Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marti113

Który bank polecacie? - konto dla młodych.

Polecane posty

Ja miałem już w życiu ING śląski, bzwbk, inteligo, mbank. Został mbank, choć nie mogę narzekać na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
został, bo oferuje dużo darmowych funkcji. Przypałem jest jednak wpłata w mbanku. Mało wpłatomatów i jak są to zepsute. Jak kiedyś będziesz miał taką sytuację jak je, to zrozumiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie trochę o bankach i chyba najciekawszą i najtańszą ofertę ma Alior i ten skok, ale to nie bank i ja nadal się tego obawiam. Ale podobno jeśli nie zaryzykuję to się nie dowiem ;p Aha, i może wy mi powiedzcie czemu wszędzie są te opłaty za kartę, przecież to tylko kawałeczek plastiku...? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast ryzykować - poszperaj w necie, przejdź się do punktu lub najszybciej - zadzwoń na infolinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tylko numer na infolinię opolską. Czy normalnie mogę tam zadzwonić i odpowiedzą tak samo na wszelkie podstawowe pytania? Mam nadzieję, że oferta się różnić nie bd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic nie szkodzi, że na opolską. Tam też Ci opowiedzą o ofercie, która między skokami nie różni się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana44
Alior ma korzystną ofertę nie powiem, ale jak jest w rzeczywistości to trudno powiedzieć, nie mam tam konta, ale słyszałam, że np jeśli chodzi lokaty to w skoku są na korzystniejszych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwa częśc wiadomości - zachwalałam w niej konto w bzwbk :) drugi raz pisać nie bedę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffffffddddd
szczera odpowiedz: zaden!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jeszcze raz powtórzę - dopasuj konto do swoich indywidualnych oczekiwań, zachowań, przychodów, kosztów. Zwróć uwagę na dostępność bankomatów i oferowane opcje - np usługę cash back. Tak naprawdę to sama wiesz który bank jest dla Ciebie najlepszy, bo inni mają inne preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef ze wsi
ja mam konto w banku pocztowym nestor i na razie nie mam powodów do narzekania, konto jest za darmo, płci się tylko 4 zł za kartę, z karty zawsze mozna zrezygnować :) NIEPOLECAM Banku BPH i PKO SA, są to banki, które okradają klientów w białych rękawiczkach, mnóstwo mają opłat ukrytych, o których klient dowiaduje się w trakcie funkcjonowania kąta, jednym słowem złodziejskie banki, za konta też sobie każą słono płcić, a po co skoro można mieć to za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik_meritum
Witam, Zachęcam do zapoznania się z ofertą Konta Celowego w ramach Konta Zarabiającego Meritum Banku. Otwarcie i prowadzenie Konta Celowego jest bezpłatne. Jego zaletą jest elastyczne oszczędzanie; możesz dopłacać do niego środki oraz dokonywać wypłat (przelewów) w dowolnym momencie w kanale internetowym i telefonicznym (pierwszy i drugi przelew w miesiącu kalendarzowym jest bezpłatny, kolejne przelewy w miesiącu kalendarzowym kosztują 10 zł). Pozdrawiam, eRzecznik Meritum Bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konto banowe polecam
Zaproszam na strone: http://stiveq.systempartnerski.pl/konta_osobi ste.html otwierając konto np w mBanku płacimy 60 zł za podpisanie umowy i możliwy jest wniosek wspólny. Za każde otwarte konto płacimy 50 zł za mBank 60 zł (aktualne promocja) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mBank. Sam od dawna korzystam z konta. Założyłem na początku konto dla niepełnoletnich, a obecnie posiadam konto dla młodych. Nie przydarzyło mi się jeszcze nic czego bym żałował. Bardzo opłacalne warunki. Za prowadzenie karty obecnie jest 0 zł trzeba tylko dokonać 4 transakcji kartą w miesiącu (kwota nie jest ograniczona). Bank internetowy, a więc niezwykle szybki. Wpłaty i wypłaty nie tylko w bankomatach mBanku, ale także bez prowizji w większości bankomatów na mieście. Dodatkowo system mokazji, z których korzystam strasznie często. Nie widziałem nic opłacalniejszego. Obsługa strasznie szybka, aktualizuje podpis w placówce i po 30 minutach jest on już przypisany do konta. Konto bezproblemowe. Polecam każdemu: https://www.polecambank.pl/linki/konta-ekonto/fbe21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przeglądając banki w celu założenia konta dla młodych ( w moim przypadku dla siostry 20at) najkorzystniejszym i najbardziej godnym polecenia staje się mbank. W tej chwili maja praktycznie do 23 roku życia zero zobowiązań a to interesuje nas najbardziej. Nie płacimy za wypłaty z konta ani za jego prowadzenie. Co najlepsze dopiero po przekroczeniu 24 roku życia obowiązuje nas 5 krotne zapłacenie w ciągu miesiąca kartą by konto było prowadzone znów darmowo. Według mnie jedno z godnych polecenia kont dla młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przeglądając banki w celu założenia konta dla młodych ( w moim przypadku dla siostry 20at) najkorzystniejszym i najbardziej godnym polecenia staje się mbank. W tej chwili maja praktycznie do 23 roku życia zero zobowiązań a to interesuje nas najbardziej. Nie płacimy za wypłaty z konta ani za jego prowadzenie. Co najlepsze dopiero po przekroczeniu 24 roku życia obowiązuje nas 5 krotne zapłacenie w ciągu miesiąca kartą by konto było prowadzone znów darmowo. Według mnie jedno z godnych polecenia kont dla młodych. http://e-m2m.pl/5ac2a3f31affe ink do założenia konta ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja polecam konto w PKO. Trzeba w ciągu miesiaca płacić kartą za 300 zł i konto będzie darmowe :). Ale nawet jak nie masz takich wydatków zeby co miesiac płacic 300 zł to i tak PKO ma super aplikacje. Wniosek składałam przez interent na tej stronie. to strona PKO

