Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eklerka***xyz

odkurzacz piorący- tak czy nie?

Polecane posty

Gość karolajnaszmajna
pioracy? bez sensu. wez sobie takie zwykly, bezprzewodowy i maly zeby ci sie pod szafy miescil. ja mam nowego electroluxa takiego wlasnie i jestem zakochana...a przynajmniej zauroczona xD (i9 pure, ale sprawdz sobie tego typu odkurzacze, bo ja sobie nie bardzo wyobrazam jak moglam kiedys korzystac z takiego zwykle buczącego xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry ten electrolux pure i9? oglądałam taki w media expert i właśnie się zastanawiam czy kupić, niezbyt lubię odkurzać i to chyba fajne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212121
chciałam poczytać o tym zelmerze, ale link nie działa.ja mam irobota 980, odkurzacz z tych lepszych. firma znana tylko z odkurzaczy,a nie z całego agd. specjalizują się w jednym i dlatego ich odkurzacze są najlepsze. to już zupełnie inna technologia. nie tylko że sam odkurza, ale na dodatek może to robić kiedy Ciebie nie ma w domu. to jest super wygoda, bo nie hałasuje i nie przeszkadza jak jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolaa
Ja tez po kilku latach przeszedłem z normalnego odkurzacza na roombe 980 i powiem, ze po pierwsze sprzata o wiele lepiej a po drugie lepsze dla mnie bo zaoszczedzam sporo czasu takze fajnie miec taki sprzecik w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my z mężem mieliśmy okazję zobaczyć kilka razy prezentację różnych odkurzaczy na wodę i nawet byliśmy już bliscy zakupu, ale cena powyżej 6000 zł skutecznie nas odstraszyła, choć sprzęty przyzwoite i niezwykle skuteczne. A ponieważ mamy dziecko z Astmą, to szukaliśmy czegoś wyjątkowego, ale co mogłoby się zmieścić w naszym budżecie. Trafiliśmy na www.medi-smart.pl to świetny odkurzacz bez żadnych filtrów. Działa dokładnie na takiej samej zasadzie jak te wszystkie drogie odkurzacze z prezentacji. Ma separator i wodę, którą się wymienia. Jest naprawdę skuteczny. Więc mogę go z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Moja mama ma zelmera, niestety nie wiem jaki model, ale sprawdza się bardzo dobrze zarówno do mycia podłóg jak i prania dywanów. Dywany świetnie uprane, nie ma porównania do prania ręcznego. Moja mama jest bardzo zadowolona, jedyny minus przy używaniu tego odkurzacza, który mi przeszkadza to jego waga i hałas przy pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś planuje zakup Karchera, to polecam. Jestem zadowoloną użytkowniczką od kilku miesięcy i widzę duże różnice na plus w jakości sprzątania. Swój kupiłam u www.eodkurzacz.pl i regularnie zaopatruję się u nich w akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wodny https://www.dlamojegodomu.pl/ i jestem zadowolona bardzo. Sprawdza się w czyczeniu znakomicie. Jako alergiczka muszę na to bardzo uważać, na kurz w sensie, wiec jednak kupije wszystko co może mi w alergii pomóc. Polecam bardzo ten model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak. Uważam, że naprawdę się sprawdza, w porównaniu z tradycyjnym, to jak najbardziej. Mam świetny model do polecenia https://www.dlamojegodomu.pl/ w bardzo dobrej jakości i równie dobrej cenie. Myślę, że sprawdzi się w przypadku większości dywanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli piorący to polecałbym Ci tego Zelmera https://www.al.to/p/293094-odkurzacz-zelmer-aquawelt-plus-vc-79200-sp.html To wielofunkcyjny odkurzacz o nowoczesnym wyglądzie i wieloma użytecznymi funkcjami. Umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody i błota oraz pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym lub bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego. Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera zbyt wiele miejsca podczas przechowywania. W zestawie znajduje się też bogaty zestaw akcesoriów. Polecam wszystkim, którzy mają problem z bałaganem, naprawdę pomaga w utrzymaniu czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koypto
Ja mam Electroluxa pure 9, ale w zasadzie każdy taki bezprzewodowy jest fajny - zwróć tylko uwagę na ciężkość i manewrowość. Ja właśnie dlatego mam ten model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzaniec
A jak z żywotnością elextroluxów pure? Są długowieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Miszko
teraz electrolux ma fajny model właśnie z pure, f9 ;) taka trochę hybryda stacjonarnego odkurzacza z pionowym, mam i sobie bardzo go cenię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushi

ja nie mam piorącego, bo mam tylko jeden dywan, więc nie bardzo było sens kupować 😉

ale za to mam robota odkurzającego Roomba, żeby sam sobie sprzątał uroczo i walczył z bałaganem gdy mnie nie ma w domku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×