Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tonx5

Prezent dla szefa

Polecane posty

Według mnie takie naładowanie gadźetów do jednego dlugopisu jest tandetne... I przypomina mi te z bazarków z latarenką ... Może lepiej kupić klasycznego parkera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljghoj
jestescie "czopki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczyłam ten temat to właśnie pomyślałam o takim długopisie bo widziałam go jakiś czas temu w sklepie wasserman.pl Myślę, że to wcale nie jest tandetny pomysł, wręcz przeciwnie, jest to stylowy gadżet, z którego szef na pewno się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że szef na pewno się ucieszy z takiego prezentu:) jest nie tylko zabawny, ale też może okazać się praktyczny... Możesz śmiało kupować ten długopis, bo jest naprawdę super, a jak zdążyłam zauważyć na wasserman.pl nie jest on jakoś strasznie drogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khg
mam lepszy pomysł..a szefowi napewno sie bardziej spodoba otóż jeśli jesteści w wieku od 18 do 45 lat ,i wszystko macie na swoim miejscu to poprostu zaproponujcie mu : że np. jedna mu zrobi loda ..druga mu wyliże jaja...trzecia mu wyliże rodzyny z tyłka choć to ble ble ...czwarta da mu dupy ...piątej zapakuje w cipe...a szóstej się spuści na twarz ...albo najlepiej grupowy z wszytskim dupami z pracy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupoweSzalenstwo
Witam. Zobacz nasze oryginalne prezenty dedykowane właśnie dla szefa i szefowej, a może właśnie wpadnie Ci coś w oko. ;);) Wysyłką się nie martw, bo dojdzie w 2 doby, chyba że chcesz odebrać tego samego dnia w Warszawie w Hali Kopińskiej, to też nie ma problemu:) http://zakupoweszalenstwo.pl/pl/c/Biznesman/252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×