Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

jest jakas ciężarna teraz??

Polecane posty

a najbardziej to sie boje zeby dzidzia była zdrowa!!!!!!!!niby uważam na siebie pije zalecane leki co 4 tyg badanie u gina USG co 2 miesiace daje mi skierowanie na badania morfo. i inne ale i tak sie boje żeby bylo zdrowe|!!!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy juz myslice o dzidzi ??? ja to jakos o tym nie mysle bardziej przezywam poród !!! i to strasznie !!! boje sie ze bede długo rodzic !!! A wy moze chodzice do szkoły rodzenia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
napewno bedzie zdrowe - tez mam co miesiac robione usg -nawet robilam to badanie usg 4d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
nie -nie chodze do szkoly rodzenia -ja przytylam juz 14kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze do szkoły rodeznia !! i nie bede wiesz porodu tez sie boje ale najbardziej to zeby z dzieckiem bylo ok jak mam o nim nie myśleć jak siedzę sobie a ono mnie tu kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Przytyłam w sumie około 18 kg... Strasznie wyglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no.... aj to juz przytyłam 13 kg. 30 tc ale pewnie dobije do 20 bo tak czuje i z tego powodu jest mi smutno ze nie zrzuce tych kg po porodzie a co najgorsze to mam rozstepy i od poczatku ciazy sie smaruje dobrymi i drogimi kremami i nic !! jestem załamana juz napewno nie nałoze bikini ani stanika z dekoldem :( bo na piersiach tez mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Ja też nie chodzę do żadnej szkoły rodzenia. A tak poza tematem net mi muli i jestem "opóźniona" w dyskusji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem kazda z nas mysli o swoim bobasku ale ja bardziej mysle o porodzie niz o tym czy go wykarmie czy bedzie wiedziała co z nim robic po... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
rozstepy mi sie nie zrobiły - to jest moja druga ciąża przy pierwszej przytylam 20 kg 13 lat temu i tez mi sie rozstepy ni epojawily za to po ciązy schudlam do 49kg przy ostrej diecie - i teraz tez zamierzam po urodzeniu wziąć się za siebie porządnie i doprowadzic do jakiegos wygląu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Niestety zawsze miałam problemy z wagą... mogłam nic nie jeść a tyłam... niedużo co prawda, ale martwiłam się każdym kg... A teraz to może kilogramy mnie nie martwią, ale rozstępy tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak moge zapytac a czemu nie chodzicie ???? bo ja mam jutro pierwsze spotkanie i nie wiem jak to jest :) w takiej szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Nie chodziłam do szkoły rodzenia, bo miałam ciążę zagrożoną i dużo czasu leżałam w szpitalu, jakoś nie miałam potem nawet chęci chodzić na spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
nie zapisalam sie do szkoly rodzenia bo jakos mnie to nie przekonują ze mozna nauczyc się rodzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo
dołączam u mnie 34 tc i jeśli chodzi o mulenie i bycie śpiącą to posiadam :P co do kg to u mnie +3,5 kg :) ale ja ogólnie jestem przy kości , z resztą na początku ciąży spadłam z wagi w każdym bądź razie z dzidziulkiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
po drugie juz raz rodzilam i cos mniej więcej się orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niteczka jestesmy razem ja to dzis sie az po płakałam rano bo mam je na piersiach udach posladkach i zobaczyłąm ze zaczeły mi sie robic po bokach tzw boczkach :( i nie moge juz na siebie patrzec z tego powodu pocieszam sie ze bede miała za to synka i to dodaje mi otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacia86
Za chwile jade do szpitala na wywolanie porodu.. zaczal mi sie juz 42 tydzien ciazy i nic... wiec czeka mnie pewnie na wstepie kropluwka itp... boje sie strasznie, jestem teraz skupiona na porodzie... ogolnie to przez ciaze przytylam 16,5 kg. Przed ciaza wazylam 52 kg a teraz 68,5. Na szczescie nie mam rozstepow. Tylam stopniowo i do tego smarowalam sie odpowiednimi kremami, to pewnie dlatego. Aktualnie brzuch jest ogromny... pewnie to wody tyle waza.. ale mimo wszystko bede miala co zrzucac bo za 8 miesiecy mam wesele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
3,5 kg -marzenie zeby tylko tyle przytyc - niestety od poczatku ciązy mam straszny apetyt -mdlosci i wymiotów nie bylo u mnie zadnych . za to mam caly czas ochote na lody , czekoladki , nutelle , i chleb . a wy jakie macie dziewczyny smaki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co bedziecie miały ??? ja chłopca :) a powiedzcie mi czy wy miałyscie usg 3d badz 4d i ile płaciłyscie ???? i czy macie nagranie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Moje nogi to już są caaaaaaaaaaaałe fioletowe normalnie... Na piersiach mam ale niedużo, a na brzuchu tydzień temu mi się zrobiły tylko po lewej stronie :) Lekarz wykonujący usg mnie rozśmieszył dzisiaj. Ogląda, ogląda a w pewnym momencie okrzyk "O, jajka!" Do tej pory myślałam, że będzie dziewczynka, a teraz to już sama nie wiem :) Ważne, że zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
ja zrobilam w 25 tygodniu usg 4d mam film i zdjęcia - placilam 250zł wkrakowie ,będe miala córkę wymarzoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo
ja smaków jako takich nie mam no może 2 razy na wodę po ogórkach :D ale ja się najadłam tego wszystkiego przed ciążą :D:D:D za to w ciąży strasznie polubiłam słone ....... a co do kg wątpię że chciałabyś ważyć ok. 90 kg :-/ więc nie ma czego zazdrościć ....chociaż tyle żę wysoka jestem , zawsze byłam duża i miałam problemy z kg ale to też przez moje hormony :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja jestem w 18 tygodniu i przytyłam jakieś 3,5 kg, czuję się ogólnie dobrze tylko zaczyna mi doskwierać kręgosłup (spać nie daje)... Pozdrawiam i trzymam kciuki za rodzące!!! Niteeeeczka, Nacia trzymajcie się!!! Lekkich porodów i zdrowych, uśmiechniętych bobasków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
noi to badanie jest bardzo dokladne mam wydruk caly z przebiegu badania - czy nie ma zadnych wad itd.... np rozczep podniebienia itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo
a u mnie będzie niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem ze na poczatku ciazy wymiotowałam przez jakies 2 mis a potem było juz oki zachcianek nie mam jakis specialnych ja powiem szczeze ze duzo rzeczy nie jadłam przed ciaza nie lubiałam np. tataru jakiegos boczku karkówki itd i w czasie ciazy tez tego nie jadłam jem tak jak przed ciaza czasami to mam ochote na cos słodkiego a nastepnego dnia na cos kwasniego i juz >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteeeeczka
Dzięki Fantasia :) Dziewczynki ja uciekam, boli mnie całe podbrzusze i nie mogę już usiedzieć... Skurcze są nieregularne, więc to chyba jeszcze nie to :( Miłej dyskusji i sympatycznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×