Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adhfhdf

Badanie ginekologiczne a podniecenie

Polecane posty

Gość gość
moim dr jest facet, zawsze po badaniu jestem pobudzona-chyba sie w nim zakochałam... badanie nie jest nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie zgadzam się jako kobieta, że badanie nie jest przyjemne, ale mnie też ogarnia czasami podniecenie. Zdecydowanie po licznych doświadczeniach lekarskich, wolę panów lekarzy niż panie, są lepsi, przykro mi i bardziej się angażują w proces leczenia. A do zazdrosnych panów, czy my jesteśmy gęsi domowe, a wy w tym czasie będziecie się oglądali za innymi seksownymi laskami na ulicy ...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zupełnie normalne, ja czesto o tym mysle, jestem dziewica, ale takie badanie jest b.podniecajace... na pewno nie bolesne bynajmniej nie dla mnie, a jeszcze moj doktorek taki fajny, przystojny i męski.... on nie ma nic przeciwko lepiej mu idzie badanie gdy jestem rozluźniona i zrelaksowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szczerze, to ..... badanie jest mało sympatyczne, do tego człowiek denerwuje się co powie lekarz ..... noo .... trudna sprawa. Ale .... no właśnie .... reszta może nawet i miła ..... może nawet i bardzo ... Mówiąc szczerze lubię to uczucie, kiedy muszę się rozebrać i wiem że na to wszyscy czekają. Zawsze przed pójściem myślę o tym i że mnie będą nago oglądać ..... to fajne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zboczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mnie podnieca badanie ginekologiczne , chodze do ginekologa przystojny jest , lubie rozkladac szeroko nogi na fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zaraz zboczona .... a może normalna, kobieca ...... to jest coś intymnego ..... w sumie jak subtelne, to ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też podnieca badanie !!! A jeszcze do niedawna było to dla mnie bardzo krępujące i w ogóle bałam się chodzić. Teraz mogła bym chodzić co miesiąc do mojego gina. Jest on bardzo sympatyczny , żartobliwy, ma świetne poczucie humoru i przede wszystkim jest bardzo delikatny . Czasem mam ochotę aby podczas badania zrobił mi dobrze . ... Jak wracam do domu po badaniu to jestem taka podniecona ze mam ochotę na sex ... hi hi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze u ginekologa po wywiadzie - przygotowując się do badania - od razu rozbieram się całkowicie do naga /mimo,że mam bardzo duży i ciężki biust/. Przecież tak naprawdę idę do niego aby mnie całą dokładnie zbadał i co za różnica? skoro po badaniu całego narządu rodnego bardzo dokładnie będzie badał moje obie piersi /zawsze bada długo i szczegółowo na stojąco i leżąco/. Stąd moim zdaniem zupełna nagość u ginekologa jest całkowicie normalna i uzasadniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Takie glupawe pomysly rodzia sie w glowach uposledzonych umyslowo nastolatkow. Dla kobiet badanie u gina to przykry obowiazek, tak jak badanie prostaty dla normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłem na badaniu prostaty, badała mnie lekarka, taka całkiem fajna 50-tka, - ja 37, już jak ogladała mi jądra i peniska to byłem mocno podniecony, potem musiałem wypiąć się do niej pupą na leżance, opierając łokcie i zadzierając mocno tyłek, (jak kobieta na pieska), włozyła mi palce w o***t i długo oglądała wnętrze każąc mi wypychac zwieracze, (na szczeście dobrze sie tam umyłem i wypłukałem przed wizytą) obiema dłońmi rozciagała mi o***t, latarke miała na czole, musneła mnie wtedy po wędzidełku no i poleciałem ! nawet nie wyjęła palców ze mnie jak miałem ejakulację, potem podała mi chusteczki i powiedziała, że czasem się to zdarza jak facet pościł pare dni przed wizytą, i nie prowadzi regularnego współzycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrysk u mężczyzny podczas badania prostaty to jakaś niezdrowa fantazja, natomiast bardzo często badaniu takiemu towarzyszy wzwód, co jest akurat reakcją fizjologiczną na stymulację stercza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,10 Obrzydliwy jestes zeby sie zlac podczas badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściasta pacjentka