http://syl2wia.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=970&idDistributor=339997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie macie konta to polecam w Getin Bank, naprawdę wygodnie się korzysta i prosto zakłada, teraz mają fajną promocję Konto Proste Zasady, chyba do końca czerwca.

Edytowano przez Maminka79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 01:40, marti113 napisał:

No to rzeczywiście może być problem wtedy, ale mnie mBank i tak nie interesuje, bo w mojej miejscowości i tak nie ma żadnej "placówki" tego banku, a do Wawy żeby coś załatwić nie mam zamiaru...

a po co ci kontakt z placówką, wszystko dziś się załatwia on line albo przez tel

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, doris9 napisał:

Jakie konto polecacie?

większość kont i tak jest darmowych więc warto poszukać takiego który ma fajne dodatki jak jakiś hajs za otwarcie i spełnienie dodatkowych warunków lub coś podobnego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2022 o 14:19, mannex napisał:

a po co ci kontakt z placówką, wszystko dziś się załatwia on line albo przez tel

 

To prawda, można kurierem ogarnąć umowę na przykład

Dnia 11.12.2022 o 18:05, elfik10 napisał:

większość kont i tak jest darmowych więc warto poszukać takiego który ma fajne dodatki jak jakiś hajs za otwarcie i spełnienie dodatkowych warunków lub coś podobnego

 

I tyle? Nie warto patrzeć na nic innego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, doris9 napisał:

To prawda, można kurierem ogarnąć umowę na przykład

nawet online można podpisać umowę teraz to nic trudnego 🙂

11 godzin temu, doris9 napisał:

 

I tyle? Nie warto patrzeć na nic innego? 

no wszystko zależy też na czym Tobie zależy np czy można wypłacać pieniądze z innych bankomatów czy jakieś inne potrzeby jak płatność za granicą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, elfik10 napisał:

nawet online można podpisać umowę teraz to nic trudnego 🙂

No tak, technologia poszła do przodu 😛 

23 godziny temu, elfik10 napisał:

no wszystko zależy też na czym Tobie zależy np czy można wypłacać pieniądze z innych bankomatów czy jakieś inne potrzeby jak płatność za granicą 

Na tym akurat nie, bo nie wyjeżdzam raczej, ale np. żeby apka była sprawna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×