Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radzio

czy u Was też tak jest ??

Polecane posty

Gość radzio

Zauważyłem, że u mnie w związku często jest tak, że ja piszę czulsze smsy i więcej miłych, ciepłych słów niz moja dziewczyna...Wydaje mi się jakbym to ja był bardziej wylewny i otwarty...a przecież wydaje mi się, ze to kobieta powinna więcej pisać pierwsza ciepłych słów niż mężczyzna...Widzimy się w weekendy z racji tego, ze studiujemy w 2 różnych miastach...Nie raz jest tak, że ja napisze smsa i pisze w nim, że bardzo za nią tęsknie, czy już nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę itp itd...a ona odpisuje mi o innych rzeczach...0 odpowiedzi na moje czułe słowa...Chyba przestanę jej pisać tak czule, bo sama mnie tego uczy...Później będzie skomlała, że nie piszę albo coś...Zawsze mi się wydawało, że to bardzo pomaga przy związku na odległość, bo ta druga osoba cały czas wie, że jest dla Ciebie najważniejsza, że o niej myślisz i to wszystko podsyca i pielęgnuje związek...ale nie wiem moze się mylę? U Was też tak jest ??? odpuścić z pisaniem tych czułych smsów ? czy nie poddawać się i nic nie zmieniać, bo ona to koduje tylko po prostu ma taką naturę ? Nie wiem czemu tak jest...też czasami pierwsza napisze coś czułego...ale znacznie krócej i rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka nóżka pipkwe
też, tyle ze jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma do żucia
też tak jest ja piszę czułe słówka a gość ma to w dup...:P jeszcze na początku to i owszem, ale teraz zero brrrrrrr jaki chłód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak, ze malo kiedy piszemy do siebie eski... Chyba to wynika z tego ze nie mamy czasu... Milych rzeczy moj chlopak nigdy mi nie pisze... niestety... A czasem jest milo cos takiego przeczytac... Jak juz co to ja mu napisze i wtedy cos tam odpisze... Rozmawialam z nim na ten temat i wytlumaczyl to tym ze on nie umie tak mowic na ten temat... Taki typ... A "kocham cie" slysze tylko przy jakiejs okazji... Ale nie narzekam.... wiem ze mu zalezy:) A ty nie przestawaj z pisaniem milych slowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka juz jestem o
przestan na jakis czas, to obudzi sie i zacznie jej brakowac. ale przyczyny moga byc rozne, moze nie jest wy;ewna, boi sie, albo nie czuje takiej potrzeby. wiesz, nie ma co tak jednoznacznie okreslac, bo mozna zrobic tym krzywde waszemuz wiazkowi. a jak sie spotykacie, to jaka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nipotina
U mnie tak bylo. Przeslodzone wiadomosci, wyznania milosci, skomlenie ze usycha z tesknoty, erotyczne fantazje na temat jakze ponoc idealnego mojego ciala :] Skonczy sie wiadomosci, skonczyl sie zwiazek. Od razu mowie: jest mile dostawanie wiadomosci, ktore potwiedzaja zaangazowanie partnera, lecz... To nie epoka romantyzmu, a mnie zaczelo powaznie przeszkadzac jego werterowskie zapedy. On jest biedny pokrzywdzony, ja oschla i zimna. On kocha, a ja mysle o rachunkach. Tylko ze gdybym nie myslala o tak podstawowych rzeczach jak oplaty, wyzywienie, zakupy... musialabym zaspokoic zoladek slodkimi wiadomosciami. Milo jest zjesc kolacje przy swiecach itd, ale milo tez jesli mezczyzna pomysli o zrobieniu zakupow na nia, zainteresuje sie cieknacym kranem w lazience, albo pomysli ze 'cos' nie gra pod maska. Zycie sklada sie z prostych rzeczy, nie slodkich deklaracji. One tez sa potrzebne, lecz czasem wazniejsze jest zainteresowanie, czy kobiecie nie poszedl pasek klinowy... Juz bardziej jasno nie wiem jak Ci wytlumaczyc 'ozieblosc' Twojej kobiety. Zainteresuj sie jej zyciem codziennym, czy nie potrzebuje tam gdzies pomocy, porady... a sam zobaczysz ze sie odwdzieczy jakas 'slodkoscia'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nipotina
:p kobiecie nie moze pojsc pasek klinowy :D co niestety zdarza sie w samochodzie :] prosze o wybaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpusc sobie pisanie czulych i innych skow a pozniej napisz jej ze nie mozesz przyjechac na wekend ,stan sie oschly...i nie badz frajerem zwiazki na odleglosc nie maja przyszlosci a moze......to juz koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
Dbam o nią, interesuję się jej sprawami, zawsze pomagam...Jak się spotykamy to jest ciepła, czuła, tuli się, całuje...Nie wiem, może to inne miasto tak na nią wpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek ma rybiki w lazience
wiesz moze ona poprostu nie potrafi piasac czylych smsow pomimo ze jest kobieta jezeli szystko jest ok porocz tych smsow to nie masz sie czym martwic takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek ma rybiki w lazience
moze wlasnie ten typ tak ma ja np kiedys nie potrafilam uczuc okazywac w realu a pislalam zawsze piekne smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×