Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kopsztymuł_Józefowicz

opiszę Wam swoja historię!

Polecane posty

Gość kopsztymuł_Józefowicz

nigdy nie byłem jakimś tam omnibusem (na naukę po prostu nie miałem chęci, bom w rodzinie niepełnej wychowani i po rozpadzie komuny dorastałem. w domu miałem wszystko jak i nic za razem. rodzina patologiczna. substancje psychoaktywne pojawiały się i pojawiają w moim zyciu. bigoreksji nie mialem (o dziwo okres dojrzewania przechodzilem bez kreatyny, suplemenntacji odzywkami czy mocniejszych sterydow). nawet ministrant byly z oazy poszedl z matka, zeby mu przepisano metanabol (po linie na w-f wchodzil bez pomocy rak). psychoze wywalali mi ludzie, a nie ja sam sobie sam. czasem mysle, ze jestem glupi, a czasami nawet madry . . . lubie muzyke (tanca i spiewu nie uprawiam). na toksykomanie chyba juz podatny nie jestem (lubie kawe pic bardziej niz upic sie alkoholem). straszliwe skutki somatyczne sa po spozyciu. oceny w szkole zawsze slabe i w ogonie bylem, zachowania zle i duzo godzin lekcyjnych opuszczanych. policja mnie wykorzystwala i bede sie mscil na nich (nie moge ich pozabijac to zartem ich zalatwie - powietrze spuszcze, poszczuje pekinczykiem albo zamowie 20 pizzow pepperoni mowiac, ze komisariat rozbil mafie i mamy imprezke). ale spokojnie to jeszcze nie w bliskiej przyszloasci. a moze to tylko plany beda? wcinam se teraz chlepek z pasztetowa i popijam kawusie rozcienczona mleczkiem bez cukru. wiele mam planow ale za nic nie moge sie zabrac. dostaje paralizu jak gdzies mam isc (najczesciej). ludzie pozyczaja czescto plyty odemnie to nie oddaja - sam musze po nie biegac. dlaczego ludzie sa tak egoistyczni i dzielic sie nie chca? chcialbym byc juz dojrzaly i powazny ale nie moge! od zycia rarytasow nie wymagalem nigdy i nie wymagam - ale to co widze to skandal i o pomste do nieba wola! nie cieszy mnie to natomiast, ze kobiety mnie nie chca . . . a ja bym im dal orgazmy (no chyba ze by byla tak podniecajaca partnera zebym wystrzelil w kilka sekund po penetracji). mysle ze juz powoli budza sie we mnie instynkty ojcowskie. a jak nic nie zaplodnie to moze oddam nasienie do banku spermy? tylko, ze wymagamn nie spelniam do tego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×