Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingdomoflove

jak sprawdzic jaki kamien mam w pierscionku zareczynowym?

Polecane posty

Gość kingdomoflove

nigdy sie nad tym nie zastanawialam nie znam ceny i nie jestem specjalistka w rozroznianiu diamentow. ale ostatnio pomyslalam ze chcialabym wiedziec czy mam prawdziwy brylant czy cyrkonie. da sie to jakos sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
moze podaj wiecej informacji bedzie latwiej np. jakiego koloru jest oczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdomoflove
koloru brak oczko swieci sie ze tak powiem brzydko" jak psu jaja" wiec mozna by pomyslec ze to brylant, ale jest dosyc spore wiec gdyby to byl brylant sporo by kosztowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz z pierscionkiem do jubilera albo odpowiednika to na pewno Ci sprawdza a nie prosciej zapytac tego od kogo pierscionek dostalas?;-) chyba ze z jakichs powodow nie chcesz - ale jak od narzeczonego to chyba nie chcesz zaczynac wspolnego zycia od tajemnic, a moze chcesz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
do ROR czy mogłabyś zajrzeć do topiku "czy ktoś tu podróżuje" na dziale poza Polską? interesują mnie twoje podróżnicze doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie sie podziele;-) ale nie wiedze Twojego topicu na tamtym dziale ;/ a tu nie mozemy rozmawiac bo to nie na temat jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barita
A za wycenę biżuterii trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz czy rysuje szklo
czy szklo go porysuje :P A powaznie, idz do znawcy. Choc jak na moj "nos" to brylant sie mini roznymi kolorami, cyrkonia nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonaBastusia
Zaręczylam się w wigilię i Mój Ukochany kupując pierscionek z diamentem dostał certyfikat i wszystkie dane diamentu są tam podane i zapieczętowane:):) oczywiście juz ten certyfikat lezy na mojej póleczce:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca_org
diament ma 8 bokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój mózg
ma 8 boków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisabet S
Do biżuterii z diamentami dołączony jest certyfikat, taka książeczka i tam wszystko pisze ile karatów itd. Tyle że narzeczony mógł przez skromność nie pokazać tej książeczki :) możesz albo zapytać albo zanieść do jubilera/złotnika do wyceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już przyklaskują jej
-"nie pisze " tylko -jest napisane -nauczcie się głąby raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerrrtyfikate
zapytaj narzeczonego czy dostał "jakiś" certyfikat razem z pierścionkiem. do każdego brylantu dostaje się certyfikat. jeśli powie że dostał to pewnie masz prawdziwy brylant w pierścionku (chyba ze ściemni z tym certyfikatem). jeżeli nie będzie wiedział o co chodzi, albo że nie dostał nic takiego tzn. że nie masz brylantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQWQQ
a po choinkę chcesz wiedzieć i to sie nazywa miłość, czy to ważne czy tam jest brylant czy cyrkonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×