Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marti113

Który bank polecacie? - konto dla młodych.

Polecane posty

Witajcie. Jestem osobą młodą i chciałam założyć sobie konto studenckie. W jakim banku znajdę najlepsze oferty dla siebie? Proszę o pomoc, gdyż ze stron internetowych banków albo mało mogę się dowiedzieć albo niewiele rozumiem... eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci Bank Zachodni. Prowadzenie konta za darmo do 30 roku życia. Korzystanie z konta internetowego też bezpłatne i tanie przelewy. 5 gratis, a każdy następny 50gr. Polecam. Sama korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzik-jest
Zachodni lub mbank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaha hahahahahhaha
tylko ING. konto direct. wszystkie operacje za darmo, 0 zl za prowadzenie konta, powiadomienia smsem itd itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola
ja polecam ING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfghfg
tylko mBank :) dla studenta ideał.. w zasadzie to za żadną z podstawowych usług nie płacisz ani grosza ;) poczytaj na ich stronie.. mają też porównywarkę ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sygma Bank :D (żartuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllllllllllaa
a ja polecam alior bank, rachunek z lokaqtą nocną. wszystkie transakcje internetowe darmowe, wypłaty z wszystkich bankomatów w polsce i na świecie tez darmowe;] minus tego ze za prowadzenie karty placi sie od marca 5 zl i to tyle oplat, ale w zamian tego otrzymujemy pakiet ubezpieczenia za free jezeli to jest nasz głowny bank. jestem studentka i zdecydowanie polecam. 5 zl miesiecznoie to nie majątek ale komfort jest mega;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfghfg
w mBanku ubezpieczenie karty można wykupić i kosztuję NA PEWNO mniej niż 5 zł :) do tego można założyć korzystne 'pod'konto' na którym pieniążki sobie pracują :P:P ja już lecę ale zajrzyj na porównywarkę którą Ci podrzuciłam jest całkiem wygodna do porównnia ofert w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc, ale zależy mi aby rzeczywiście było jak najmniej opłat za prowadzenie konta, za kartę, za wypłaty z innych niż tego banku bankomatów (i oczywiście, żeby bankomaty były rzeczywiście dostępne) i co najważniejsze, abym nie musiała płacić za przelewy (dużo kupuję na Allegro ;p). No i oczywiście preferuję obsługę konta internetowo. Znajomy mówił mi coś o Skoku - słyszeliście o ofercie tego banku? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym przeniesc swój rachunek gdzieś gdzie na prawde bede miala tanio, ale tanio nie tylko na poczatku prowadzenia rachunku. Co polecacie? Nie mam rozeznania w obecnych ofertach ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej autorze szkoda mi ciebie
BPH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej autorze szkoda mi ciebie
ten nick nie tyczy sie Ciebie oczywiscei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfsd
wbk jest fajny. konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfsd
aaale fajnie, obcięło mi 90% wiadomości. dzięki, niedorobieni informatycy kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaa444
Ja mam w PKO BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze w Aliorze, ale za kretactwo pod tytulem - tylko przez rok opłata za kartę 3 zł, a potem to już 5 - wczoraj otworzyłam konto w Deutsche Banku - to, z czego korzystałam w Aliorze mam zupełnie za free jeszcze tylko wizyta zamykająca współpracę z Aliorem czeka mnie we czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatycy kafe
Panno dsdfsd, proszę ważyć na swe słowa. System kafeterii jest uznany przez wielu i ceniony przez jeszcze większą rzeszę zadowolonych użytkowników oraz ich podszywów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście to jest kasa oszczędnościowo-kredytowa. Ty czym to się różni od zwykłego banku? Tylko tymi kredytami? Co mi ten SKOK oferuje jako studentce chcącej założyć konto? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana44
SKOKi są spółdzielniami finansowymi należącymi do swoich członków , możesz oszczędzać i pożyczać przy czym mieć ROR na korzystnych warunkach, jak chcesz się przenieść to warto zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda prowadzenie przez nich takiego rachunku? Jak już pisałam zależy mi na minimalnych kosztach operacyjnych, tj. najlepiej braku opłat za prowadzenie, za wypłaty, za przelewy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom opłat jest porównywalny jak w innych bankach. Najlepiej sprawdź na stronie. W dziedzinie kont internetowych oferuje prowadzenie konta bez opłat. To jest podobnie jak u konkurencji, tylko że ma nad nią (szczególnie nad liderem rynku) przewagę - posiada dużą liczbę fizycznych punktów w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co Ci punkt fizyczny? bo bankomatów nie ma? bo nie możesz nic przez net zrobić sam? dzisiaj byłam w Aliorze, zamknęłam stare konto wkurzyłam sie, bo kazali mi przyjśc jeszcze raz, odebrać odsetki z lokaty nocnej, bo muszą oddać przed ostatecznym zamknięciem, a rozliczenie jest miesięczne - u mnie to by wyszło jakies 3 grosze dopiero na poleceniu (papierowym) zamkniecia konta sama zauważyłam, ze jest możliwośc przelania tej "kasy" na inne konto, które podałam i tylko dzięki własnej spostrzegawczości nie będę musiała drugi raz do nich się fatygować 2 osoby mnie obsługiwały i żadna mi o tym nie powiedziała, chociaż wyraźnie upierałam sie przy załatwieniu sprawy od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeneralFuneral
W Skokach tez faktycznie mozna zalozyc ROR i konto dla mlodych ktore moze jest w wielu kwestiach rownolegle do tych w bankach. Maja dobre oprocentowanie, i znikome platnosci z tego co widac , podpytaj sie znajomych o wiecej szczegolow bo to moze byc dobra opcja dla studentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomych mówisz? tylko oni również niewiele słyszeli o tym SKOKu, bo większość z nich ma konta w PKO czy WBK... I właśnie wydaje mi się to trochę podejrzane, że tak mało osób wie o ofertach SKOKu, które tutaj tak zachwalacie. Czy to jest jakaś nowość na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Panów z Mbanku - akurat internetowy skok ma nad kontami int. w mbanku jedną przewagę - ma masę fizycznych punktów, w którym możesz bez problemu WPŁACIĆ pieniądze. Wszystko jest pięknie w mbanku do momentu gdy musisz sobie wpłacić gotówkę z ręki na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście może być problem wtedy, ale mnie mBank i tak nie interesuje, bo w mojej miejscowości i tak nie ma żadnej "placówki" tego banku, a do Wawy żeby coś załatwić nie mam zamiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×