Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

jest jakas ciężarna teraz??

Polecane posty

Gość Niteeeeczka
:) Jest a co?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Ja jestem już w 40 :) Chyba coś mi się właśnie zaczyna dziać, ale ciężko mi określić jeszcze czy są regularne skurcze czy nie :) A jak Tobie dzionek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co czytasz?? ja już obiad mam gotowy teściowa nawiozła wczoraj gołąbki :) chyba 3 dni będziemy je jeść a jakoś śpiący ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Siedzę przed kompem bo zaczęło się dosłownie 10 minut temu. Umyłam się i mam zamiar liczyć skurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzis zaczełam 30 tydz. ciazy :) i juz od miesiaca nic mi sie nie chce robic :( znaczy zrobie obiad i inne czynnosci domoze ale nie z checia :( jakas znuzona jestem :) u mnie ciaza przebieba oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Tak :) Ja dziś byłam u lekarza, na ktg i usg i mam rozwarcie na "luźny palec" jak to pani doktor określiła... Na ktg małe skurcze, nic nie znaczące więc wysłali mnie do domu. A teraz coś się ruszyło chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Dziewczyny ja takich leniwych dni miałam już mnóstwo, zresztą od miesiąca to mam taki jeden długi ciąg "śpiących" dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadddd ja tak miałam na początku teraz było ok ale już 3 dzień czuje jakby we mnie wstąpił straszny leń!!!!!!!!!jakie macie sposoby na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
ja jestem w 29 tygodniu ciązy - tez mi się nudzi ,ale ostatnio zle sypiam ,za duzo myślę o wszystkim , o tym ze jeszcze sie nie przeprowadzilismy na wieksze mieszkanie o tym ze nic nie mam jescze kupionego dla dzidzi - jest jeszcze czas ale ja mam jakies takie dziwne lęki ze nie zdąze tego wszystkiego ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Już kilka razy zdarzyły mi się sytuacje, gdzie byłam pewna, że już rodzę... A tu nic. Tzn bolało, powiedzmy przez pół godziny regularne skurcze i to częste, a potem nagle przychodził sen...ale mam nadzieję, że tym razem to nie tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Dzięki Calineczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachakrakow31 ja jestem w 23 TC i tez nic nie mam i tez jeszcze sie nie przeprowadziłam i tez mam masę do myślenia wiem jak to jest współczuje!!! ale masz dużo czasu kupisz wszystko i zdążysz ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
Calineczka- napewno tak - tylko wolałabym juz wszystko miec kupione i przygotowane a tu klops dopuki sie nie przeprowadzimy to nawet sensu nie ma zeby cos przygotowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Ja się też bałam... a dziś, jak dowiedziałam się, że ta moja pociecha może ważyć 4170 to myślałam, że spadnę z fotela :) Niby przybliżona waga ale jednak to sporo, zwłaszcza, że drobna jestem :) Nie łamcie się dziewczyny, ja bardzo długo nie miałam nic dla dziecka, chyba dopiero w 36 tygodniu coś zaczęłam zbierać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha.... ja tez praktycznie nic nie mam kupiłąm wczoraj kosmetyki dla malenstwa i mam juz sporo ciuszków alw dlatego ze moja sister mi je kupuje bo mieszka w irlandii dwa dni temu skonczylismy pokoik dla naszego synka :) pomalowalismy ułozylismy panele i juz mam gotowe okno czyli karnisza roleta firanka i teraz stoi nie mamy wózka ani mebli mam nadzieje ze zdazymy sie wyrobic z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
ja tez się boje z jednej strony chcialabym juz miec dzidzie a z drugiej strony się boje ze nie dam rady karmic piersią a podobno w szpitalu jest straszny nacisk na to -nawet jak dziecko nie chce ssac albo matka ma problem np z wklęslymi brodawkami to nic nie ma do gadania -na silę każą karmic i juz. Tego się boje wlasnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
nieteeczka - to duzy ten twoj bobas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się boje ze jak się urodzi to nie będę wiedzieć co robić np zacznie płakać i nie będę umiała go uspokoić trochę sie tego boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
a no wlasnie - ile juz przybralyscie na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×