Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona/////

nieplacone alimenty

Polecane posty

Gość ona/////

Witam mam takie pytanie , bo moja kumpela byla wlasnie zlozyc pozew o rozwod, niemieszkaja juz razem 7 miesiecy i przez te 7 miesiecy jej (jeszcze) maz nie dal na dziecko ani zlotowki ...ona byla z dzieckiem na utrzymaniu rodzicow :( czy jest mozliwosc zeby on zaplacil cos kasy za te 7 miesiecy nie placenia ? nawet dziecku pampersow nie kupil kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
mam to samo pytanie,moze ktos cos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
mi kazali zapłacic za okres od momentu złożenia pozwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
preakpause-tak z ciekawosci to ile musisz placic na dziecko i w jakim wieku.i czy wiek ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
wiek ma znaczenie , corka ma 6 lat , na początku 300 , po trzech latach 700 teraz płace 1200 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
preakpause-wow to ci zasadzili,tak z ciekawosci to ile ty zarabiasz.jak wyglada taka sprawa o alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
zarabiam różnie tak max do 4500 . sprawa jak sprawa ,sędzia pyta czy zobowiązuję się do płacenia , daje swoją propozycje , matka dziecka swoją wraz z potrzebami i pytaja czy się zgadzam , jak odpowiadam ze tak to po sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
sorki ale czytajac to co piszesz niebardzo chce wierzyc w to co piszesz...rozstaliscie sie w az takiej zgodzie,by nierobic sobie problemow?jesli moge spytac jaka byla przyczyna rozstania,bo chyba nie problemy finansowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
Nie chciałem dziecka , Mówiłem o tym matce dziecka a ta mnie oszukała , przyznała się potem ale nie będę wgłębiał się w szczegóły . Nie widziałem tego dziecka od chwili narodzin ,teraz budzi się we mnie uczucie tacierzyńskie :) chciałbym ją zobaczyc ale nie mam odwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
nawet 1 raz,nie spojrzales na wlasne dziecko????????????????????????????????????no a rozwod,jakies widzenia z dzieckiem,nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
Tak ! to prawda , ani razu nie widziałem córki ,z jej matką nie byliśmy małżeństwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
ale co teraz cie wzielo na tatusia,tak ironicznie napisane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
starzeję się , może z wiekiem zrozumiałem ,że to dziecko nie jest winne temu że my nie potrafiliśmy byc wobec siebie w porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
sorki zle sie wyrazilam:)chodzi mi o to czy naprawde nic do nich nie czules? i co sie stalo ze jednak chcial bys uczestniczyc w zyciu corki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
sam nie wiem jak to nazwac . Co się stało ? nie wiem . ot coś we mnie się obudziło :) a może złosc minęła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
starzeje sie ?- ile masz lat,ja mysle ze dojzales do roli bycia rodzicem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
może masz rację :) mam 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
ale jak ty dajesz rade ze swiadomoscia ze masz i niemasz dziecka,ja kiedy moje jada do taty od zmyslow odchodze.....brak mi juz sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
Wiesz matka mojego dziecka jest 10 lat starsza ode mnie , po tym co zrobiła a tego opisywał nie będę byłem tak wściekły ,że dziecko nie miało dla mnie żadnego znaczenia . Było jednak coś , co nie pozwalało mi aby sprzeciwiac się kwocie alimentów jaką chciała dla dziecka jej matka . Ile chciała tyle dostała . Chciałbym jednak ją zobaczyc , moja matka mówi ,że jest bardzo podobna do mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
tzn co masz jakis zakaz sadowy?,czy brak ci odwagi?.wnioskuje ze matka twojej corki chciala cie zlapac na dziecko,mam takich znajomych.niewazne zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
nie mam zakazu ,mam ustalone wizyty w 1 i 3 sobotę miesiąca ,chyba brakuje mi odwagi , tyle czasu minęło :( co ja jej powiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
odzywacie sie widujecie ,rozstaliscie sie z szacunkiem czy po pralniu brudu, nic na sile ,poprostu zadzwon i spytaj co slychac,wiesz nigdy niebylam w takiej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
haotycznie to wszysystko jakos pisze🌼sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preakpause
rozstalismy sie w zgodzie nie praliśmy brudów bo nie byliśmy małżeństwem , rozmawiamy tylko na sprawach o podwyżkę alimentów w sądzie .Moja matka ma stały kontakt z moją córką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rado fryzjerki do Ciebie pisze
o podwyzke? a ile razy ci juz podwyzszala i o jakie kwoty. ile placisz i ile ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
niewiem co napisac,?sprobuj jakos sie moze dyskretnie wprosic do nich,juz niewiem,zapros do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
uciekam do lozka ,trzymaj sie bedzie dobrze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preakpause, skoro jesteście (Ty i matka Twojego dziecka) ludźmi na poziomie, to najlepszym sposobem "wkręcenia się" w życie córki na pewno będzie ROZMOWA. BTW Teraz też mam 33 lata i byłem w przeszłości w związku z kobietą 10 lat starszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska mala
no i pogadales z mama corci ?bo ja dzisiaj mialam powarzna rozmowe z tesciowa,ale mnie zajezyla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×