Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbuntowana82

kontakt mojegopartnera z jego ex psuje nasz zwiazek

Polecane posty

Gość zbuntowana82

witam panny, panie i zakłamani panowie Pisze poniewaz mam problem z moim partnerem i chcialabym sie Was doradzic czy postepuje slusznie w zaistnialej sytuacji... Jestem z moim chłopakiem od połtora roku. On wczesniej byl z pewna pania K przez 5lat, mieszkali razem, ale sie rozstali a niedlugo potem moj P wyjechal za granice i tutaj wlasnie sie poznalismy. jestesmy juz razem jak pisalam poltora roku i na poczatku bylo naprawde super, chociaz zdarzaly sie ciche dni za sprawa moich "odkryc", czyli jego bylych dziewczyn. Doszlismy jakos do porozumienia i zakonczyl tamte kontakty. W miedzy czasie jego ex K poznala chlopaka i... szybko urodzila dziecko. do tej pory nie przeszkadzalo mi to ze moj P od czasu do czasu cos o niej wspomni az do momentu kiedy zaczelo bywac to meczace- codzienne rozmowy na gg, naszej klasie, smsy zapewne(byla zapiasana u niego w tel jako chlopak zebym sie nie domyslila). z dnia na dzien nic sie nie zmienialo, znowu te rozmowy na gg do ktorych oczywiscie ja nie mialam dostepu. czasami jak spal udalo mi sie cos przeczytac i od razu mialam ciarki bo wygladalo mi to na flirt z jej strony. sytuacja stala sie jeszcze bardziej napieta kiedy na jednym z portali przeczytalam co ona pisze o sobie, jak bardzo koch akogos kogo stracila, ze wie ze on ma inna, ze wczesniej go nie doceniala itd... CO TO MA BYC??? ona mezatka z rocznym juz dzieckiem, przeciez nie trudno sie domyslec ze chodzi jej o mojego P !!! wkurzylam sie na maxa kiedy w niedziele o 7rano puszczala mu sygnaly zeby wszedl na gadu gadu, on oczywiscie to uczynil ale poczekal az ja usne... na jego nieszczescie ja nie spalam, udawalam, i oczywiscie potwierdzilo sie to co podejrzewalam, pisal z NIA!!!! mialam nr tel do jej meza wiec zadzwonilam i spytalam czy wlasnie wyszedl z domu-potwierdzil, wiec powiedzialam mu ze on wychodzi do pracy a zona od razu na gadu i rozmawia z bylym, pomimo ze sie nie znamy przyznal mi sie ze sie rozchodza! to juz bylo jasne! dziewczyna w wieku 23lat zostaje rozwodka z dzieckiem wiec chce wrocic do swojego bylego! zacelam z nia wojne na gadu, krota z czasem zmieniala sie w spokojna rozmowe. pokazala mi co P pisal jej n gg, mowi ze to on pierwszy wydzwania i pisze do niej... i twierdzi ze P zawsze mow to co druga osoba chce uslyszec/// moj problem polega na tym ze nie wiem co robic. bardzo ale to bardzo kocham P, nigdy go nie zdradzilam nawet w myslach a on mi robi takie rzeczy!!! co mam robic? co wy zrobilybyscie w mojej sytuacji? dzisiaj rano zadzwonil powiedzial" przemyslalem wszystko i sadze ze to moja wina, za duzo jej napisalem i dalem nadzieje, kocham tylko ciebie i z toba che byc" za tydzien mam bilet. lece do Polski, nie wiem czy wroce, rozłąka napewno dobrze nam zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×