z bialym serkiem plus pomaranczko. IIś jogurt naturalny z platkami owsianymi plus jabluszko o: kawalek piersi lub ryby z ryzem ciemnym plus warzywa(brokuly) biegam p:banan kolacja: ser bialy z surowym ogorkiem plus troche nerkowcow prosze o korekte i rady, jeszcze moge wszystko zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo :) Alvinku ja myślę że superrr menu tylko do tego banana na podwieczorek bym cosik dorzuciła chyba że masz około 1h do kolacji.:P Naked Ewelina spicie już ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa nie widziałam że biegasz wcześniej więc zdecydowanie jeszcze jakieś białko do banana np tuńczyk,pierś z kurczaka,,ryba,jajecznica,szynka(sporo).;) A twaróg to możesz nawet na 30min przed snem wcinać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde znowu nie wysyla mi postow... ok dzieki Doti, tak tu siedze i czekam az ktos mi cos odpisze i poradzi:) A Nacked i ewelina chyba spia albo baluja gdzies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, moglabys mi powiedziec ile schudlas odkas sie zdrowo odzywiasz? i w jakim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak w stopce;) Zaczęłam od sierpnia 2009 na mż a od stycznia zdrowo się odżywiam to będzie tak z 7-8kg.;) Teraz ta waga coś mi skacze chyba dlatego że w zeszłym tygodniu trochę słodkiego podjadłam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ile schudłaś na MŻ? i w jakim czasie? waga wówczas spadała Ci cały czas? ile kalori zjadałaś? dodam, że moja mama straciła cierpliwość i zamierza przejść na MZ, a to dlatego, że nic nie schudła dotychczas. strasznie się zaparła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×