...mnie podczas wizyty u mojego ginekologa /przystojny lekarz ok. 40-stki/ najbardziej lubię, gdy zawsze bada mi piersi. Mam bardzo duży biust, choć figurę mam raczej szczupłą. Piersi zawsze mam bardzo wrażliwe na wszelki dotyk zwłaszcza obszar otoczek sutkowych /mam akurat bardzo szerokie średnica 7 cm/. W dodatku podczas badania brodawki od razu same reagują i robią się grube i mocno wystające z otoczki. Mój gin jest bardzo dokładny a samo badanie moich piersi trwa około 15 minut. Może i długo, lecz wychodzę od niego z pełnym przekonaniem, że zostałam bardzo dokladnie zbadana pod kątem ginekologicznym. Życzę wszystkim z Was takich porządnych i solidnych lekarzy z prawdziwego powołania do wykonywania swojego zawodu. Mam 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy piz.a tez ci w czasie badania otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izx
Tyle się mówi o pedofilii wszędzie a o ginekologach nic ,według mnie to zwykli pedofile pod przykrywką dyplomu od dziecka jest nam wmawiane że to taki sam lekarz jak stomatolog i namawiane jesteśmy żeby koniecznie przed pierwszym stosunkiem udać sie do pana doktora żeby sprawdził czy wszystko jest w porządku tam, jak nic nie boli to po co? Dlaczego pierwszy kontakt intymny ma być z nim akurat. Dlaczego tak namawia? Wmawiają nam że to taki sam lekarz jak stomatolog czyli tez bada swoja mamę , siostrę ,ciocię czy nastoletnią córkę ?Jak tak to trochę dziwne a jak nie, to dlaczego? przecież to taki sam lekarz jak stomatolog, stomatolog przecież bada wszystkich w swojej rodzinie. Zamykają sie z nastolatką (która nigdy nie miała kontaktów z mężczyznami) sam na sam w gabinecie każą zdjąć majteczki rozłożyć nogi i wkładają tam palce nie pytając o nic, tyko od razu na fotel , (nie wymyśliłam tego bo mówię to z własnego doświadczenia i wiem że nie byłam jedyną ofiarą takiego zachowania, jest takich przypadków na pewno wiele). Przestraszona dziewczynka robi co jej każe bo wmówili nam ze to normalne a z mamą nie chcą iść dziewczynki bo to dla większości dziewczynek krepujący temat żeby z mamą o tym mówić i oni doskonale wiedzą o tym, z resztą matki tak samo od dziecka są ogłupiane ze to normalne, chodzą tam zawstydzone zażenowane często czują się poniżone i upokorzone po badaniu, ale nie ma nigdzie Pani doktor a np. muszą szybko iść to chodzą, mało jest kobiet które wpadły na to że to chore i że to podstęp ,jak ktoś inny by tak zrobił z nastolatką to by go zamknęli i dlaczego tak trudno znaleźć Panią doktor? podobno maja problem kobiety żeby się dostać na ten kierunek, kobieta jak widzi dziewczynkę 15 letnią zdejmująca majteczki nie pomyśli o niczym raczej bo kobiety to matki, pewnie tez maja córki i nie słyszy się często o kobietach pedofilach kobiety też nie chodzą do agencji towarzyskich popatrzeć na nastoletnie dziewczyny i dlaczego wybrał ten kierunek? nikt go nie zmusił ani nie wylosował tego kierunku czyli planował to latami jak seryjny gwałciciel nie taki co raz mu się zdarzyło po alkoholu i żałuje tego co zrobił. Poza tym jak ktoś kto nawet nie miał okresu może się wymądrzać i prowadzić ciąże jak nigdy się nie dowiedział jak to jest, to tak jak by kobieta wiedziała jak bolą jądra i jak to jest mieć wzwód bo przeczytała w podręczniku. Według mnie to jest pedofilska klika która nie chce kobiet w swoim gronie żeby nie wiedziały za dużo o tym procederze i dla mnie to nie pan i nie doktor bo pan to facet i spełnia swoje fantazje w agencji towarzyskiej a nie nakłania nastolatki do zdejmowania majteczek a nazywając ich doktorami obrażamy prawdziwych lekarzy takich jak np. Pan Religa który chciał pomagać naprawdę a nie spełniać swoje chore zapędy bo tak to wygada niestety .Często kobiety nie badają się bo nie chcą rozkładać nóg przed jakimś dziadem albo gnojkiem ledwo po studiach a Panią doktor trudno znaleźć i nie maja często czasu szukać ,to wtedy zaczyna się obrażanie ze strony rzekomych doktorów że są głupie ze nie dbają o zdrowie, ciemne i zacofane a przecież to jej zdrowie i jej sprawa skąd taka złość i wyzwiska? Zazwyczaj jest tak że jak wykolejeniec nie może dopiąć swego to wpada w złość ,co tak bardzo im zależy nagle na zdrowiu obcej kobiety