Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Ja w sumie czuję tylko barki i troszkę ramiona:) Dziś zrobiłam dzień rozkręcania meta...i zjadłam 3 kromki razowca na śniadanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano kto wie.:D Ale chyba muszę treningi mieć rozpisane i zaakceptowane przez Ciebie.:P I nauczyć się tych ćwiczeń.;) Hehh to dobrze, że mocz w porzo.:P A w ogóle też sobie muszę jakieś badania porobić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti... dobrze, dobrze- poprawiaj mi bledy:P (hociarz ten to taki z rozmahu trohe byl ...LOL :D) A badania ...siniaka mam do dzisiaj :( ale zrob sobie bo warto wiedziec chociaz tyle co z krwi wynika..tarczyce tez mi zbadali i wydaje sie, ze nie mam na co narzekac:P Lece. Do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z Krav Magi i zjadłam megakolację - 2 kromki chleba (w tym 1 białego!!!) z masłem, w tym jedna z wędliną, druga z serem żółtym, obie z warzywami. A co, skoro i tak tyję, to będę wiedziala, że to od żarcia, a nie od powietrza. Wczoraj po basenie (pełna rekreacja:D ) zjadłąm tylko plaster twarogu, a moje koleżanki pizzę, zapiekankę itd. i są szczupłe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam naprawdę wszystkiego dość, tej ciągłej walki, zdrowego odżywiania, odchudzania się, ćwiczeń... Efektów żadnych nie widzę... Doła mam dzisiaj po prostu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kolację po aerobiku zjadłam kaszę gryczaną z tuńczykiem.;) A niedawno ser twarogowy z suróweczką.:D Naked serio nie wiedziałam o jakim błędzie piszesz.Teraz przeanalizowałam i chyba o "w porzo" chodziło.I nie wiem jak to się pisze poprawnie - tylko oddzielnie napisane mi się lepiej podoba - zawsze tak podchodziłam od ortografii i nieźle na tym wychodziłam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam lepszy nastrój - byłam zarejestrować się do lekarza i zrobiłam sobie spacerek do pracy:) Wczoraj usłyszałam od męża bolesną prawdę, może w niezbyt istotnej kwestii, i na pewno nie chciał mi zrobić przykrości, ale mnie zabolało to, co usłyszałam. W każdym bądź razie trochę mnie dołuje to, że tak uważam na to co jem, pilnuję pór, nie jem słodyczy, a waga znów poszła ponad 0,5 kilo w górę. Nie miałam wyrzutów sumienia po wczorajszej kolacji, więc jest OK:)' Wieczorem trochę się posiłuję w domku:) Teraz piję kawkę. Pozdrówka i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten coraz ladniejszy dzien :) Doti- slodziaku:D ja nie mam Ci nic za zle:) faktycznie chodzilo o ten wyraz..i tym lepiej dla Ciebie, ze swojej poprawnosci nie kontrolujesz :) Aga- dobrze, ze dzis masz lepsze nastawienie..ale to nie zmienia faktu,ze troszke pracy przed Toba :( glowa do gory i czas sie ogarnac :P Dziewczyny jak u Was wyglada centrum miasta wieczorami? Ja wracam z kursu najbardziej patologicznymi ulicami no i wczoraj o godzinie 21 to widzialam chyba wszystkie mozliwe stadia upojenia alkoholowego..jakies targanie dziecmi, 'bezpanskich' nieletnich szukajacych zaczepki.. i w ogole szkoda gadac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HElllo :) Aga - chyba mąż Ci nie robił jakiś uwag do Twojej sylwetki ? U mnie pada deszcz.;)buuuu Naked u mnie to o tej porze miasto śpi i rzadko można kogoś spotkać.:P Powiedz czy dziś jak coś robić te same ćwiczenia siłowe czy inne wybrać? Bo wczoraj miałam aerobik i rower.;) A jakie jeszcze lubisz ćw siłowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ciagle sie zle czuje, nie za dobrze