Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asrgaghththth

mam pralke whirlpool a che kupic candy

Polecane posty

Gość tomek33343
amica robi słabe pralki - mozna kupic piec elektryczny amici - sam mam taki od 10 lat i sie nie psuje . polecam pralki simens , electrolux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bum bum
Według mnie Whirlpool ma najlepsze pralki, bardzo porządne są i ciche. Tutaj w Magicznej Planecie do jutra jest promocja na ich pralki http://www.magicznaplaneta.pl/info/mp/promocje/?pg=1024 i można odebrac bon na zakupy w sieci Monnari na 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pralka Indesit najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whirpool to najgorszy spacerujacy po lazience szajs...nie masz prawa nigdzie wyjsc,bo skacze mimo wypoziomowania,wiruje glosno,po 3 latach juz ma pecherze rdzawe,a chodzi jak stary grat,,,,,mimo,ze nie piore czesto2-3 razy w tyg. Kiedys mialam praleczke ARDO super,ale chcialao mi sie markowej ,ladniejszej tej powyzej.Nie polecam .Kolezanka ma bosha ,chodzi jej super,a wiecej pierze ode mnie .ta polecam BOSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonzajkka
Mam LG, już trzeci rok, po gwarancji, nie był w naprawie, nic się nie dzieje. Pralka zwykła na 5 kilo, ale nie narzekam, nie piorę codziennie, ale przynajmniej raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ze swoją candy nie mam kłopotów, ale chcę wymienić na bardziej nowoczesną, energooszczędną i najlepiej aby pranie parowe miała i też rozważam LG bo jakoś do mnie najbardziej przemawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonieznanyść
własnie popsuła mi się pralka bosch która prała mi dwa razy dzienie a służyła asz 13 lat i teraz szuka takiej samej dobrej pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niedawno miałam taki dylemat - zepsuła się pralka i niestety, ale trzeba było na szybko kupić nową. To był nagły wydatek, dlatego cena przy wyborze grała największą rolę. Kupiliśmy tę pralkę http://www.kernau.com/produkt/kfwm-754123.html i powiem szczerze, że jak za taką cenę, to jakość jest bardzo dobra. Sama się zaskoczyłam, bo pralka nie dość że jest pakowna (zmieści 7kg ubrań), do jeszcze ma 15 programów prania, w tym program baby care. Oprócz tego ma funkcje opóźnionego startu, dzięki której możemy dowolnie zaprogramować czas włączenia urządzenia i system eco logic, który automatycznie dopasowuje zużycie energii do poziomu załadunku pralki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie bosch, fatalna jakość, wytrzymują tyle ile gwarancja. Miałem lodówkę, to wysiadła uszczelka, okazuje się, ze uszczelek nie wymieniają tylko cale drzwi (koszt ponad 500PLN), zmywarka wytrzymała 3 lata. Po tych doświadczeniach - nigdy nie kupie Boscha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy whirpol ma wymienne lozysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc PYSKOWICE
Mamie w tamtym roku zepsuła się pralka Candy, ale działała ładnych paręnaście lat, była próba naprawy i mechanik powiedział, że musiała być bardzo zaawansowana jak na tamte czasy. Prała super. Teraz kupiła LG, bo Candy jakieś maleństwa były w sklepie. Ja właśnie się przymierzam do Candy w zwiazku z dobrymi doswiadczeniami mamy. Interesuje mnie Bianca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka22
Masz rację te pralki z Candy to jednak najlepsza opcja, tylko pytanie którą wybrać? ja myślałam nad biancą, widziałaś ją gdzieś stacjonarnie. Chodzi mi głownie o http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/33516991/bwm-148ph7-1-s , jak gdzieś widziałaś i oceniasz na 6 to poleć gdzie jeszcze dziś pojadę ją kupić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanKa
U mnie amica z 5 letnią gwarancją, wytrwała 8 lat, jeszcze pierze, ale coś już się jej dzieje wyskakują błędy, ale przez te lata prała dla dwóch rodzin, ubrania dzieci i dorosłych pracujących fizycznie - stolarz i mechanik samochodowy. Kosztowała niedużo, więc zarobiła na siebie, ja akurat polecam amicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamilila

Mam pralkę ładowana od góry firmy whirlpool 8 lat. Po2 latach od zakupu akurat tuż po wygaśnięciu  gwarancji padł programator. Po jakichś kolejnych 2 latach pojawiła się rdza na klapie, po kolejnych 2 zerwał się pasek. A obecnie z każdym praniem zastanawiam się czy pasek spadnie i czy moje pranie jest wypłukane i odwirowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×