Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leniuch niesamowity

bardzo leniwe ćwiczenia

Polecane posty

Gość leniuch niesamowity

Nie chce mi się ćwiczyć, więc wymyśliłam leniwe ćwiczenia na oklapnięty tyłek: stoję w rozkroku i napinam maksymalnie mięśnie ud i pośladków, trzymam ok. minutę i potem powtarzam kilkakrotnie. Czy to mi pomoże? I jeszcze jedno pytanie: czy tyłek może się spłaszczać od długiego siedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
hej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacax
:D kobieto troche zycia. idz do klubu fitness, tam sie prawdopodobnie zmobilizujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
nie chce mi się juz ćwiczyć, ćwiczyłam wcześniej, bo się odchudzałam, a teraz chcę ten tyłek poprawić. da rade w ten sposób, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dołóż do tego jakieś unoszenie nóg, ud na przemian leżąc na plecach lub brzuchu, do tego przysiady, skakanka, rowerek stacjonarny na siłowni. Możesz się wesprzeć jakimś spalaczem tłuszczu. Na hellhound.pl jest spory wybór i bardzo dobra obsługa klienta, więc warto zapytać. Coś doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej leniwa
pomoże może trochę. robię tak od jakiegoś czasu i mięśnie bardziej sprężyste są. no ale na wytrzymałość i ogólnie- kondycję nie wpłynie w żaden sposób. a napinam mięśnie tak, że prawie mi kolanka na druga stronę przeskakują ;) ćwiczenia lenie są ok bo robię je podczas mycia zębów czy zmywania naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
po wczorajszych napinaniach dziś mam zakwasy ... więc będę kontynuować :) na kondycje nie narzekam, tylko jak patrze w lustrze na ten mój tyłek... tak sobie wisi, a jak napnę i porównam, wygląda o wiele lepiej. porobię tez wymachy i takie ćwiczenia na kolanach noga w tył ileś razy, a potem w bok (jak piesek przy sikaniu). potem ćwiczenie na leżąc - unoszenie miednicy i wytrzymywanie. to nawet przy telewizji mogę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
hhehehe, niestety nie... ale dziś tez ćwiczyłam :) i będę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
ale czego? schudłam w zeszłym roku, ćwiczyłam 3 razy w tygodniu,teraz chcę tylko tyłek poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryki nie odkryłaś
:-) to się nazywa ćwiczenia izometryczne. Poszukaj w googlach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej leniwa
ja przeczytałam o nich w jakiejś babskiej gazecie ale to było prawie 10 lat temu. był cały zestaw łącznie z wysmuklaniem szyi :) ja robię tylko nogi bo reszty nie pamiętam, poza tym leniwa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
naprawdę to się tak nazywa? zaraz szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie leń
ja tez to stosuję, oprócz napinania jeszcze skakanka i rozciąganie. te ćwiczenia są dobre bo można je robić właśnie podczas innych czynności domowych, wiem że to nieprofesjonalne, ale wyrabia nawyk myślenia o sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
ćwiczę nadal. dziś mija tydzień. efektów nie ma, ale czuje ból mięśni,. wczoraj długo ćwiczyłam. napiszę, co dalej się będzie działo aha. smaruję się balsamem ujędrniającym od ok. miesiąca. skóra jest dużo bardziej gładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak sprawdzony zestaw ćwiczeń:) A nie jest czasem tak ,ze napinanie zajmuje ci tyle czasu co zrobienie pary przysiadów? Dla mnie najlepszą metodą na ujędrnienie ciała jest jogging i l-karnityna z hellhound.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
niestety, stary uraz kolana mi na to nie pozwala (na przysiady), boli przy tym bardzo. i przyklękanie ta wysuniętej w przód nodze tez odpada, a to bardzo dobre ćwiczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim sposobem na to, żeby poćwiczyć ale się przy tym nie przemęczyć są hantel i stepper;) Kupiłam sobie taki sprzęt na hellhound.pl i teraz jak mam wolną chwilkę to sobie ćwiczę przed telewizorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Po co komu robić takie ćwiczenia? Już chyba lepiej się zdecydować na jakiś fitness, albo bieganie? Przecież leniwe ćwiczenia nic nie dają. No - chyba, że chodzi o ogólne wyrobienie jakiejś koordynacji i rozruszanie się - ale to właściwie przed treningiem właściwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Fitness i bieganie to też lekkie ćwiczenia ;) I bardzo dobrze działające na spalanie. Czy można je nazywać leniwymi? Generalnie leniwe ćwiczenia nie dają żadnych efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuch niesamowity
no właśnie, poza tym są nudne. teraz robię 8 min buns i legs, tylko omijam te, gdzie trzeba jakieś przysiady robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich
http ://www.colonix.pl/?gclid=CJyPvqaTqqACFcco3wodek8vYg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×