Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pampulkahddhhd

Red Bull w ciąży 3 trymestr

Polecane posty

Gość Pampulkahddhhd

hej czy picie Red Bulla w 3 trymestrze ciąży serio może być tak strasznie szkodliwe dla dziecka>? Bo od tygodnia mam niepohamowaną chęć na Red Bulla (jestem w 8 miesiącu ciąży) i się właśnie tak zastanawiam ponieważ moja kuzynka podczas swojej ciąży piła bardzo dużą ilość napojów energetyzujących i urodziła zdrowe dziecko! Tak więc proszę o Wasze opinie i sugestie (najlepiej poparte przykładami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pampulkahddhhd
synek mojej kuzynki ma 2,5 roku już i jest zdrów jak ryba:) a czy ktoś ma jakieś argumenty poparte przykładami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka000000
redbul doda ci skrzydel wiec urodzisz aniolka :P:P:P ____________________________ Zapraszam na mojego bloga i prosze o wpisy Blog jest o mnie o mojej bardzo dużej nadwadze. http://otylanastolatka14.blog.onet.pl/ Prosze wejdzcie, poczytajcie, zostawcie komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgwiazda***********
jak wypijesz raz na jakiś czas to się nic nie stanie. Nie będziesz chyba go piła dzień w dzień. Ja raz na jakiś czas popijałam bo w przeciwnym razie język uciekłby mi prawie do dupska :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to na tych napojach energetyzujących jest informacja, że nie powinny ich pic kobiety w ciąży - sama miałam ogromną ochotę napić się gdy byłam w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli od mleka ma katar
redbul jez w niektórych państwach zakazany Red Bull zakazany we Francji Sprzedaż Red Bulla zakazana jest m.in. w Norwegii, Urugwaju i Danii ze względu na ryzyko dla zdrowia. Większe ryzyko zawału serca lub wylewu krwi do mózgu - oto, według australijskich naukowców, skutki picia jednego z najpopularniejszych napojów energetycznych. - Dwa razy przed jego wypiciem powinni zastanowić się zwłaszcza ci, którzy mają problemy z układem krążenia lub ciśnieniem - ostrzegają. Popularny również wśród studentów napój powoduje, że krew staje się lepka, co prowadzi do problemów z układem krążenia, takich jak wylew. - Godzinę po wypiciu Red Bulla, [układ naczyniowy] nie był już normalny. Był nieprawidłowy, tak jak u pacjenta z chorobą układu krążenia - stwierdził Scott Willoughby z centrum badawczego Królewskiego Szpitala w Adelaide. Zdaniem Willoughby'ego, Red Bull może być wyjątkowo niebezpieczny w zestawieniu ze stresem lub wysokim ciśnieniem krwi, gdyż nadwyręża funkcje naczyń krwionośnych i prawdopodobnie zwiększa też ryzyko krzepnięcia krwi. Rzeczniczka firmy produkującej napój zapowiada, że wyniki badań naukowców zostaną szczegółowo przeanalizowane przez kompanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na tego typu napojach jest informacja, że NIE WOLNO kobietom w ciąy (od "nie zaleca się" różnii się ten napis tym, że negatywny wpływ składników na płód - jest udowodniony).To nie znaczy, że musi stać się źle - ale jest duże ryzyko w tym kierunku. I wcale nie chodzi o kofeinę.Mnie też ciągnęło. Jak cholera. W zamian za to przeleciałam całe miasto i dorwałam starą dobrą oranadę w szklanych butelkach 0,3 - napoje energetyzujące robione są właśnie na wór naszych smaków z dzieciństwa :-) warto poszukać (w żabce często sprzedają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawości sprawdziłam i NIE MA na puszce info o tym, ze kobietom w ciąży nie wolno spożywać tego napoju. Jedynie jest napisane "zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia" plus info o wysokiej zawartości kofeiny itp. rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nie sprawdałam na red bullu konkretnie, bo pijam xl i tigery raz na ruski rok (poa cią)i na 1 z tych opakowań było info tego typu. A wszystko to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jedzie rybami
a czy na nozu pisze uwaga niebezpieczne narzedzie można sie zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelka morelka
he he z tym nozem,dobre. nie przesadzajcie juz!jak sobie raz na jakis czas red bulla wypijesz to sie zupelnie nic nie stanie. nie robcie z siebie inwalidek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfg
fakt faktem ciąża to nie choroba:) ja np brałam podczas ciąży (w 3 trymestrze) ibuprom i to w dużych ilościach i również urodziłam zdrowe dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wytrzymasz bez tego red bulla? po co ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kuzyn dziennie pije po 2 czasem 3 red bull przez ponad 10 lat i zyje hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa

Uważam że red bull itp. napoje energetyczne to traszne świństwo dla organizmu nie mniej jednak moja szwagierka pije to w ogromnych ilościach dziennie ok. 1,5 l dziennie od kilku lat i zadnych dolegliwości z tym związanych u siebie nie widzi. Mało tego w ciązy ze starszą córka ( obecnie 5lat ) i świeżo urodzoną ( miesieczną) również nie zrezygnowała z tych napojów i dziewczyny urodzone w terminie są  zdrowe nic im nie dolega. A do tego całe ciąże i okres karmienia piersią paliła papierosy . Leczyła sie na nadciśnienie ( w ciąży) oczywiście lekarza nie poinformowała o spożywaniu energetyków i papierosów, a tablety łykała. Ja osobiście nie odważyłabym sie na picie tego świństwa ale jak widać na powyższym "obrazku" nie miało to wpływu na rozwój dzieci. Czasami człowiek chucha dmucha i niestety dziecko nie rodzi sie zdrowe a inni świadomie trują swoje dzieci i jest wszystko w porządku także chyba to tylko przypadek decyduje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×