spalam w nocy, bo teraz mam jeszcze katar i juz w ogole ciezko mi oddychac. Naked, jesli chodzi o Dublin to centrum dla turystow jest bezpieczne, ale jest tam pelno pijanych ludzi, bo jest tam pelno pubow :) W sobote trzeba uwazac,zeby nikt nie puscil na ciebie pawia :P Tam gdzie bylam u polskiego lekarza to jest masakra, pelno pijanych albo nacpanych ludzi juz w godzinnach porannych. Poza tym mieszka tam teraz chyba wiecej emigrantow niz Irlandczykow. Nawet sie brzydzilam isc po chodniku, bo wszedzie jakies brudy, wymiociny itp. Ja odkad przyjechalam do Dublina to mieszkam w jednej z najladniejszych czesci miasta. Wynajem mieszkan po tej stronie jest drozszy, ale jednak mamy milych sasiadow, duzo zieleni i nie boje sie wyjsc na ulice w godzinach wieczornych. Kiedys w ogole bylam ,,sasiadka,, Bono z U2 ;) Wczoraj troche jadlam smieciki w tym dwa kinder bueno, ale jestem przed okresem. Waga podskoczyla mi tylko o 0,6kg a na ogol bylo to przynajmniej 1 kg wiec jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:) ale wczoraj miałam fajny trening - lał się ze mnie pot, żyły wyłaziły na wierzch - pierwsze 30 min aerobów, potem 30 siłowania z hantelkami. myślałam,że padnę - inne dziewczyny poodpadały , z 25 zostało nas może z 10 :) nasza instruktorka zawsze powtarza żeby przy siłowyc zrobić mniej jak się nie da rady, ale dokładnie. byłam dumna z siebie:) wpadłam też wczoraj na siłownię - nigdy więcej tam nawet nie wejdę - smród spoconych męskich ciał, same sztangle i po jednym sprzęcie, nawet atlasu nie ma - do tego brudno śmierdząco i nie ma nawet trenera - a to jedyna siłownia u nas, więc lipa - zostaje mój klub fitness - no i ćwiczenia w domu. wiecie co, zależy jak na kogo, na mnie aeroby działają - widzę, że mam smuklejsze nogi, mniejsze boczki. mimo, że waga nie drgnęła czuję się o niebo lepiej. siłowych też robię trochę - dopiero się rozkręcam, bo nie mam hantli. żarełko z wczoraj: 2 kromki razowca z twarogiem i toną warzyw, jakie tylko małam drugie - jogo z owsem i bananem obiad - brązowy ryż z duszonymi jarzynami i sosem z jogurtu i czosnku kolacja makrela wędzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina ja też przed okresem i taaaaaaaaaak bym sobie zjadła conieco..... a co do centrum mojej wiochy - luzik, kółko różańcowe zbiera się pod kościołem spiewać godzinki, kilku żólów pod kioskiem zbiera na "chlebuś" w płynie a dzieciaki jopią piłę na boisku szkolnym póki jest w miare widno. a centrum najbliższego mi miasta do którego jeżdżę na fitness wygląda podobnie tyle, ze kółek różańcowych jest więcej, bo to miasto papieża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtku ..no wreszcie zes przemowila :P... i musze wlaczyc swoj alarm- ijo ijo....nie robimy aerobow przed silowymi, tylko na odwrot-... najszybsza droga do palenia miesni... niemniej jednak, gratuluje ostania sie w 10 najlepszych :) i cos bialka malo w jadle...i posilkow okolotreningowych ni mo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nnkt nie widac. Doti, ja lubie wszystkie... a najbardziej mc:) a jesli chodzi o ciezar, nie za lekko Ci bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked no to lipa z tą kolejnością...no bo u nas na fitness taka jest kolejność - zapisałam się też na Basic step i cardio - zobaczymy co tam będzie. zbieram kasę na hantle:) w domu mogę robić ćwiczenia tylko siłowe. póki co pomacham butelkami:) a białka mało wczoraj bo mięcha nie kupiłam, dziś nadrobie...no ale w sumie - jogo - białko, twaróg - białko , makrela - białko - mylę się? ja kocham aeroby - są dla mnie odstresowujące, przyjemne i dają satysfakcję, jak np. zapamiętam długą trudną choreografię. ale ja jestem otwarta - z nich nie zrezygnuję,bo to moja pasja, ale chętnie coś w domku dorzucę:) muszę w wolnym czasie atlas przelecieć, albo poproszę trenerkę żeby coś pokazała fajnego. dziewczyny - mam zadanie dla was - piszemy dziś - KAŻDA - co się nam w sobie podoba jeśli codzi o figurę, bo pyszczki mamy wszystkie piękne:) zaczynam Mam bardzo ładne, umięśnione ręce (efekt 3 lat dżwigania moich szkrabów:) plecki też niczego sobie nad resztą pracujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, uwaga mojego męża nie dityczyła na szczęście figury, tylko tak ogólnie...Że tyle czasu stoję przed lustrem, a włosy jak u 40-tki; ubrałam kiedyś tunikę z getrami i stwierdził, że niechlujnie wyglądałam... Dziewczyny, nie biorę tabletek anty, więc to co ze mną się dzieje jest tym bardziej dziwne...Może to efekt dwukrotnego przeprowadzania diety niskokalorycznej...Co się zrypało prze półtora roku, nie naprawi się w miesiąc...Najbardziej się boję, że to co się ze mną dzieje jest nieuchronne...Moja mama zaczęła tyć po porodzie...Fakt, że miała problemy z tarczycą, a u mnie akurat w tej kwestii ok...Ale może genów nie da się pokonać...W każdym razie będę walczyć, ale rozsądnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meine, ja najbardziej lubię ręce i obojczyki:) Mam też ładne plecy, ale tylko do połowy - niżej zaczynaja się boczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajktu, twarog i makrela-owszem, ale jogo to bardziej wegle . To w takim razie, uzupelnij zapasy i bedzie git:) nigdy nie moglam sie przekonac do aerobiku..te step-upy, step-touche, nie przemawiaja do mnie. Aleee za to kooooocham tanczyc :P Tez nie mam nic do swojego fejsa :) a poza tym podobaja mnie sie moje kulosy i mniej plaska pupa.. plecy coraz bardziej..reszta do poprawki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubilam duzo wiecej rzeczy w sobie, gdy bylam szczupla. Ale w sumie jestem zadowolona z mojego biustu, nogi tez sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh te chłopy nie znają się kompletnie.;) Mój mi ostatnio powiedział po co apaszkę zakładam skoro wiosna.:D ( pomijam fakt że wiało jak cholera i miałam spory dekolt).;) Wiecie a ja to nie mam nawet w pobliżu fajnego klubu fitness..:( Meine- fajnie masz, że możesz wybierać sobie w tym klubie różne rzeczy. Hmmmm - ja to akceptuję siebie od pasa w górę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked ja sama nie wiem ale chyba nie było mi za ciężko łącznie machać 7kg.Tylko te ćw na trica robiłam z bez krążków.;) Ty lubisz tańczyć a znasz może fat burning ? Bo czytałam, że to fajne ponoć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti to zrob dzisiaj to samo tylko doloz kg:) pozniej bedziemy kombinowac z innymi cw. Ja sie nie znam na tych zajeciach kardio..Aga pewnie wie wiecej. Mnie mozesz pytac o joge, stretching i pilates :) Aga, a powtarzasz swoja mantre? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja już nie mam co dołożyć bo w zestawie miałam 4 talerze każdy po 1kg i je założyłam.( a jeden gryf ma 1,5 kg) To czyli chyba muszę jeszcze talerzy dokupić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiś paru miesięcy kupuję SuperLinię i wczoraj też się skusiłam.;) Jest sporo artykułów fajnych.;) Ale zimno u mnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×