Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

nawilżanie powietrza

Polecane posty

czy wy też macie problem ze zbyt suchym powietrzem w swoim domu, czy mieszkaniu?? na zewnątrz jest zimno a u mnie w mieszkaniu jest strasznie gorąco jak przeglądałam stronę sklepu magicznaplaneta.pl widziałam bardzo dobre i nie drogie nawilżacze... mam dość tego suchego powietrza w mieszkaniu i zastanawiam się czy nie kupić czegoś takiego. A co wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma się alergię to koniecznie trzeba coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka455
ja kupiłam nawilżacz powietrza po urodzeniu pierwszego dziecka, Medisana Ultrabreeze 60050, zdecydowałam sie na ten zakup bo przekonała mnie do tego koleżanka, nie żałuję bo powietrze jest o wiele lepsze. Można go kupić w sklepach typu rtv agd, euro, sferis itp. ja dała za niego jakieś 250zł nie wiem w jakich cenach jest teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety powietrze zazwyczaj jest zbyt suche w domu, ja mam profesjonalny nawilżacz z http://www.sternal.com.pl/ i na szczęście już skóra mi się tak nie przesusza, lepiej mi się oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beatrycze
my mamy Oskara firmy stadler form i już sucho w domu nie jest, on dzięki swoim inteligentnym funkcjom ur******* się gdy powietrze zaczyna być suche i my się o to martwić nie musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlinkaJ
ja mam ten problem praktycznie non stop i nie mam pojęcia z czego on wynika :( wiem tylko, że czy latem, czy zimą musi u nas działać nawilżacz. mam ten polecany, oskar od stadlef form i wystarczy, że nie włączę go dzień lub dwa a już czuć tę suchość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcalel
Oskar fajnie wygląda na prawdę, tez mam udało sie na promocji bo nie jest mega tani trzeba przyznać, ale polecam z Oskarem czy bez zaopatrzyć się/ dom w dużo roślin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×