Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelser

Mój tato chce seksu! ode mnie

Polecane posty

Gość ojca masz normalnego
widzi młodą kobiete to mu się po prostu chce:) co ci szkodzi spróbować? masz już od razu faceta i ojca dla swojego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się swojego ojca! Jego zachowanie nie jest normalne! Codziennie pyta się kiedy to w końcu zrobimy. Zabrał mnie nawet na kolacje do restauracji, późno wróciliśmy i wtedy moja matka zaczęła zadawać pytania. Ja się boje wyprowadzki, jeśli się wyprowadze to ojciec pewnie nawet w innym miejscu będzie mnie nachodził. Teraz nawet nie wiem jak mam to wyjaśnić synowi co powiedział mój ojciec do niego:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dla ciebie wielkie
poswiecenie sprawic ojcu przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty najwyraźniej nie chcesz
niczego zmieniać, tylko chcesz wyżalić się na forum! Bo to, co powinnaś zrobić w tej sytuacji, już kilkakrotnie zostało tu powiedziane. Grozi ci - to na policję i migiem się wyprowadzasz, kasę na samodzielne życie masz, zależna jesteś tylko i wyłącznie EMOCJONALNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
PIERD....JAK POTLUCZONA!! zajmij sie czyms pozytecznym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ja powiem na tej policji? Że ojciec mnie przytula i całuje! pewnie zostane wyśmiana. Ojciec twierdzi że ja go zdradziłam, ale jak powiedział wybaczył mi to. Może niech któraś z was mi powie co mam powiedzieć na policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziara
Ale głupia jesteś! Całą poprzednią stronę użalasz się jak to boisz się ojca, a tu piszesz, że w restauracji z nim byłaś i późno wróciłaś! Wybacz, ale skoro ojciec wzbudza w tobie lęk i ma kazirodcze zapędy, to jakim cudem dałaś się namówić na pójście z nim do restauracji??? Bez matki czy brata??? Najpierw tak szkoda ci matki, tak się przejmujesz sytuacją, wynaturzeniem ojca, a potem na romantyczną kolacyjkę dajesz się zaprosić staremu capowi? Zaprzeczasz sama sobie, albo wewnętrznie też masz ochotę na ten chory układ. W takich sytuacjach jasno stawia się sprawę: albo tatuś dasz sobie spokój, albo zgłoszę to na policję.To nienormalne i karalne. Po za tym, żeby mieć na to dowód, to każdy normalny człowiek nagrałby te jego propozycje nawet na komórce, żeby mieć dowód przed policją. Chyba masz komórkę, skoro zarabiasz 2500 zł? Jak dla mnie marna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziara
Jak masz niby powiedzieć to na policji? Ale się głupio pytasz! Nagraj te jego zboczone propozycje, sama nawet coś na ten temat wspomnij, ze nie chcesz mieć z nim nic wspólnego do czynienia oprócz relacji córka-ojciec (choć w takiej sytuacji nie ma mowy raczej o prawidłowych i zdrowych relacjach). A jak sama nie potrafisz załatwić sprawy z policją, to już zgłaszam ten topic na policję, oni się tym zajmą z urzędu, odnajdą cię po IP komputera i zrobią porządek z twoim starym. Skoro jest podejrzenie popełnienia przestępstwa, to każdy tu an kafeterii może to zgłosić. Może za jakiś czas tój ojciec zechce sypiać z twoim dzieckiem? Też będziesz się głupio na kafeterii radzić, zamiast działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko pod zadnym pozorem
nie zglaszaj tego na policje:O na twoim miejscu ustapilabym mezczyznie ktory by mnie szanowal, w koncu sama bym chciala by moj ojciec byl taki za 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tego nie rozumiecie???? ona wypisuje taka historyjke tylko po to---zeby miec dyskusje na swojej stronie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tam mmm
nie wymyslaj ,i do lekcjii ,a ten topik to zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 235425
Ręce opadają.mozesz to nagraj to i prosto na policję.wyprowadzka daleko jak sie da i by nie wiedzial dokąd.policja musi przynajmniej to zgłoszenie zanotować a to juz pierwszy krok.znam nauki ktore maja ćwierć tego zarobku co ty a żyją i ciezko im ale żyją.alimenty jak nie masz to złóż wniosek,od ojca jako dziadka tez mozesz gdy twoja sytuacja sie pogorszy.nie placz tu tylko cos rob.od nastu lat interesuje sie psychologia i wież mi to bedzie postępować a jak zrobi ci krzywdę to ty bedziesz sobie sama winna i usłyszysz takie komentarze nawet na policji jak pójdziesz zgłosić gwałt.ratuj sie poki nie jest za pozno albo nie zawracaj innym glowy.nie wiesz co na policji mowic?to co tu piszesz jesli to prawda.znajdź psychologa i poradz sie jak mozesz.bądź stanowczą na policji chodź tam co dzien az im sie znudzi Cie spławiac.każda wizytę maja notować.jak cos sie stanie przyda sie to.rob cos a nie szukaj rękawa do beczenia.a jesli to wymyślona historia to idz do psychiatryka sie lecz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum-cajs
pelser Boje się swojego ojca! Jego zachowanie nie jest normalne! Codziennie pyta się kiedy to w końcu zrobimy. czyli kiedy planujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co będzie jak kiedyś
poczuje on mięte do Twojego dziecka:D:D:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej powiedz starej by dbała
lepiej o ojca a nie on sie dobiera do dupy corki jak ma zone blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×