żeby aż ją obrażać, trochę to dziwne. Dlaczego na ich stronach zawsze trzeba się logować i podawać mail i jest napisane że wszystkie obraźliwe wpisy i ataki będą kasowane automatycznie przecież to ''zwykły'' lekarz po co atakować stomatologa np? mogę tylko napisać że jestem niezadowolona z usługi ale od razu atakować hm.. dziwne o co im chodzi z tym atakowaniem i dlaczego się tak kryjesz? skoro uważasz się za zwykłego lekarza i teksty typu nikt jej nie kazał iść do mnie to też tłumaczenie się przez tych zwyrodnialców, no nie zmusiła ale nawet w szkołach są roznoszone ulotki żeby badały się nastoletnie dziewczynki czyli jesteśmy namawiane przez nich, a dziecko łatwo zmanipulować i przestraszyć ze jest chore a dotykanie tych miejsc wkładanie tam palców czy czegokolwiek przez ''mężczyznę' 'w tym przypadku pedofila legalnego, to gwałt bo czy na siłę, czy przy pomocy zmanipulowania dziecka, to tak samo gwałt bo dziecko nie wie jeszcze do końca o co chodzi, łatwo je nastraszyć że jest chore .Dlaczego są osobne toalety dla kobiet i mężczyzn, przecież są kabiny oddzielone nikt nikogo nie ogląda a jednak oddzielne są ,dlaczego na imprezach masowych ochrona sprawdzająca ludzi jest podzielona na kobiety które sprawdzają kobiety i na mężczyzn którzy sprawdzają mężczyzn przecież to też tylko ochroniarz przy przeszukiwaniu kobiety nie myśli o niczym jako mężczyzna a jednak jest podział na dwie grupy nie dziwne? W żadnej innej dziedzinie to nie przechodzi tylko z pedofilami legalnymi przeszło, ochroniarz w miejscu publicznym przy tylu osobach przecież nie zdejmie nikomu majtek bo to tylko sprawdzenie czy nie masz czegoś przy sobie a jednak mu nie wolno sprawdzić kobiety bo jest mężczyzną, ten proceder można by zakończyć tylko nikt z tym nic nie robi w Anglii kończy się już powoli, to jest kraj bardziej rozwinięty nie ciemnota jak tu i tam kobiety po prostu zaczynają myśleć i nie chodzą do pedofilów czyli jest coraz mniej zgłaszających się na ten kierunek pedofilów bo kończy się interes i wmawianie że facet jest lepszym lekarzem to nie w tej dziedzinie, to nie tak skomplikowany organ lub narząd jak serce czy oko, tak że kobiety świetnie sobie radzą , rozumieją pacjentkę lepiej a kobieta kobiecie powie więcej o objawach i Pani lepiej zrozumie o co chodzi bo sama ma podobne dolegliwości związane z tym miejscem , a pedofilowi często się krepuje powiedzieć wszystko i to nie wychodzi jej na zdrowie i teksty ogłupionych bab że ''pan doktor'' jest miły i rozładowuje atmosferę żartem jest delikatny i tak dalej to kolejny ich trik, być miłym dla kobiety i żartować to można w knajpie przy drinku bo to ociera się o flirt a w tym przypadku chodzi tylko o badanie nie o pogawędkę i żarciki, lekarz ma być po prostu grzeczny i szanować pacjenta, ciekawe czy Pan albo Pani urolog tak rozmawiają z mężczyznami pacjentami, po za tym dla myślących kobiet nie ma nic bardziej uwłaczającego i poniżającego jak to ze dotyka ich najbardziej intymne miejsca jakiś dziad albo gnojek ale np. muszą pójść i potem to odchorowują psychicznie często nie rozmawiają ze swoimi partnerami o tych sprawach i nieuświadomione pójdą , a gdy partner się o tym dowie ma problem z dotykaniem swojej kobiety, czyli przez ich chore zapędy niszczą relacje w związkach a może i związki czasami i mówienie że to facet ma problem to kolejna ich zagrywka bo tak jest w naturze że mężczyzna nie chce żeby jego kobieta była dotykana przez innego ''mężczyznę''w tym przypadku pedofila, tak jak w świecie zwierząt, samce nie pozwalają zbliżać się do swoich samic innym samcom, chociaż w przypadku pedofilów to trudno to coś nazwać samcem a co dopiero w najintymniejszych miejscach dotykać , kobieta lekarz to coś innego nie czerpie z tego przyjemności i nie pomyśli o niczym bo ma to samo i przede wszystkim kobiety to matki nie zdążają się przypadki molestowania kobiety przez kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA się nie badam, bo NIENAWIDZĘ żadnych badań i pierdolę je! