Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelser

Mój tato chce seksu! ode mnie

Polecane posty

Gość pelser

Mam 22 lata, mieszkam ze swoim 5 letnim synem u rodziców rodzicom ostatnio nie uklada sie w malżeństwie:( Ojciec szantażuje matke że od niej odejdzie, gorsza sytuacja jest taka że mój ojciec ostatnio zaczął mi składać propozycje nie do przyjęcia! Powiedział mi żebym z nim żyła a mojemu synowi kazał nawet do siebie mówić tato! Mój brat widział jak ojciec się do mnie przytula i całuje:( Zapytał mnie co zamierzam z tym zrobić:( Ojciec powiedział że ja,on i dziecko możemy stworzyć udaną rodzine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga ladaco to prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prowokacja
? bo nawet fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redziwicyzacja
a to ci heca ;) dam 4/10 jako że jest sobota i prowokacje familijne są jak najbardziej adekwatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco..
Na co czekasz .Daj mu dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelser
To nie prowokacja, dla mnie to duży problem. nie wiem nawet jak powiedzieć własnemu ojcu by dał mi spokój. Nigdy tak się nie zachowywał:( zamierzam się stamdąt wyprowadzić. Ojciec powiedział że zrobimy to dopiero wtedy, kiedy będę gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy pragnie miłości
na policję, kazirodztwo jest w polsce karane z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłaś w wieku 16 lat, tak? Co z ojcem Twojego dziecka? Na czym polega Twój problem skoro ojciec nie nalega? Złożył propozycje i czeka na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jakis zart!!!!! ty to na serio? czy nudzi ci sie i opowiadasz historyjki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie jest prowokacja to ten twoj ojciec to niezly psychol. powiedz mu zeby sie odpierdolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelser
Wpadłam w wieku 17 lat,jak już urodziłam miałam 18! Nie zmieniajcie tematu, ojciec złożył mi propozycje której ja nie moge przyjąć! namawia mnie na to bym z nim spała, żyła z nim jak żona z mężem a mojemu dziecku każe mówić do siebie tato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depeche 15
a ile ci propunuje w zamian?? za ile jesteś skłonna ulec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego się podszywacie? Prosze poradźcie mi coś, mój brat robi mi już dość awantur że krzywdze matke! a ja sama chyba wezme to dziecko i wyprowadze się od nich bo sama czuje się niezręcznie:( Ojciec narazie mnie namawia:( i mówi że zostawi dla mnie moją mame:( Ojciec mojego dziecka wyjechał za granice, ja zamierzam się wyprowadzić! wynajme mieszkanie z koleżanką! jest mi bardzo wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co czekasz
? daj ojcu odrobine miłości:)niech sobie Twój staruszek użyje:)w końcu ma do tego prawo.Pomagał Ci,skoro nie wyrzucił Ciebie z domu,więc teraz Ty pomóż jemu i zaproś go w końcu do swojej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobie wstyd
???? Ojcu powinno być wstyd!!!!!!!! A ty do psychologa po pomoc i ewentualnie na policję, jak tatuś nie będzie dawał spokoju. Koniecznie się wyprowadź i urwij kontakty, to patologia i odbije się na twoim dziecku, jak nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam alimentów! sama utrzymuje siebie i małego. Zarabiam 2500 , ale za to chyba da się żyć! wynajmując z kimś mieszkanie na współke, mam dość zachować ojca wobec mnie. On nawet podgląda mnie gdy jestem w łazience! Prosiłam go by dał mi spokój, ale on powiedział że nawet gdy się wyprowadze z domu to i tak mnie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero na dziesięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze co zrob: idz na policje drugie: staraj sie o alimenty chyba ze je masz trzecie: znajdz prace czwarte: znajdz mieszkanie i wyprowadz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im so sorry for you
sorry dla mnie to glupia i zalosna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dobra prace to sie wyprowadz i staraj sie o alimenty(niewiem dlaczego tego jeszcze nie zrobilas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mowi ze jak sie wyprowadzisz a on i tak ci znajdzie to ci grozi IDZ NA POLICJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedawna go kochałam, a teraz nie wiem co do niego mam czuć! On cały czas mówi mi jak moja mama nie okazuje mu miłości, ja się go boje, czasem patrzy na mnie takim wzrokiem:( że mam wrażenie że nie wytrzyma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyno---masz 22 lata, a piszesz , zachowujesz sie jakbys miala 17............na co ty jeszcze czekasz???? ty chcesz porady jak masz sie zachowac??? postrasz ojca policja -- jednoczesnie wyprowadzaj sie .....co juz dawno to powinnas zrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to uwazam--ze wymyslona historyjka, calkowity idiotyzm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja powiem na policji? Ja już się staram nie ubierać zbyt wyzywająco! bo może tym prowokuje ojca do takiego zachowania:(. Ojciec mi mówi że mnie kocha, jaka to moja matka jest dla niego zła i że całe życie czekał na taką kobiete jak ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×