Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ma-ma-ma

Czy ja tylko tak mam??

Polecane posty

Gość ma-ma-ma

Nigdy nie lubiłam rodziny mojego. Zawsze mnie denerwowała jego mama, zawsze chciała wiedzieć więcej niż powinna. Zawsze mi mówiła , że w tym mi źle ,a w tym dobrze. Jeszcze jakiś czas temu jak mój u mnei sypiał i ona wiedziała diskonale, że jest u mnie to potrafiła o 22 dzwonić i pytać gdzie jest i już o 9 rano dzwonila czy bedzie na obiad , co ma zamiar robic i co my robimy.Przychodziliśmyt z zakupów do mojego do domu to ona była pierwszą osobą zaciekawioną co kupiliśmy;/;/ Myślałam, że skoro kocham mojego to jakoś ta rodzinke zniose ale się myliłam. Jestem w ciąży i już sobie nie moge poradzić. Pamiętam , ze zawsze mówiłam , że jak dziewczynka to Lena bo od dawna mi się podoba, a teraz jego matka się wcina i dzisiaj mowi,ze Lena to nie ladne imie i , ze ona dla swojej pierwszej wnóczki widzi inne imie. Podchodzi do mnie dzisiaj ja myje rece a ona mi podnosi bluzke i patrzy jaki mam brzuch;/;/ Ja od zawsze mowilam, ze nie chce zeby ktos mnie w szpitalu odwiedzal w pierwszy dzien dopiero po paru dniach no chyba , ze moj lub moja mam to maga byc caly czas, a ona juz sie zapowiada , ze jak bede rodzic to mamy ja poinformowac a ona przyjedzie jak szybko sie da. Powiedzialam mojemu dyskretnie, ze nie chce zeby ona tam byla jak sie bede zwijac z bolu jak ciagle ktoś mi bedzie sprawdzal krocze ,a ona jest dla mnei obca osoba i sobie nie zycze. On jej delikatnie to powiedzial, ze nie wypada, zeby ona przy tym byla to sie obrazila, ze przeciez mamy to samo. Juz nie wiem co robic. Poradzicie mi :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×