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nawidze wizyt u ginekologa. Bylam niedawno na NFZ i badal mnie i bral cytologie ginekolog mezczyzna. Bylam tak zdenerwowana ze zaraz jak wrocilam do domu umylam sie i zaczelam sie tulic do meza. Wzielam penisa do buzi, maz potem piescil mi palcami i jezykiem cipke az wkoncu bylam szczesliwa bo maz spuscil sie we mnie . Moj kochany maz byl moj a ja go kocham od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka cnotka co nie próbuje smaku innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham meza od lat ale na NFZ jest gin facet. To stresujace. Bylam niedawno i jak wrocilam do domu to chcialam seksu .Takiego jak zawsze . Maz piescil mi srom i lechtaczke jezykiem a ja ssalam jego peniska. Potem mnie wsadzil go w pipke i doszedl do finalu. Nienawidze tych badan. Maz to jestvten co mu moge pokazywac wszystko bez skrepowania. Cycuszki tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kobiety pokazuja swoje imtymne rzeczy wszystkim/patrz plaża/.Nie mają co ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na wakacje z mezem i dziecmi jezdze tu: www.valalta.hr i co jestem zboczona? to miejsce stworzone dla rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie badanie nie nalezy do przyjemnych i chodzimy tam za 'kare'. ale nie wiedzac czemu bylam pare razy u gina mezczyzny i jakos ta wizyta przebiegala co najmniej dziwnie. czulam jakis taki dziwny dreszcz emocji i nie moglem sie doczekac kiedy bede na tym fotelu i kiedy bede 'zbadana'. nie wiem czy bylo cos nie tak z tym lekarzem czy to tylko ze mna. Doroslej, mezatce z dziecmi nie przystoja takie mysli ale mialam kilka takich 'dziwnych' wizyt. Oczywiscie nigdy nikomu sie do tego nie przyznalam (szczegolnie mezowi ktory nawet nie wie, ze moim lekarzem jest facet) ale zle sie z tym czulam juz po wizycie. Moje kolezanki z pracy tez czasami zartuja na temat wizyt u facetow wiec odnosze wrazenie, ze nie jest to takie odosobnione uczucie (podniecenie u lekarza). moja siostra to nawet sie z tym nie kryje i zawsze mowi, ze taka wizyta ja po prostu 'jara'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zazenowana . Nie lubie tych wizyt. Jak wracam do domu to ssevk***ska meza, maz lize cipke i wchodzi we mnie. Kocham meza a cipcia jestbtylko jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rutynowo chodze na/NFZ i jest facet. Po powrocie do domu tulecsie do meza. Maz piesci mi lechtaczkevjezykiem a ja jego penisa ustami. Mam ogromna potrzebe aby maz trysnalvw c**eczke. Kocham meza a maz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solejukowa
Przy badaniu wieje mi czy to lekarz w kiecce czy w gaciach. Kocham meza i naleze do niego. Do faceta ide bo jest na NFZ i mam wizyte tam gdzie rzad PIS czyki w 4 literach, Wracam do domu cipke caluje mi maz, dotyka, piuesci . Panialo Wikowyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Odruchowe reakcje podniecenia zawsze mogą się zdarzyć, nie jest to zależne od naszej woli (tak u mężczyzn, jak i u kobiet).Nie bez powodu istnieje cały dział filmów dla dorosłych z lekarzami i pielęgniarkami.Nie trzeba mieć poczucia winy, jeśli coś takiego przypadkiem odczujemy.Obie strony jednak, i lekarz i pacjentka, powinny trzymać swoje reakcje na wodzy.To nie po to idzie się do lekarza.A jeśli kogoś podniecają medyczne akcesoria zawsze może coś takiego przeżyć z partnerem/partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz pocierając po ci/pie podnieca i lepij sie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie rozumiem twoich chorych fantazji.Chyba że masz 15 lat i wyobrażasz sobie Bóg wie co.:P U dentysty też się podniecasz? Wierz mi, że wizyta u ginekologa to prawie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kiedyś u ginekologa jak miałam jakies naście lat, facet miał ok. 50 i powiedziałam nigdy więcej, wstydziłam sie i potem chodziłam już tylko do kobiet. ale ostatnio tak się akurat złożyło, że zbadał mnie ginekolog mężczyzna, na pocżatku jak zobaczyłam, że to facet to mnie cofnęło, ale nie miałam już wyjścia. Potem jak już leżałam na fotelu z nogami rozłożonymi, on podszedł i przed włożeniem palców do mojej cipki, tak jakoś fajnie rozychylił mi płatki, powiem wam, że mi się to spodobało, a trwało to jakieś sekundy. Potem wział mnie na dopochwowe usg i strasznie długo mnie trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×