Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość do tęskniących
ciągnijcie komuś innemu nie marnujcie się dziewczyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniacy...
cenna rada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniacy...
odkad ciagne tatusiowi nie mam juz tradziku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka powiedzcie
o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka, nie pytaj
lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla blokersa...
🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemiłym dzierlatkom, kafeteryjnym superfuckerom i wszystkim dzieciom zgromadzonym wokół tego forum życzę udanych świąt, zdrowia i szczęścia na każdy dzień przyszłego roku i oby był on lepszy od dotychczas najlepszego w Waszym życiu. Obchodzącym święta życzę nieustającej rodzinnej atmosfery, wzruszającej wieczerzy wigilijnej, bogatego Mikołaja i uciech z licznych prezentów. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehhhh
dzięki i wzajemnie - wesołych świąt i spełnienia marzeń w nowym roku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki i nawzajem
:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Blokersie
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam z komputerem
Od zawsze jestem samotny. Mam 25 lat i co roku święta spędzam w domu przed TV albo komputerem. Czasami sam sobie się dziwię jak ja jestem w stanie tak wytrzymać to wszystko. Przeczytałem dziś w necie że nasza siatkarka Skowrońska jest załamana bo musi grać w siatkę w święta przez co nie może być z najbliższymi. Tak sobie pomyślałem : Gdybym ja mógł wyjść w święta do kolegów z drużyny i sobie z nimi pograć to bym skakał z radości. Najbliżsi tzn , rodzice , rodzeństwo , druga połówka są najważniejsi ale ja nawet kolegów nie mam. O koleżankach to już w ogóle nie wspomnę. Siedzę tak wiecznie sam , nikt mnie nie lubi bo nic nie mówię. Raz że się wstydzę a dwa to że nie mam o czym mówić. Sam święta spędzę jak każde. Wigilia będzie o 20:00 bo czekam z ojcem jak mama wróci z pracy. Wigilia jak zwykle będzie polegała na tym że każdy zje co nieco , później pozmywa się naczynia i już. Taka zwykła kolacja. Kolęd nikt nie zaśpiewa bo wszyscy wstydzimy się śpiewać Jutro i pojutrze święta a więc ja jak zwykle na kompie , mama przed TV a ojciec będzie spał. Po świętach zamiast przygotowywać się do Nowego Roku to ja nawet o nim nie będę myślał bo nigdy nigdzie nie byłem na Sylwestrze. ZAwsze jak co roku wyjdę na podwórze o 23:55 i postoję ze 20 min i popatrzę jak gdzieś w oddali ludzie rzucają petardy. Kwadrans po północy , do łóżka i spać żeby nazajutrz do kościoła na 8:00 pójść. Żebym jeszcze jakiegoś brata miał lub siostrę to przynajmniej pogadałbym z kimś w moim wieku Z rodzicami trudno mi się rozmawia bo to tacy strasznie nudni ludzie. W sumie tak jak ja ale ja w środku nie jestem takim odludkiem , potrzebuję pogadać z kimś , pośmiać się a nie wiecznie tak w milczeniu siedzieć. Jak tak czasami sobie czytam wnecie te wasze tematy o zdradach , o tym że z byle powodu rzucacie swoje połówki to dochodze do wniosku że z tego dobrobytu we łbach wam się pie**oli. Może przynajmniej taki jest plus samotności że jak się kiedyś kogoś znajdzie to będzie się tą osobę ubóstwiało ponad wszystko. Marna to jednak pociecha skoro nie ma się pewności a powoli traci się nawet nadzieję że kiedyś pozna się co to jest miłość. Dobra , to tyle , nie piszę już więcej bo i tak już łzy mi lecą. Ale tak swoją drogą to cieszcie się że macie normalne święta. Że macie znajomych i nie musicie siedzieć całymi latami w domu nie mając kontaktu ze światem. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam z komputerem
Od zawsze jestem samotny. Mam 25 lat i co roku święta spędzam w domu przed TV albo komputerem. Czasami sam sobie się dziwię jak ja jestem w stanie tak wytrzymać to wszystko. Przeczytałem dziś w necie że nasza siatkarka Skowrońska jest załamana bo musi grać w siatkę w święta przez co nie może być z najbliższymi. Tak sobie pomyślałem : Gdybym ja mógł wyjść w święta do kolegów z drużyny i sobie z nimi pograć to bym skakał z radości. Najbliżsi tzn , rodzice , rodzeństwo , druga połówka są najważniejsi ale ja nawet kolegów nie mam. O koleżankach to już w ogóle nie wspomnę. Siedzę tak wiecznie sam , nikt mnie nie lubi bo nic nie mówię. Raz że się wstydzę a dwa to że nie mam o czym mówić. Sam święta spędzę jak każde. Wigilia będzie o 20:00 bo czekam z ojcem jak mama wróci z pracy. Wigilia jak zwykle będzie polegała na tym że każdy zje co nieco , później pozmywa się naczynia i już. Taka zwykła kolacja. Kolęd nikt nie zaśpiewa bo wszyscy wstydzimy się śpiewać Jutro i pojutrze święta a więc ja jak zwykle na kompie , mama przed TV a ojciec będzie spał. Po świętach zamiast przygotowywać się do Nowego Roku to ja nawet o nim nie będę myślał bo nigdy nigdzie nie byłem na Sylwestrze. ZAwsze jak co roku wyjdę na podwórze o 23:55 i postoję ze 20 min i popatrzę jak gdzieś w oddali ludzie rzucają petardy. Kwadrans po północy , do łóżka i spać żeby nazajutrz do kościoła na 8:00 pójść. Żebym jeszcze jakiegoś brata miał lub siostrę to przynajmniej pogadałbym z kimś w moim wieku Z rodzicami trudno mi si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA Blokersem tęsknię
Dziękuję i życzę Ci tego samego 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z ustami
:P sam z komputerem - zycze szczescia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam z komputerem
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzz21
Najchętniej bym to wykrzyczał. Gadam sobie teraz z moja dziewczyna na gg i tak mi się chce ze zaraz mnie rozerwie!;p Ogólnie mam za dużą ilosc hormonow i ochote 24h! Mieszkamy razem ale teraz na swieta jestesmy u rodziny i już nie moge ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny z przypadków
Szukam fajnej dziewczyny na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inowrocławianin
sam z komputerem widzę że jesteś większym looserem ode mnie bo ja mam chociaż kogo przeruchać raz w tygodniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stale i fajnej?
czy Ty aby nie za wiele wymagasz? :p ale... powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, jak tam Twoje wieprzowinki? Nadal wyskakują z fotek, czy jeszcze z czegoś innego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskakuja
z ubran dlatego B&Ł rzadku tu bywa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskakuja
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo , jesteś Blokersem, czy może sama wyskakujesz dla niego, że masz taką wiedzę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskakuja
inne, wyskakuje i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskakuja
lubie robic to co wszyscy, mam wtedy poczucie przynaleznosci do grupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskakuja
zdemaskowalas mnie po zapachu chuja wieprzowinko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×