Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Czesc :) A ja juz rozpoczynam dlugi weekend :) Bylam dzisiaj w pracy tylko przez 2 godziny :) Mialam wczoraj okropny nastroj, najadlam sie,zeby sie lepiej poczuc a tylko bylam na siebie jeszcze bardziej zla... Aga,ale Ci zazdroszcze wyjazdu :) Mam nadzieje,ze bedziesz sie swietnie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Austria -lodowiec wow superrrr :) Ewelina skąd ja to znam...ja zawsze zajadałam smutki słodyczami...a potem było mi jeszcze gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, nie pozwolimy,aby nam topik upadl :) Dziewczyny sie pewnie ,,majowkuja,, ;) Tez bym chciala, ale na majowce nie bylam od 6 lat :( Mam nadzieje,ze w przyszlym roku sobie odbije ;) Kupilam sobie sliczny plaszczyk w rozmiarze 38 i mam nadzieje,ze jesienia bedzie na mnie lezal idealnie :) Dzisiaj grzecznie trzymam sie diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :D Ewus zazdroszcze zakupow.. tez by mi sie przydaly, bo niedlugo rzeczywiscie bede chodzic naked :P Doti, a Ty jak zyjesz?:) Podobnie jak Ew., mysle, ze dziewczeta gdzies 'urlopuja'..Aga to wiadomo-malo jej zimy bylo to sobie na lodowiec smignela..a co :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo :) My dziś przejechaliśmy z rodzinką z 17km.;) Fajnie cieplutko się zrobiło po południu.:) Wiecie chyba w końcu moje obwody troszeczkę zmalały ( po spodniach stwierdziłam;) bo ostatnio zwiększyłam ruch i ilość jedzonka ( znaczy białka). Ewelina wróciłaś do ćwiczeń ? Naked a Ty biegałaś dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina a to ten płaszczyk Ci jest trochę opięty ? Ja też czasem kupuję ciuchy lekko za ciasne.:D Zresztą dążę ciągle do rozmiaru 38 :P Góra jest w sumie 38 ale dół nadal 40. Naked to chyba niedługo ciuszki w rozm 34 będzie musiała kupić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ten plaszczyk nie chce sie zapiac ;) ale mam nadzieje,ze do jesieni bedzie pasowal :) Nie cwicze, ale niedawno wrocilam z bardzo dlugiego, szybkiego spaceru :) Moze jutro pocwicze troche z hantelkami. Naked, nie ma zadnych fajnych przecen w Twoim miescie ?:) Ja swoj plaszcz kupilam na przecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że masz takie przeceny...Na pewno do jesieni będzie leżała jak ulał.:D Jutro też planujemy spacer albo rowery.Będziemy cały dzień u rodziców moich.;) Ewelina a Ty i Twoje 2 siostry jesteście w innym kraju to chyba rodzice tęsknią za Wami i wzajemnie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, tylko ja z siostra. Moja druga siostra mieszka juz w Polsce :) Ale to prawda, ze czasami jest ciezko i bardzo tesknimy za rodzina i rodzina za nami, ale ja juz odliczam dni do powrotu wiec staram sie nie myslec o tesknocie :) Wyprzedazy na pewno bedzie mi brakowac w Polsce ;) Dobrze,ze od czasu do czasu bedziemy odwiedzac rodzine S wiec bede sie zaopatrywac w fajne ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to kiedy wracasz ? Moja kumpela w Niemczech też dużo i b.korzystnie kupuje na takich sezonowych akcjach.A u nas dodają 20zł opuszczą 10zł i wielka mi promocja... Idę w kimono. DObrej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak-tak , Naked probowala chrapac..no i ma w zapasie dwa dni 'na byka' (od byczyc sie ) :D Czesc:):) Doti, jak Ty swietnie znasz moje plany :D ale wczoraj nie biegalam bo od rana padalo a pozniej nia mialam jak..w zamian zrobilam sobie, co?- no jasne, ze silowanie :D .. Dzsiaiaj zamierzam zapuscic sie w teren:) Kochana, '34' mi nie grozi, bo miednicy nie zmniejsze :( Ale co do promocji, to mnie sie w tamtym roku udalo byc odpowiedniego dnia w odpowiednich sklepach:D .. ..koncowka roku..w portfelu-niewiele ponad 100zl..i 5h po wyjsciu z domu-ja plus milion torebek :D ..m.in kupilam wtedy plaszczyk za 30 pln bo nie mial jednego guzika..a wystarczylo przeszyc tego z samej gory, ktory i tak byl zbedny z racji szalika..:P Takze Ewus, zdarzaja si e u mnie fajne wyprzedaze ale teraz to nawet nie mam jak zrobic rozeznania na rynku..ostatnio jak bylam, to nic mnie nie chwycilo za serce:( Doti, ladnie rowerek uskuteczniasz :) a Twoj Maluch daje rade? A obwody zleca..nigdzie sie im nie pali wiec wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Naked, ciesze sie,ze sobie troszke odpoczniesz, bo Ty