Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truten posylwestrowy

pytanie do singli i singielek . ile wydajecie miesiecznie

Polecane posty

samej za 1200?ja nie widze problemu ja tez jestem sama i mam jeszcze syna i 3 pokojowe mieszkanie na utrzymaniu i srednio ok 1200zł dochodu no i potrafie nawet z tego cos odłozyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no właśnie jak
ja mam 1400 i nie ma szans żeby samej się utrzymać :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:45 [zgłoś do usunięcia] CASIA34 samej za 1200?ja nie widze problemu ja tez jestem sama i mam jeszcze syna i 3 pokojowe mieszkanie na utrzymaniu i srednio ok 1200zł dochodu no i potrafie nawet z tego cos odłozyc NIE WIERZĘ!nie ma takiej możliwości --ja mam prawie 3000 ,owszem coś tam odkładam,ale bajkowo nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ktoś z Was mi powie
Ja też nie wierzę, chyba że za czynsz i opłaty płacisz 200 zł.. pomagają ci rodzice, albo jakieś organizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SAMI no ale tak niestety jest moj dochod to ok 800zł +400 alimenty fakt czasem jest ciezko ale radze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemożliwe ile płacisz za mieszkanie,prąd gaz --a dziecko?toż to ciągłe wydatki jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYNSZ MAM 250ZL ENERGIA 150 I GAZ 120 +60 ZA TELEFON WIEC TO JAKIES 580 CZYLI POLOWA TEGO CO MAM A Z RESZTA MUSZE SOBIE RADZIC I NIKT MI NIE POMAGA MAMA NIE ZYJE A TATO SAM MA 900 ZL EMERYTURY :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ktoś z Was mi powie
No to szacun Kobieto. Podziwiam że można sobie dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
Nie mam pojęcia, ale za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu zyje oszczednie,zakupy robie w duzych marketach wiec jest tansze co prawda na kosmetyczki czy fryzjerki juz mnie nie stac :-( a co do opieki to niestety oni pomagaja ale jak dochod nie przekracza 350zl na osobe a u mnie przekracza :-( no i mieszkam w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ktoś z Was mi powie
650 czynszu to strasznie dużo. Mogę wiedzieć w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnym
jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksusowo żyjecie
widzę, zę tu niektórzy single wydają na zycie kwoty za jakie żyje niejedna 4 osobowa rodzina. a mówią że w Polsce kryzys:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie się troche zawstydziłam ,bo czasem mi braknie i się pożyczam :O a Ty masz tak mało i dajesz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMI dziekuje ale nie ty jedna dziwisz sie jak ja to robie?sama nie wiem....kolezanki maja mezow i rodzicow i zarabiaja niezle a mimo to wiecznie im brakuje wydaje mi sie ze im wiecej ktos ma tym wiecej wydaje a ja wiem ze mam tyle i tyle i tylko tyle moge wydac wiec sie staram.dodamze duzo rzeczy w kuchni potrafie zrobic jak to sie mowi z niczego wiec tu tez sie oszczedza.normalnie czynsz mam 340zl ale tu mam akurat dofinansowanie z urzedu dlatego place mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ktoś z Was mi powie
Poznań, masakra z tym czynszem. Ja widzę że w Polsce są ogromne dysproporcje w zarobkach, w cenach mieszkań. Jaki waszym zdaniem region Polski jest najkorzystniejszy do życia? Tylko nie piszcie zarabiać w Warszawie a mieszkać w Pcimiu Dolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez singielkaaaa
wydaje srednio 3000 na miesiac, i jeszcze nic nie odlozylam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za cisze ale mialam problem z kafeteria nie chciała sie stronka otwierac mieszkam w Świdnicy NIEDALEKO WROCŁAWIA...NO I DO .SAMI a to dlatego ze zapewne nie masz jeszcze dziecka wiec nie musisz troszczyc sie o nie ale zapewniam cie ze troche sie zmienisz jak dzieciak przyjdzie na swiat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami ma dziecko i to juz dosc
podrosłe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×