Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikkol

Sex ze starszym o 20 lat mężczyzną

Polecane posty

Od kilku miesięcy spotykam się ze starszym o 20 lat mężczyzną, którego poznałam podczas stażu. Na początku nie zwracałam na niego zbytnio uwagi bo liczyla się dla mnie praca, ale z czasem zaczęliśmy ze sobą rozmawiac, żartowac i tak jakoś wyszło, że zaczęliśmy się spotykac po pracy. W sumie bardzo mi się to spodobalo bo nagle pojawił sie on- przystojny, budzący respekt i szacunek, facet z którym liczą się inni i który zwrócił na mnie uwgę. Kilka miesięcy temu powiedziałam mu, że nie ma co liczyc na sex ze mną, bo mam na to czas (jestem dziewcą), w sumie sądziłam, że po tej deklaracji zerwie ze mną kontakty i sprawa sama się rozwiąże, ale on dalej dzwoni i nadal się spotykamy kiedy jestem w moim rodzinnym mieście (jestem na studiach 400km od domu). On mi się bardzo podoba, zastanawiam się nawet nad współzyciem z nim, ale on ma żonę, dziecko i to znacząco komplikuje sprawy. Nie chcę się z nim wiązac bo jest za stary na stały związek, pozatym ma rodzine której nie zostawi, a ja mam swoje plany na przyszlośc i nie zamierzam wracac do rodzinnej miejscowości, a dodatkowo nie mam czasu i ochoty na staly związek, nie wiem tylko czy zaryzykowac, bo nie chcę wpakowac się przez niego w klopoty i nie chcę cierpiec, bo mimo iż jestem dośc oschła to mam świadomośc że do pierwszego faceta z którym bym była w lóżku mogłabym w jakimś stopniu się przywiązac. Jeśli jest tu jakaś dziewczyna ktora przeszła przez coś podobnego, prosiłabym o to aby podzielila się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×