ostatnio wydajesz sie byc bardzo zapracowana :) Chcialabys nosic rozmiar 34? Doti, mam nadzieje,ze wroce do Polski w okolicach wrzesnia, tak, abym mogla zaczac studia w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus, nie jest zle, bo teraz w maju bedzie gorzej :D..ale dziekowac za troske:) Ja juz po bieganiu..doprowadzialam sie do takiego wrzenia, ze bez banana sie nie obylo... :D .. mroczki mam do tej pory :P Ewus, cos Ty - 34 mowie glosne i stanowcze 'NIE' :) widzialas wczoraj te fote tej modelki na ktoryms z topików? ...cenie sobie i dupe i cyca :P A Ty Kochana wrocilas do treningow? Miejsce na studiach juz zaklepalas? Tzn, rekrutacja sie pewnie jeszcze nie zaczela..ale jestes siur, ze to 'to'? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, na innych topkiach takim 'miesem rzucaja', a jak ja napisze raz dupe, to mnie cenzuruja... tez chce byc niegrzeczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, a to swinie ;) :P Jestem pewna,ze to to, bo ja juz kiedys myslalam nad tym kierunkiem,ale wyszlo tak jak wyszlo. Poza tym ja raczej mysle jak facet a wiec jestem bardzo logiczna i pragmatyczna, swietnie kojarze fakty wiec mysle,ze doskonale odnajde sie na prawie :) Pani zajmujaca sie rekrutacja powiedziala,zeby sie z nia skontaktowac w lipcu, bo nabor sie jeszcze nawet nie rozpoczal. Co do treningow, to dzisiaj mam zamiar wroci na dobra droge. Ostatnio tylko duzo chodzilam. Dzisiaj juz jestem po takim ponad godzinnym spacerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloo Naked czyżbyś podkręciła sobie jeszcze bardziej interwały że aż mroczki miałaś? :D Ja dziś zaliczyłam 1h z kijkami.;) I mi mało cosisk... Może skoczyć na basen ? :P W sumie jutro mam w planach pływanie ale może może ;) Ewelina a Ty maszerujesz z kijkami ? No młody nawet spoko te 17km z nami wysiedział.:P Ale na dłuższe trasy to już raczej nie bardzo...Za to po wycieczce rowerowej od razu pojechaliśmy na plac zabaw i tam się z kolegami wyszalał.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zrobilas mi chetke na hustawke :P Kochana, jestem na dobrej drodze do dobrego, prawdziwego HIIT'a:) dzisiaj myslalam, ze zejde..troszke podkrecilam tempo, skrocilam czas i dodalam jeden interwal :) To moze Wy mnie do plywania przekonacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś przywiozłam sobie moje stare różowe hula hop z domu rodzinnego ( ma chyba z 15 lat..) I próbowałam klika razy ale nie wychodzi mi to kręcenie:( Ponoć lepsze są cięższe kółka i o większej średnicy. Naked a chodziłaś na basen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na basenie bylam raz :D nogi do wody nie wlozylam, bo mialam na celu jedynie opalanko :P.. i tak jakos latka leca a mnie w ogole nie ciagnie.. sama powtarzam -'nic na sile' ale z drugiej strony mowie sobie -'warto sprobowac bo moze sie zaurocze...':P.... Doti, tez czytalam, ze hula-hop im ciezszy tym lepszy:) Wiesz co, ja tez mialam faze na krecenie..najlepiej mi wychodzilo gdy ruszalam biodra w przod i w tyl..krecenie kolek sie u mnie nie sprawdzilo.. tutaj moglaby odchudzaczka cos skrobnac- Kochana, jaka jest Twoja metoda? :) Na tabate przyjdzie czas- teraz powalcze z HIIT-em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo :) Odkopałam nasz topik.;) Wczoraj próbowałam z 1h nauczyć się kręcić hula hop - nasypałam kaszy do niego żeby było cięższe.Postępy są bo już z 3-4x po 10 sekund mi się udało.;) Ale to jeszcze nie to... Swoją drogą to niezła rozgrzewka do innych ćwiczeń bo zmachałam się tak dość. Próbowaliśmy jechać na rowerach ale po 6km musieliśmy uciekać przed deszczem:( Naked ja lubię pływać - jedynie nie chce mi się zwykle "szykować" na basen.A w wodzie czuję się lekka jak piórko a po pływaniu to już w ogóle superr.;) Co tam u Was ? Jak Wam minął dłuższy wypoczynek ? My wczoraj gości mieliśmy ale z grilla nici to siedzieliśmy w domku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł :P Ja wczoraj przypomnialam sobie, jak milo mozna spedzic czas na graniu w karty :P prawie caly dzien zem grala w kierki :D...znacie? albo 3-5-8?...jesli tak, to kiedys mozemy sobie przyciac partie, bo pewnie jakos wirtualnie da rade (?) ..:) Doti, powiedzmy, ze mnie przekonalas do basenu ...tylko najpierw kupie czepek...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×